• blue

    od 4. září ČT opakuje tenhle seriál, tak si nenechte uniknout ten legendární „bikovej“ díl s Marošem :-)

    0 0
    • poiko  

      jak měl kolo z Blavy za sto litrů? a kterej z nich, že to byl? jak se zabil, bo ten co přežil?

      0 0
      • Haryk  

        Kurňa, tak tomu říkám kouzlo nechtěného…holt jseš rychlejší…

        0 0
    • Haryk  

      To myslíš ten,jak tam jeden z hrdinů dohasil na AC od Giantu, co mu ho kámoš nechal…„za sto litrů…“,k ostatním členům slovenské adrenalinové zlaté mládeže a naprosto nenuceně začal motat brčka? Matně si na něj vzpomínám, zábavné to bylo.

      0 0
    • Tomcat  

      Hmm sem asi vo něco přišel. Z vyprávění sem se malem p… smíchy.

      …Jo to sou ty co si píchaj tu mahurinu, poslouchaj tu popovou kapelu Durman Durman , a nakonec sem přídou ty drogovy komanda......

      Fakt husty, takovy socialně a společensky poučne a pozitivni.

      www.dfens-cz.com/

      0 0
    • raceman  

      Jenom připomenu, že v pondělí je ten bajkový díl.

      0 0
    • Hynas  

      A nevím, jestli jste si všimli…ale jak začínal první díl záběrem od baru v hospodě po stůl, kde kdosi ze záchranářů seděl, tak na čele toho baru visí k přečtení velo a cykloturistika…:o))

      0 0
    • raceman  

      už začínají.....

      0 0
      • mountaineer  

        taky koukam:o)

        0 0
        • mountaineer  

          a nestacim se divit,to sou kokotiny:o)))

          0 0
          • black.horse  

            ježiš, akorát tam někdo souloží:-D

            0 0
            • black.horse  

              to si dělaj prdel, že slaňujou to, co jiný skočejsnožmo dolů:-D

              0 0
          • McRae  

            tyo strasna sracka, nechapu, jakto ze je s tim pustili do televize ;-D

            0 0
        • MARIN  

          a uz jedou :)

          0 0
          • MARIN  

            ten starej Veleckej a ty jeho machny to je ale particka

            0 0
            • mountaineer  

              to ano takto,sme machny my obe dve dcerky,muhehe:o))))to je jak my ze treti be poctvrte:o)))

              0 0
            • miche  

              .......... ano tatko ....... jasne tatko :-))))) zustanem tu pres noc, ano tatko :-)))

              0 0
              • MARIN  

                co to tam delate pane Velecky? Hledame houby ze jo – ano tatko :)

                0 0
            • marapara  

              To jsou škatule :D … ano taťko :)

              0 0
    • v3d  

      No jo, spravnej sjezdak ma Gianta „za sto litrů“ a SPD. Nebo ne, kluci a holky:o))?

      0 0
      • palkac  

        co je spatnyho na DH a SPD?

        0 0
        • v3d  

          Asi neni DH jako DH.. Tech par tezkoodencu, co sem zatim videl at uz v realu nebo na fotkach, tak mi prislo, ze maj vsichni platformy a skejtový boty. Ale o DH vim akorat ze se jezdi z kopce a občas to docela bolí:))

          0 0
      • Radek Broz  

        Tak na DH bez SPD ani ranu, o tom zase zadna. Ale jinak to bylo hooodne komicky, co si pamatuju (dnes jsem bohuzel nevidel, protoze to v hospode nebezelo;-)

        0 0
    • Twisp  

      kdo brzdí nevyhraje :)

      0 0
    • Stará Blažková  

      Nemá to někdo v .avi, nebo tak nějak? Nemám telku ;-(

      0 0
      • v3d  

        O moc neprichazis:) Sjezdu tam bylo dohromady 37vteřin

        0 0
        • mountaineer  

          nahodou prisel o tatku i obe machny a gianta za sto litru:o)))

          0 0
          • Baracuda  

            Na to, ze mel tak drahy kolo mel prilbu tak max za petikilo. Jinak tatka a machny – to je asi svetovy unikat :-)

            0 0
          • raceman  

            jo no giant za „sto litru“ neměl chybu

            0 0
            • Hurka  

              jo a na něm „sjezdovej“ SID… a pískání véček jako kulisa…

              0 0
              • raceman  

                sem si taky říkal co dělá ten SID na tom spešlu, a co měl ten druhý, marzočku?

                0 0
            • jenda21  

              nejlepší byla odpověď záchranáře na otázku prvního bikera „kde mám kolo?“ ******

              0 0
              • Hurka  

                jo a „frajeři“ největší – „Co vsadíš? Svůj bajk. A ty? Já taky svůj bajk.“ :-))) Škoda, že to nedávaj v originálu slovensky, smál bych se víc…

                0 0
                • jirkacv  

                  mno nevim ejstli je to i na analogu, ale karneval digit to vysilal CZ i SK :)

                  0 0
                  • Hurka  

                    mám UPC Direct ale nenapadlo mne to zkusit :-( příště uvidíme…

                    0 0
                  • palkac  

                    Dávaj to v CZ i SK, ale prepnout umej jen nektery telky.. Misto toho, aby to slo ve stereu, tak do jednoho kanalu daj jeden jazyk a do druhyho druhy. Vysilaji se tak treba i Euronews.

                    0 0
                    • jirkacv  

                      jj, nova tak vysila treba Columba, a Chicago Hope :)

                      0 0
                  • Rado LH  

                    mne to ties islo SK CZ

                    0 0
              • Hurka  

                no jo, když padnu, taky je posloupnost nadávám-pád-nadávám-kontroluji kolo-nadávám-kontroluji oblečení-nadávám-kontroluji sebe pod oblečením-vnímám bolest a nadávám… někde tady byl na to hezký tread. takže kontrolu kola chápu :-) blbé v situaci, když nevidím kámoše, který sletěl někam do rokle…

                0 0
                • raceman  

                  tak přesně takhle to taky dělám..

                  0 0
        • jizby  

          raději jsem na to ani nekoukal.

          0 0
      • Smazaný účet  

        jukni se na dc++ tam to koluje, někde je i má verze, nahrával sem to když to dávali poprvý.

        0 0
    • -b-n-x-  

      docela fajn namet, ale to provedeni!!! nevim proc filmari skoro vzdy musi udelat neco nerealneho a nesmyslneho (viz. zminovane slanovani chodnicku)

      0 0
      • gobike  

        Bohuzel takove nerealnosti filmari nataceji ve vsech typech filmu a serialu. napr. Medicopter 117, Kobra 11…

        0 0
        • Radek Broz  

          To mi chces tvrdit, ze Mercedesem nejde na dalnici o auta skakat jak na dvojakach? :D

          0 0
          • gobike  

            No treba:) Ale i kdyz je to nemozny, nebo ne, na kazdou takovou akcni scenu hledime jak vyorany mysi a chceme aby nezkoncila:) Neni to pravda?

            0 0
            • MARIN  

              urcite myslis taky to slanovani chodnicku :)

              0 0
            • Pavlis  

              Neni:) Kdyz uz zahlidnu Kobru 11, tak jsem akorat nas*, ze investujou radsi hromadu penez do jedne hromadne bouracky nez aby spis poradne prohnali v nejake povedene honicce ala Ronin tu jejich okrasnou policejni 911…

              0 0
        • grafik  

          ale na kobru se da divat (myslim nove dily), kdezto zachranari jsou nehorazna sracka, videl sem teda jen tenhle dil a to jeste jen tak 20–30 minut … dabing dost bida, typicka „tvrdost“ nemeckych hercu doslova bije do oci,na kterou se neda divat … uff to bylo fakt maso. Bohuzel kooperacni cesko nemecke filmy (serialy) stoji vzdy za pekny kulovy.

          0 0
          • maxtor  

            Čeako německý seriál??? No vidíš, a já jsem myslel, že Slovenkský s mírnou spoluprácí ČT:-)

            0 0
            • grafik  

              nekecej uaa, tak to je fakt bida … sem si rikal co tam dela „rebel“ :o)

              0 0
              • maxtor  

                Tak i tak jsem měl z toho stejný pocit jako ty – hlavně ty herecké výkony… O ději a zápletkách ani nemluvím.

                0 0
    • maxtor  

      Prodám horské závodní kolo značky Giant – rekreačně jeté v Tatrách – bez pádu. Super stav. Původní cena přes sto litrů. Rodinné důvody. Viz foto.

      0 0
      • Darkson  

        když přihodíš FR vidli SID, tak jdu do toho!

        0 0
        • mechanik  

          A pokud si pamatuju tak Maroši jezdil některé závody opravdu na SIDU…

          0 0
      • mechanik  

        Jak tak koukám tak ten SID je PSYLO SL :-)

        0 0
      • Belial  

        Jen tak pro zajímavost je Giant nejprodávanější supermarketové kolo ve Francii. Něco jako u nás Olpran. Dokonce se tak i jedna sít supermarketů jmenuje.

        0 0
        • maxtor  

          Možná stojí za to se zamyslet nad tím, co vlastně znamená značka kola uvedená na nálepce na rámu. Ve většině případů stejně nic jiného než ten rám výrobce typu Giant nevyrábí. Tím pádem se rozdíly mezi jednotlivými značkami hodně smývají a záleží tak víceméně na vkusu bikera.

          0 0
      • maxtor  

        Teď sjem se díval a ten seriál je z roku 2002. Kdo trochu dlouhodoběji sleduje ceny kol, tak ví, že v roce 2002 byly ceny někde úplně jinde, takže těch 100 000 SK je v tomto případě naprosto reálných.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Pustil jsem slovenskou verzi, neb česká mi příde děsně nepřirozená, a jestli jsem dobře slyšel, tak tam bylo že ten giant stál přes 200 litrů…

      0 0
      • maxtor  

        Že by cenzura Rady ČT, ve které seděl nějaký biker???

        0 0
        • SoLaX  

          Ted sem koukal na reprizu a vtipny to teda bylo.. A teda, ze Slovensky porady dabuje uz i Ceska televize mi pride moc. Za chvili to pro nas fakt bude jazyk vzdalenejsi nez anglictina..

          0 0
          • SoLaX  

            Sry, spatny zarazeni..

            0 0
            • maxtor  

              V poho. Taky mi to dabování slovenských pořadů přijde trapné. Když i komentátoři zpráv ze Slovenska mluví slovensky, když nedabují to, když mluví nějaký slovenský politik, proč by se mělo dabovat tohle – a ještě k tomu tak diletantsky…

              0 0
              • marapara  

                To jsem taky nepochopil s tím dabingem :)

                0 0
                • maxtor  

                  My, co máme Slovensko za humny a chytáme ST, slovensky rozumíme, ne?? Nehce se mi ale věřit, že by se našel v republice někdo, kdo nerozumí…

                  0 0
                  • zubatec  

                    To by ses divil :-\ Dnešní děcka co nezažily federaci a polovinu pořadů v TV ve slovenčině jako my už toho moc nepochytí.

                    0 0
                    • maxtor  

                      Já si nedělám iluze, že dnešní teenageři jsou treochu někde jinde. Na Slovensku je ale běžné, že tam chodí filmy i seriály dabované česky. Evidentně to tam nikonu problémy nedělá. Nic s tím nenaděláme. Jen jsem chtěl říct, že mi slovenština nevadí. Myslím, že takových je nás většina.

                      Když to vezmeme do důsledků: Jsem z Jížní Moravy, kde je nářečí přece jen trochu jiné než v Praze. Proč se ale v drtivé většině TV pořadů mluví „pražsky“?? A proč jsou tak dabované i cizí filmy a seriály?? To mi přijde hodně trapné, když existuje něco jako spisovná čeština.

                      0 0
                      • JIRA  

                        Nikdy nebude výsledek takový, aby se líbil všem. Já u čehokoliv dabovanýho z Brna docela trpím, ale slovenčina mi nevadí vůbec, dokonce se mi líbí. Lidi pod 25 už slovensky většinou nerozumí.

                        0 0
                        • Honzas  

                          no na legendární brněnskej dabing Sedmi statečnejch jsem se vždycky těšil;-) jinak máš pravdu…

                          0 0
                        • Jogador  

                          Je mi 22 a jsem z Prahy a když slovák nebo moravák nechce, tak mu nerozumim, když chce tak mu rozumim, ale v televizi slovenským pořadům moc nerozumim. Na slovensku se vždy domluvím:)

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            To jako fakt? Me to teda nedela nejmensi problemy, myslel jsem, ze s tim maj potize az o hodne mladsi.

                            0 0
                            • Jogador  

                              Jezdli jsem v mládí na tábor, kam jezdili i slováci, a tak čučoredky, raňajky, drevokocůr:) přeložim, ale občas netušim. Moravštině když chtěj mluvit po svym, tak nemám nárok…

                              0 0
                              • Radek Broz  

                                Moravstina mi rozdilna neprijde vubec, i kdyz na par slovicek jsem za 2 roky se zlinakama na koleji narazil („krajón“). Libi se mi, jak o nas rikaj, ze zpivame, pritom kdyby se slyseli… ;-)

                                0 0
                                • Jogador  

                                  Když sem na kole projížděl moravu, tak snámi chvilku jel starší moravák, stošku pod vlivem, a nevim ani o čem to povídal… Slováci jsou v poho, jen občas nějaké slovíčko, ale jde to domyslet a oni mršky to moc dobře ví, čemu nerozumíme:) Moraváci zpívají pořád, ale je to taky trošku vlivem té slivovice a vínečka:)

                                  0 0
    • radek16  

      eště se mi strašně líbil rozhovor těch záchranářu když přišli ktomu druhýmu… *krvácí

      • no, oděrek má spoustu ale nejvíc krvácí na hlavě a na boku. ale na tom boku báječně!!
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce