• Jane

    Koukám do programu a dnes 3. května v 19:30 dávaj ČP horských kol na ČT2. Potom to ještě opakují na ČT4 ve 21:45. Je to sice necelých 20 minut, ale asi se mrknu…:-)

    0 0
    • Klára  

      Už jsem ráno nastavila video. Jsem zvědavá na to bahno.

      0 0
    • Splinter  

      Supr… Su zvědavej..

      0 0
      • RomanH  

        Byli jste se tam v sobotu podivat na zivo ? Porad jsem hledal nekoho znameho a nikoho jsem nepotkal.

        0 0
        • Splinter  

          Ne, já sem tam byl akorát v nedělu aktivně…

          0 0
        • zbartos  

          Jasně. Po vlastní ose tam i zpět. 2 hodiny jízda na kole, 1,5 hodiny koukání na závod Elite a 2 hodiny umývání kola i oblečení a sebe. Paráda.

          0 0
    • Maara  

      Nevíte někdo náhodou jestli bude v televizi ňákej záznam z pondělního 4X Masters?

      0 0
    • petebike  

      muzete to nekdo grabnout a nebo nahrad na DVD ? budu tou dobrou jeste na treningu :-(

      0 0
      • zmikes  

        Také bych byl rád za mpeg nebo avi…nemám video a rád bych takové snímky uložil i pro pozdější „podívanou“ :o)

        0 0
        • petebike  

          uvdim jak to stihnu, kdybych to vedel vcera tak nastavim recorder, takhle mam smulu :-(

          0 0
          • Splinter  

            Musíš to stihnout:) Ty to zvládneš…

            0 0
            • petebike  

              uvidi se,ale rad bych to videl…

              0 0
            • petebike  

              povedlo se mam to na DVD :-) jinak dobrej humac

              0 0
              • Stancek  

                Nedas to nekam v rozumnym rozliseni na ftp pls? Ja to taky nestihl :-(

                0 0
                • petebike  

                  no to jsem chtel, ale natahnul jsem to pres recorder a comp co mam ted nejak nepremava DVD, tak to zkusim zejtra v praci, kdyz se to povede tak neni problem…

                  0 0
                  • Stancek  

                    Supr.. dik predem, snad se to povede…

                    0 0
                    • petebike  

                      v praci se to nepovedlo, stary dvd to nechce precist :-( sakris, jeste vecer doma zkusim jednu moznost, ale jinak to mam DVku

                      0 0
                      • Stancek  

                        Dv sosat o netu to by byl brutus… kdyz tak na to kasli, uz mi uteklo vic veci, co jsem nestihl v tv shlidnout…

                        0 0
    • Vojtas  

      nechapu proc si nevezmou blatniky :)

      0 0
      • Gorgov  

        pac se kola obaleny bahnem neprotacela ani ramem, natoz jeste blatnikama. krom toho bys sebou tah tak 10 kilo navic :ú)

        0 0
        • Vojtas  

          nevim vo tom ze by mi blatniky zavazeli v pruchodu plaste ramem

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Samotny nejspis ne, ale v kombinaci s bahnem ;)

            0 0
          • Lišák  

            A to sem blatník měl… Nějak to nepomohlo a kolo sem musel nest na rameni :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Vecka jsou zabijak cislo jedna. To byl pro me taky jeden z duvodu ke zmene.

              0 0
              • Lišák  

                Kotouče taky budou. Teď jsou na řadě vytlučený čepy :-(

                0 0
            • Vojtas  

              nj, ale todle je rozmočena hlina, kdežto tam byla spíš voda s blatem :)

              0 0
    • Meesha  

      koukam, ze sme na tom ve Zruci byly este dobre :-)

      0 0
      • pegal  

        .. to teda jo ..

        .. todle bylo docela regulerni blato .. :)

        0 0
    • gobike  

      Jako pekna klouzacka ta trat byla… Nekery pady staly fakt za to.

      0 0
    • prodi  

      Zlaté Mnichovice :)

      0 0
    • kpitti  

      Tak jsem viděl záznam na CT4 Sport. Bahení lázně, fakt obdivuju kdo to dojel. Jen mě mrzí jedna věc, a to že vůbec v pořadu nepadlo slovo a mladších kategoriích. Žákyně a žáci, kadetky a kadeti. Myslím, že by si několik záběrů zasloužili. Napsal jsem v tom duchu mail na ČT, pokud si někdo myslíte, že by v příštích záznamech v TV měli být i oni napište prosím taky na: info@ceskatelevize.cz inteligentní podnět. Díky

      0 0
      • enjoy  

        a v kterych sportech krome florbalu to tak je?

        0 0
        • Meesha  

          videl si nekdy ve florbalu zaky nebo dorost? Je teda krome nejakejch regionalnich televizi P13 a podobne ne. Proste jejich cas prijde az budou vetsi :-)

          0 0
          • enjoy  

            jo tak ja si to pletu s elitou:-)).kdyz oni jsou tam taky takovi klucinove:-)

            0 0
      • RomanH  

        O reportazi si myslim svoje – stal jsem primo u toho nejzajimavejsiho sjezdu, vedle me si stoupl kameraman s moderatorkou a natocili minimum zaberu – moderatorce vadily stromy okolo. Pritom si stacilo pridrepnout a mohly to byt zabery jak vino.

        0 0
        • Jenda  

          no tak mozna to nebyla nejkvalitnejsi reportaz ale kdy naposled mely horsky kola v televizi 20 min? myslim ze to samo o sobe je supr a i komentar mi neprisel nijak tragickej. to kpitti: K tem mladsim kategoriim – mam obavu ze to opravdu nikoho nezajima – zakovsky byt vrcholny souteze se nedavaji ani v hokeji nebo fotbale.

          0 0
          • rarášek1  

            Tak to by ses divil, kolik lidí chodí na děcka. A pokud nebudou propagovány žáci, kadeti, junioři tak nebudou ani eliťáci. Jen kadetů stálo na startu 68.

            0 0
            • Jenda  

              no jedna vec je kolik se na ne prijde podivat na misto cinu a kolik to chce videt v televizi – je jasny ze na zavody kdyz tam bude maminka tatinek babicky a aspon jedna teta tak pro 68 kadetu to je hnedle min pres 200 lidi:-)

              0 0
              • rarášek1  

                Jenže když to v televizi uvidí nějakej kluk nebo holka, tak to přijdou třeba zkusit. Takto si každý řekne, tam jezdí jen elita. A bez mládí nebude později ani ta elita. Stačí se zmínit a ukázat 20sekund třeba žáčků. A že ti šprci už umí na kole jezdit.

                0 0
          • kpitti  

            Naprosto s tebou souhlasím, žákovský soutěže jsem v TV neviděl. Tady je ale možnost to vzít najednou, je to totiž společná akce, takže náklady na pořízení pár záběrů navíc jsou vlastně nulové (vzhledem k tomu kolik materiálu nakonec ani nepoužijí). A diváky kteří „nechtějí“ koukat na děti v bahně pár minut určitě neotráví a nepřepnou aby nepřišli o to „hlavní“ Jde o popularizaci a podporu, takže kdyby v televizi někdo přemýšlel hlavou… .

            0 0
    • Jane  

      Tak sem na to nakonec zapomněla a už to asi opakovat nebudou. Búúúúú…:-)

      0 0
    • Blade  

      Takze sem nasdilel prvni cast zavodu: rapidshare.de/fi­les/19589723/XC_Ku_im_20­06_1__st.avi.html druhou ocekavejte nekdy vecer, ted jedu provetrat bajk :)

      0 0
      • ananas  

        dík, kua to byly fakt bahenní lázně, čekám na druhou část :-)

        0 0
    • Blade  

      Tak a tady je slibene pokracovani: rapidshare.de/fi­les/19595240/XC_Ku_im_20­06_2__st.avi.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.