• grafik

    CT4 SPORT /PA 26.5./ 12:05 M ČR v orientačním závodě horských kol Ohlédnutí za průběhem závodů v Brně

    13:45 Světový pohár horských kol, Belgie Reportáž z průběhu závodu cross country Další vysílání: ČT4 SPORT 25.5. 17:50, ČT4 SPORT 26.5. 19:00

    a bonus pro hobiky :) 17:50 Kolo pro život Magazín o rekreační cyklistice Premiéra / Další vysílání: ČT4 SPORT 26.5. 22:20, ČT4 SPORT 27.5. 08:00

    nasla by se dobra duse, ktery by nahrala alespon ty dva prvni zaznamy?

    0 0
    • Stereo  

      Už jsem to na HD DVD načasoval a můžu to vypálit na DVD. Jinak pokud vím, tak to MTBO v Brně bude také ve středu 24.5. v 21:00 na CT4 SPORT.

      0 0
      • TheIF  

        Takže to bude i tady www.ceskatelevize.cz/vysilani/

        0 0
        • Stereo  

          Ale tam CT4SPORT přeci vůbec není. Jinak jsem až do koncem týdne nakonec načasoval veškerou cyklistiku, která na CT4SPORT běží.

          0 0
          • Chlupatej Bobr  

            A hodil bys to prosim pak na net? Já ČT4 nemam :-(

            0 0
          • petebike  

            jo taky bych mel zajem…dik

            0 0
          • grafik  

            ja taky : )

            0 0
          • mafkes  

            byl bych taky rad kdyby si to pak hodil na net, hlavne to kolo pro zivot. Diky

            0 0
          • Orbis  

            Taky se přidám hoď to pls na net my rádi sosáme:-)

            0 0
            • Stereo  

              Tak MTBO už mám nahrané. Jen nevím, kam to umístit, když ten dvacetiminutový záznam má asi 500 MB. Nahrávám to doma na normální DVD rekordér s diskem a je to ve formátu DVD video. Pokud mi někdo poradíte co s tím udělat, tak to někam umístím.

              0 0
            • Stereo  

              Tak MTBO už mám nahrané. Jen nevím, kam to umístit, když ten dvacetiminutový záznam má asi 500 MB. Nahrávám to doma na normální DVD rekordér s diskem a je to ve formátu DVD video. Pokud mi někdo poradíte co s tím udělat, tak to někam umístím.

              0 0
    • pos3k  

      hle vcera jsem koukal na ct sport a davali krokodyli trofy, docela dobrej zavod, docela me to potesilo (davali to asi v breznu poprve) jo jinak nemuzu ani ohodnotit program na webu ct4 sport pac tam nic takeho neni (ani dohledat ze to davali s emi nepostestilo), docela bordelweb

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.