FR vidle a brzdy (dotazy zacatecnika)

21 nepřečtených
  • JMT

    Problem cislo jedna je vidle, vadi ji kdyz behem 1 sjezdu jde treba az trikrat na doraz (obcas vubec) nejsou to zadny mordy, jenom je proste cejtit ze je na dorazu, nestava se to an nakejch dropec, nebo tak, ale pri jizde po korenech, kamenech atd v prudkym klesani, prizina< mi jinak vyhovuje. Jedna se o manitou stance flow problem cislo dve sou brzdy, a to sice hayes sole, brzdej docela obstojne, nicmene jenom dokud se nezahrejou, pak uz je to horsi, takze se koukam po naky nahrade. Existuje neco co spolehlive zabrzdi i po peti kilometrech sjezdu jednim prstem na pace ? p.s. existuje u hayes sole nakej figl jak dojezdit desky nebo se fakt musej v pulce vyhodit ? z obou stran to mam dotazeny imbusem skoro nadoraz a cejtim jak paka de nadoraz a kolo to este ale neblokuje, je to mozny ze je to neoriginalnim (shimano) celkem dost sjetym kotoucem ? sou kotouce hayes tlustsi ? diky moc predem

    0 0
    • Peslezedirou  

      Trošku malý bob, co? Hele kde je v okolí Ph 5ti km kopec?

      0 0
    • JMT  

      :-) pri tyhle jizde sla potvora na doraz jenom jednou please help !!!

      0 0
    • Nimrod  

      vyhoď vidli, je dost nedostačující na fr a dh. brzdy zkus gustava bo hope. co máš za rám?

      0 0
      • JMT  

        vidle je nedostacujici-v cem bude treba 2× tak drahej travis(jednokorunka 150) lepsi ?

        0 0
        • Nimrod  

          to nevim, v čem je lepší travis, nikdy sem na něm nejel… stance nemá kdoví jakej chod a už vůbec ne pevnost, tak bych dal jinou. je to jenom můj názor, nikomu ho nevnucuju

          0 0
    • hanz  

      vidlu neřeš, že chodí na doraz je aspon důkazem že využíváš celého zdvihu, pokud na dorazu nejseš imrvere tak neřeš, pokud ano vyměn pružinu. co se týče brzd je to take dost o technice brždění, upect můžeš cokoliv ale hayes sole jsou fakt slabší brzdy…kup si saint nebo juici. Neorigo kotouč by neměl mít vliv.

      0 0
    • wroum  

      hm Sole sou turisticky brzdy. pri nenarocnym provozu jsou v pohode a aj brzdej, ale v prvnim delsim sjezdu sem byl bud nejpomalejsi (uvedomil sem si cim brzdim vcas) nebo naopak zdaleka nejrychlejsi (zapomel sem cim brzdim :-). smir se s tim.

      ta vidle, neni to technikou? :-)

      0 0
    • Manas  

      Mno, tak zmenit styl brzdeni – z dlouheho neprerusovaneho na kratsi useky. Jezdit vic plynule … nevim, ja te nevidel jet.

      0 0
    • Hurka  

      Mohu akorát dát moji zkušenost s Magura Louise FR. Při mých 95kg jsou naprosto v pohodě i při dlouhých sjezdech a brzdím pořád lehce jedním prstem. Zatím jsem je neupekl a to je vůbec nešetřím…

      0 0
      • wroum  

        ac maguru moc nemusim, tak tohle sou super brzdy a vostry sou jak svin. jedny z nejlip brzdicich co sem kdy zkousel, ani legendarni Hopy jim nesahaly ani po pas.

        0 0
        • enjoy  

          tak vostry ja svin rikas?:-).to mi pripomina stiznosti na prilis funkcni juicy se 200mm kotoucem:-).lidi nevedi co chtej. a nevim co tu machrujes s hope,to jsou XC brzdy!

          0 0
    • mosquito  

      cece a nespletl sis pri koupi kolo ??? vidle co chodi na doraz ?? to mi pripada moji starickou RST Gilu (ale s tou taky nepojedu vic nez pres drobny vetve) a Hayes Sole ?? a tohle trapit 5 km z kopce .. podle me nevhodna kombinace kola a tvych naroku

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.