• BoB

Tak jsem trochu znervózněl. Z centrály Dabomb bikes mi poslali geometrii mého dosud oblíbeného FR rámu DaBomb MoabBomb a hodnoty ukazují spíš na XC. Posuďte sami – hlavový úhel 69°, horní trubka 600mm. To je víc postavený a delší než u mého současného GT idriva. Nemáte s tím někdo zkušenost jestli ty hodnoty papírově klamou a ve skutečnosti to bude jezdit líp? Podotýkám že vidle by tam šla M z150FR

• BoB  

Nikdo nic? ani pá-dlista ne. Vždy? dabomba jezdíš jestli se nemýlím.

• blue  

uz dojezdil :-)

• Tomcat  

Nedojezdil, ale jak má vědět jak se bude na tom někonu jezdit? Jak někdo vůbec může vedět jak se na tom bude někomu jezdit?. To neni materiální poznatek (škrtá ,praská , láme se…) Jinak pokud je to full, člověk si musí uvědomit že při zatížení se geometrie změní.

• Pá-dlista1  

Uz ne, ale stejny napis na ramove trubce nema nic spolecneho s geometrii a naopak rozdilny napis jeste neznamena, ze je to jiny ram :)

• BoB  

Dobře dobře. Tak já zkusim otázku přeformulovat: Nezdá se vám rám s takovouhle geometrií dlouhej a „na hlavu postavenej“ když vezmu primární určení FR/DH? Jak říkám, tohle jsou údaje, který bych čekal spíš od XC biku.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.