• josepe

  Zdar ,chtěl bych prvního fulla vím že se to tu už řešilo ale furt sem nenašel co hledám tak se ptám:chtěl bych nějakýho toho fulla akorát mám vidli duro fr 20 na 150 zdvihu takže abych to neměl moc podkoplý chci jen rám,a přemýšlel sem o banshee screamovi ,rb dragster fr,kona howler mohli by být tyhle rámy na té vidlici?rám bych chtěl na fr dh a cena tak do 10 000.A prosím odpovědi jen k tématu

  0 0
  • Tomcat  

   Ty ramy jsou na vidli od 180mm zdvihu

   0 0
   • josepe  

    howler je od 180 jo?

    0 0
    • Tomcat  

     A howler je snad FRDH rám do 10000,– ?

     0 0
     • josepe  

      zbytečná diskuze.Prosím vás někoho kdo toto kolo vlastní jak jste spokojení s tímto kolem?jízdní vlastnosti a tak?

      0 0
      • Tomcat  

       zbytečná diskuze jestli si uvědomuješ že to platí na to co jsi psal.

       Banshee Screem (neplest s Chaparal) měl sem možnost týrat s 888. Dobré kolo na ultimátní FR. Solidní kus za 10000,– neseženeš. A na Duro to není, když už minimálně na Durolux 20

       Počítej stím že nemáš určitě doma zadní kolo s pevnou osou

       RB Dragster fr

       Nejel jsem , zkoušel jsem DH verzi. Na mě moc malej úhel zatočení. FR ani DH není na Duro na 150

       Počítej z pevnou zadní osou

       Kona Howler není FR ani DH kolo. Je to na fourkrosový a slopestyle kolo.

       Duro by na ní šlo, rám se zvlášť neprodával.

       Takže tipuju si že se blíží vízo prázdniny a ty chceš kolo. Zbytečný ti asi něco radit, protože to vypadá že chceš za každou cenu 10000 vyhodit ok­nem.

       0 0
       • josepe  

        nechci ultimátní kolo chci jen RÁM a kdybych chtěl vyhodit 10 000 oknem tak se tu neptám a du a koupím první co uvidím proto se ptám těch co na té koně jeli na jízdní vlastnosti to co se píše vždy pravda není proto tak se ptám někoho kdo na tom jel a né někoho kdo otom jednou něco přečetl a už si myslí že ví všechno

        0 0
        • Tomcat  

         A tak vlasně co chceš? Když napíšeš o FR DH a pak vybereš Howlera který není FR a DH.

         Prostě nevíš co chceš v baziku si vybral x rámů okolo 10000 a nechápeš co znamená geomerie rámu. Nemusíš na tom jet aby si řekl že to kolo na to není určený .

         Smiř se z realitou a nevymejšlej hovadiny.

         0 0
         • josepe  

          Chci fulla protože citím že už mi pevňák nestačí ale zas nechci něco moc houpavýho proto ten howler viděl jsem milion lidí kteří například na čaprnce jezdí i wbs proto přemýšlím o té koně na dh fr protože to má malej zdvih a protlumí jen to nejhorší a proto se ptám kdo na té koně JEL!jel jsi na ní?

          asi ano když odepisuješ potom co se ptám toho kdo na ní jel tak jaký má jizdní vlastnosti prosím?je obratná?drží ve velkých rychlostech?

          0 0
          • xetron  

           Klid, hlavně klid. Tomcat ti chce jenom pomoct a ne ti ublížit. Jde o to že pokud chceš sjezd, chce to min těch 150 k tomu Duru. Neporadím ti konkrétní rám. Popřemýšlej nad tím pojezdit ještě chvíli HT a pak koupit Full třeba za 15, nevím jak jsi na tom, nejhorší jsou ukvapené závěry, z vlastní zkušenosti. To že to bude mít nižší zdvih neznamená že to bude méně houpavější, jde spíš o stavbu rámu a další věci. A to nejhorší ti už zdaleka neprotlumí když si vemeš že 20% zdvihu jde jen když na to sedneš, kolik ti u te Kony zbude…

           Taky bych ti nedoporučil Octavii 4×4 na offroad i když sem ji neřídil, už jen z principu, že vím že to na toto není.

           Howler tě na chvíli možná uspokojí protože budeš mít první full…

           0 0
          • Kubiczech  

           Na někoho, kdo tu Konu jel asi nenarazíš, protože to zrovna velký hit nebyl. Proč ho zařadit do výběru na DH/FR mi taky uniká, respektive rovnou bych vzal něco s vyšším zdvihem. Banshee je už na dnešní poměry docela vykopávka s velkou vahou. Sice hodně vydrží, ale tu nechtěl bych se s tím tahat.

           Jestli chceš mermomocí zachovat Duro, tak hledej rám o zdvihu okolo 160mm. Třeba Monstra. Tuhle kombinaci jsem chvíli vozil a fajn.

           0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.