vidle 120-140 enduro FR do 10000

32 nepřečtených
  • crom

    zdravim

    shamim novou odolnou vidli zdvih 120–140 na blbnuti.cena do desitky.dirty,en­durko,dropy a tak.je to na pevnaka s doporucenim vidle 120–160.mel jsem v merku manitou circus expert 130.jenze neni:(nevite jak je na tom maruna 55R 2012,vim ze drivejsi rocniky stojej za prd.co jsem koukal staci prendat bazmek ze spoda nahoru a je to 140ka.bojim se takovych tech revelationu s vahou 1800:(dik za kazdou radu,extra se v systemech neorientuju

    0 0
    • Atilla  

      koupit totema SA v pěkném stavu a snížit na 140:) Pike je na tebe moc lehký a ve 140 toho moc pevnějšího není

      0 0
    • Tomcat  

      Máš v tom bordel, ujasni si na co která vidlice je. A né na co by si jí chtěl ty.

      Základem je to že nová žádná. Jedině výprodej nebo bazar.

      0 0
      • crom  

        dik pane.uz jsem to nasel ze takhle predelat jde jen 08,09 a tu nechci.nakonec vezmu dirt jumpra.mensi zdvih,ale kdyz to zvladnou jini tak proc ne ja

        0 0
        • goofy  

          Dirt Jumper je snad ta nejvetsi ***** co muze byt… osobne bych koupil starsi RS Pike…

          0 0
          • crom  

            jak je na tom s vydrzi?prece jen mam skoro 100kg,technika dost bidna.prijde mi skoro jak rs sektor s 20osou.spis mi jde o odolnost,nez sametovej chod:)

            0 0
            • goofy  

              Tak byla to ve sve dobe celkem solidne odolna vidle a docela dost si nechala libit. Ale pokud ti nejde o chod, tak si klidne porid toho DJ… Jen jsem myslel kdyz to mas na enduro, ze chces i nejakou fungujici vidli :o)

              0 0
    • Kubiczech  

      Osobně bych vzal z fleku pružinový Pike, anebo bych se podíval k Suntouru. Měl jsem Duro FR20 TT a chodila vážně hezky, na té dolní zdvihové hranici je zajímavé novější Duro DJ RC Air.

      Dirt Jumper je fajn na to, na co byla zkonstruována. Od dirtové vidle nikdo zázračný chod nečeká. Nicméně na pevňáku mám pružinu DJ3 a pod metrákem to vcelku chodí i při normálním použití.

      0 0
      • crom  

        Duro DJ RC Air by dokonce mela jit prekopat na 130.jenze 1950g to neni moc:(nerad bych aby se hned prvni rok rozpadla,ale adept to je.

        pruzinovej pike 8-O potrebuji jezdit ne pul roku shanet vidli;)

        0 0
        • Pedro404  

          Stejně každýho půl roku sháníš rám, tak to vezmeš i společně s vidlí:)

          0 0
          • tonik666  

            btw oproti česku je super nabídka vidlí v sousedním německu, tady na http://bikemarkt.mtb-news.de

            poštovné je 10–15EUR

            Je tam teď třeba 5 pike okolo 200E, nebo 5 Lyriků, a hafo dalšího, víc AM než na cyklobazaru, kde je 90% všeho na XC.

            0 0
        • Kubiczech  

          Pak jediné poctivá tři kila Dura FR20, to by něco vydržet mělo a v tuněné verzi by to nemusela být špatná volba.

          Nebo Domain, jestli jde snížit. Na Bikerespectu je měli nedávno za dobré peníze.

          0 0
          • crom  

            co vidim tak ta FR20 taky vlasenkati.

            taky by me zajimalo jestli obyc domain jde snizit na treba 140.co jsem hledal nic jsem o tom nenasel

            0 0
            • Smazaný účet  

              uturn snizir jde a klasickej taky pujde, ale uz bude treba si s tim pohrat…mozna pujde posunout doraz na tahle, ale spise budes muset riznout ferdu a nastavit negativku…

              jinak na snizeni by stacilo sehnat uturn, ktery obsahuje pruzinu, tahlo a horni vicko a k tomu dokoupit tocitko…investice tak 1700Kc…

              0 0
              • crom  

                koukam ze ho mas.ten u turn kit pujde na vsechny?(302,­318,RC).jak drzi ta radoby pevna osa?dik

                0 0
    • kali222  

      co zkusit, nebo hledat starsi uturn lyrik?

      http://www.bike-discount.de/…n-black.html

      0 0
      • crom  

        ta Rock Shox Argyle RCT vypada zevnejskem trochu jako ten Pike jenze 500ecek je uz moc

        ten lyrik v dobrym stavu pod 10 bude taky zazrak rychle sehnat:(

        kazdopadne dik alespon mam v tom trochu prehled

        0 0
    • l.smetana  

      A pak že neni :)

      0 0
        • crom  

          kuci ja chtel 130 1 1/8:)

          sice ji na cejnu meli,ale je fuc a progres ji taky nema

          0 0
          • tonik666  

            njn, 1 a 1/8 vidli aby jeden pohledal. Zkus ten nemecky bazar, Fany, maj tam toho hafo a dobre se tam vyhledava. Kdybys potreboval pomoc s domluvou, tak se nabizim :)

            0 0
          • l.smetana  

            Však ta z chainu je 1 1/8 a na 130 se dá zvednout ;)

            „Travel: 80, 100 (Internally Adj), 130“

            0 0
            • crom  

              prej ta 100 na 130 predelat nejde;)

              tonik:dik kamo,ale ja bych ji rad osahal nez ji koupim,kdyz neni nova;)

              zkusim jeste hledat,treba neco objevim

              0 0
              • l.smetana  

                Proč by ne? Vnitřnosti u U-Turnu budou to samé co Lyrik a toho jsem úspěšně zvedl. To samé někteří i u Pika viz foto

                0 0
                • crom  

                  moc tomu nerozumim.mam to od kluku z bikebrosu.nevim proc by mi kecali,ze by chteli mit o kseft min?;)

                  0 0
                  • l.smetana  

                    Sakra, já jsem to nezeditoval? Já sem se zasekl a mluvil o Piku, to Manitou zvednout nejde, dá se jenom měnit zdvih 80–100, 130mm je už jiná vidla.

                    0 0
              • l.smetana  

                Jinak, tady je černá 130mm verze za 460Euro.

                0 0
    • kali222  

      este jeden napad, mozna blbej, ale napad porad. neni to zazrak, ale lepsi nez obyc dirt jumper ano. ato marzocchi 4× WC- starsi meli za hezky peniz na kupkolu. je to sice 110mm (nebo aspon ta ma, kupovana jinde a davno), ale je vysoka jako reba maxle20mm na 120mm zdvihu, takze by ti to nepo aspon geo a mel by si novou vidlu pod limitem. navic to je jeste prava pevna osa = stazena pekne 4 sroubama… :) zadnej rychloupinak.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.