• Pinocio

    Potřeboval bych poradít, jestli se vyplatí kupovat SLRko s titanovýma vzpěrama:-) jestli se to nějak projeví anebo koupit něco obyčejnějšího. Na váze nějak nebazíruju:-) Diky

    0 0
    • Veeteck  

      Rano mi prisla SMS od bratranka, je na dovoleny v Alpach, nedavno koupil svy slecne SLR. „Uz mam i seznam, co vymenim, SLR je tak dobra antikoncepce“ :D No ja jsem rad, protoze SLR zbyde pro me, aspon ho vyzkousim.

      0 0
      • RUMcajs  

        Mam naprosto opacnou zkusenost. V alpach s 6–8kg baglem na zadech, denne vic jak 6h v sedle a zadek naprosto v pohode. Jen to po koupi nejaky tyden trvalo, nez si zadek zvykl.

        Testovat minimalne nekolik dnu a pak soudit.

        0 0
        • Pinocio  

          No budu doufat, že mi sedne, protože se mi už nechce vybírat nic jiného:-)

          0 0
          • RUMcajs  

            Jak rikam, nejdriv budes kvicet jak morce a pak si chrochta jak prasatko :-)

            Kopec s 7 a vic procentnim sklonem, do ktereho jsem jel nekolik hodin pouze v sede a o sedle jsem vubec nevedel. A to jsem mel batoh :-)

            www.bike-forum.cz/…ostatni.html?…

            0 0
      • biker007  

        mam taky SLRko(ne-titan) a polodlnejsi sedlo sem zati nevozil…mam ho jen na silnicce, na bika si ho koupim pod stromecek:)

        a je nejen pohodlne a lehke, ale i vypada celkem cool:))))

        0 0
    • milaneze  

      Jazdím SLR XP 165g (vanoxove lyžiny)a som max spokojny, v súčasnosti ho majú na kolokrame za 1900.

      0 0
    • Bobo  

      Podle mě Ti ližiny nemají nějak moc extra vliv na pohodlí. Pohodlný je to SLR samo od sebe, ale že by ten titan pružil nějak víc než jinej matroš, to bych teda subjektivně neřek.

      0 0
    • Gorgov  

      Myslim že titan, pohodlnější bude, a vzhledem k tomu, že neni o moc dražší- cca 300, sel bych do titanu. Co ale muzu doporucit jsou karbonovy vzpěry, to je poznat i proti tomu titanu.(mam carbonino na silnici a Ti na biku)

      0 0
      • delfyn  

        jak jsem se díval v krámu tak maj SLRka rozdílnou vrstvu polstrování podle typu, bohužel ten můj model jí má menší a je to znát, věřím že ty modely s větší vrtsvou jsou super, takhle ten můj vcelku jde ale žádnej zázrak mám SLR XC ale pozor z velotradu II jakost, orig. má víc polstru pozor na to!!!pak si koupíte místo skvělýho průměrný sedlo

        0 0
        • jonti  

          SLR XC je iny model ako byva STR TT, myslim, ze to, co ma viac polstrovani ale je inak rovnake ako to 135g sa vola SLR XP(Extra Paddind). Ja vozim klasicke SLR TT 135g a nemozem si ho vynachvalit, velmi pohodlne, ono pruzi skor tym karbonom a lyzinami, polstrovanie ani netreba, dnes som dal na ceste 130km a zadok uplne v pohode.

          0 0
          • delfyn  

            ne i XC má víc posltrování, věř mi:)držel jsem ho Bikezone a moje XC ho má míň, jinak si stejně myslím že polstrování zmůže víc než jiný blbosti, ale málo u kterýho sedla je to ideál

            0 0
    • Bobo  

      Tak myslím že po dnešku mám zcela jasnou a přesvědčivou odpověď, jestli se vyplatí Ti péra nebo ne. Vždycky jsem si myslel, že titan vydrží všechno, ale jak je vidět, byl to velký omyl. Tohle (viz fotka) se stalo po dopadu osmi a něco kilové silničky přímo na sedlo při rychlosti nic moc. Ti ližiny jsou podle mě zbytečnost.

      0 0
      • Pinocio  

        No nedělejte si ze mě srandu, já už si ho objednal:-D

        0 0
      • jonti  

        Nestras, to aby som daval trochu viac pozor :) Ak to dobre trafis, ohnes vsetko. Keby to bolo len Ti lyzinami, tak by ich vacsina ludi ohla pri prvom pade alebo menej podarenom naskoceni na bike. Ale je pravda, ze pri to sedle za vyse 2k zamrzi.

        0 0
        • Bobo  

          Jo, zamrzelo hodně, to máš teda pravdu. No nic, jdu sčítat škody :-( .

          0 0
      • Pinocio  

        A to si sletěl i s kolem nebo ti spadlo z držáku?

        0 0
        • Bobo  

          Šel jsem na hubu v zatáčce a udělali jsme salto.

          0 0
      • TheIF  

        Neměl by titan něco vydžet ? Kdoví z čeho ty lyžiny dělají – a kolik procent toho titanu obsahují :-)

        0 0
    • sis  

      ma verzi XP a pohodlnejsi sedlo jsem nikdy nemel. Ti pera jsou polde me zbytecne, dost pruzi ten skelet. ani jsem si nemusel zvykat, je proste delane na moji p..l:-). neco malo padu uz zazilo a vpohode. vozim ho na biku

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.