• ihik

    Nevíte někdo, jaký je kromě váhy a materiálu vzpěr rozdíl mezi sedly SLR TT a SLR XP? Cenově je mezi nimi více než 700 rozdíl. 30g za 700 pro mě nemá cenu. Co byste doporučili? Je nějakej shop, kde by se daly vidět v reálu?

    0 0
    • Smazaný účet  

      Myslím, že SLR mají Programcycle, Finská ul., Praha 10.

      Měj se

      0 0
    •  

      rozdíl je v tom, že TT vypadá spíš jako Flite a XP je taková lehounká šlupička.

      0 0
    • TinkTink  

      Domnivam se, ze SLR bez titanu ti v terenu umlati…vis co…todle sedlo potrebuje totalni pruznost…(PS: po 1,5 roku neplanuju vymenu…)

      0 0
      • zirecek  

        ja taky ne, :-)

        0 0
        • Meesha  

          No, to sedlo proste odsroubujes a sundas, ale s tema telesnejma partiema to bude horsi…

          0 0
      • ihik  

        Kdo si vezme takovouhle šlupku na bika, je masochista. Chci ho na silnici, na biku mám Fizik Dolomiti a s tím jsem spokojen…

        0 0
        • zirecek  

          prave ze na bika se mi zda lepsi nez na silnicu. Ono samo osobe pruzi krasne jako komplet, :-)

          0 0
        • TinkTink  

          NJN…ale dokud jsi todle nevyzkousel v terenu, tak neuveris – pac je to fakt dost dobry a krasne to zobe vibrace…na silnici je todle sedlo az moc zbytecne pohodlny – tam staci neco tvrdsiho – takovy SLR bez kozenyho potahu, ale s cistym karbonem…moc velka mnamka. :)

          0 0
    • JOE  

      SLR XP (extra padding) má tlustší polstrování, mohl by být tedy pohodlnější? :-)

      0 0
      • kungpao  

        Mám SLRko na biku, má na sebe napísané 165g, ale ktoré to presne je neviem. Kámoš má SLRko s nápisom 135g, ale to už nie je sedlo ale hromadná vražda spermií. Inak s tým mojím som maximálne spokojný, mal som už kopec sediel, ale toto je absolútna špička. Chce sa to len nezľaknú? toho príšerného designu čo vyzerá ako keby ste mali sedie? na sedlovke.

        0 0
        • ihik  

          Dik za info. Ty mas SLR XP a tvuj kamos SLR. Mam se rad, pujdu do XP – navic je levnejsi…

          0 0
    • zirecek  

      No, aby to nebylo az tak jednostranne, :-). Potah sedla neni uplne nejtrvanlivejsi. Kdyz s timhle sedlem poradne spadnes, je dost pravdepodobne poskozeni. (jedno rozlomene uz jsem videl – jen mala cast, na kterou to krachlo)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.