• pos3k

    Tak uz jsem nasteril neco malo penez a chci si udelat radost novym sedatkem. Bohuzel mam horke 2 favority a fakt nevim po kterem sahnout. Cena je u obou stejna (±2000), XP jsem uz videl na vlastni oci, XC zatim ne. Rozdil hmotnosti je zanedbatelny (165 vs 180 g), rozdil je pravdepodobne nejvetsi v provedeni. Jezdim lehke XC, presto kolo leti nekdy (nekdy i obcas) nekontrolovane na zem, tu by zabodovalo pravdepodobne XC (podarilo se vam natrhnout XP?). XC tu ma vetsina lidi na fullu :-) o tom ze by mi nesedl jsem taky premyslel, i kdyz myslim ze to nemuze byt horsi nez mam ted (od leta je moje sedlo utrpenim). Tak kdo jste docetly az sem tak co po Vas chci? :-) Doporuceni abych vybral jedno z nich (ja jsem fakt nerozhodnutej), tak se vam davam vsanc :-) Diky moc.

    0 0
    • TinkTink  

      Doporucuju 135g verzi..at to stoji za to…ostatni jsou uz moc polstrovany.

      Nicmenee bych doporucil, pokud mas naroky na tento typ odolnosti :o)), tak se podivat jeste na Fizik PAVE – ja nemuzu mit SLR, ktery mi sedi kvuli delce sedlovky (musel bych mit 420mm sedlovku…to zatim nechci…)…a tendle fizik mi sedl hodne podobne jako SLR a je o 20mm cca vyssi :)…

      toz tak…btw – vozil jsem 135g verzi na HT a bylo to v uplny pohode…

      0 0
    • cabbage  

      bral bych to xc, ma tusim kevlarovy boky a tobe bych ho doporucil uz jenom proto ze o nem uvazuju, tak at ho otestuje nekdo predemnou:o)

      0 0
      • pos3k  

        to by se ti hodilo :-) no diky za prispevek, mam ho v lebkovne :-)

        0 0
        • 2-czech  

          rozhodne kup to XC…jezdim uz nejakou dobu na biku XP, je to nejlepsi sedlo, ale okraje se mi uz zacinaji trhat…(moc padam:)

          0 0
          • kungpao  

            Taky tak, mam XP na fulle, párkrát som na ňom už aj padol, zatiaľ drží ale je mi jasné že tie boky až tak dlho nevydržia. Mám ho 3 roky, zatiaľ jednoznačne najlepšie sedlo čo som kedy jazdil (aspoň podľa mojho zadku). Ak je xc odolnejšie tak choď do neho, tých pár gramov neucítiš. A chcem varova? pred 135 gramovou alternatívou, ktorú propaguje Tink, podľa mňa to bola už doska a to si rovno možeš sadnú? na zámok sedlovky, komfort je srovnatelný…

            0 0
            • Bobo  

              :-). Holt není pr*el jako pr*el. Tak třeba mně se na té „desce“ jezdí gut. Ale taky je pravda, že ji mám na silničce, na bika bych si tohle sedlo asi nikdy nedal.

              0 0
            • Meesha  

              u toho 135g (SLR Ti) sou titanovy liziny, takze to neni horsi. Rek bych ze je to poznat vic nez nejakej milimetr vycpani. Me by se libilo to cely karbonovy…:-P Mnam!

              0 0
              • lubos  

                Mel jsem v ruce. Rekl bych, ze s tim jednou spadnes, a je po sedle :(

                0 0
                • pvacek  

                  Mám SLR Ti 135g již 3 roky a bez problému. Jezdím ho já i moje ženská. Jezdíme na Hardtailu a závody jezdíme maratony. A spadl jsem již s ním opravdu hodněkrát.

                  0 0
            • TinkTink  

              Jak jsi sam rekl…podle Tveho zadku…tak nevaruj pred tim co rikam ja bo nevis nic o mym zadku – to bych musel vedet :)

              0 0
              • kungpao  

                Máš pravdu. Mal som tam napísa? varujem všetkých tých čo majú rovnako krásny zadok ako JA. A ešte máš jednu pravdu. O tvojom zadku nič neviem. A v podstate ani až tak veľa vedie? nechcem. A to skutočne nič proti tebe nemám. :-))

                0 0
                • TinkTink  

                  Si nemyslis, ze mas hezky zadek…urcite ne tak jak ja :o)))))))…ale ja to porovnavat nebudu… :)

                  0 0
            • hanz  

              podle tebe by to byla deska......ale nejezdils ho že…no já ho jezdil a bylo super, chvylku jsem si zvykal a pak labužo…to sedlo je 1000× pohodlnější než vypadá, klidně bych do něj šel znova. Ted jezdím gobi a je to krapet pohodlnější.

              0 0
              • kungpao  

                Možno som to mal napísa? v češtine. Podľa mňa to už bola doska znamená nie že by to mohla by?, ale že to bola. Z toho logicky vyplýva že som ho jazdil. Mal som ho na týždeň požičané od kamaráta, až potom som sa rozhodol pre 165 gramovú variantu.Titanové lyžiny sú aj na ňom, iba polstrovanie je vačšie. Mimochodom jazdím to na fulle ktorý vobec nešetrím.

                0 0
                • kungpao  

                  Jo teraz som si spomenul. Správne sa to volá minulý čas to čom v tom prvom príspevku myslel.. :-)))

                  0 0
      • pos3k  

        mam ted zajimavou nabidku na XP :-)) kdyz to vyjde tak XC ozelim.Kdyz ne, tak jdu do XC a v pripade ze mi nesedne tak te mam v poradniku :-)

        0 0
    • drhor  

      Fizik Dolomiti

      0 0
    • JMT  

      mam slr xp navic a rad ho prenecham, videl bych to tak za 1000kc, dyztak se mi ozvi na 607 17 40 21

      0 0
    • náčelník  

      Nedávno jsem přesedl z letitého San Marco Light Concor na SLR XC a jsem velmi spokojen. Pouze se trochu olupují ozdobné červené čáry na kevlarové části, ale není to vůbec na závadu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.