Budvar Galaxy maraton - mistrovství ČR 19.8.06

47 nepřečtených
  • Cykl

    Jedete letos maraton v Č.Budějovicích? www.galaxy-bike.cz/serie/budvar

    0 0
    • Meesha  

      ja jedu. jeste nevim jestli dlouhou nebo kratkou. spis ale kratkou

      0 0
    • Orbis  

      já jedu:)

      0 0
    • Daf  

      Jedu

      0 0
    • McBlacky  

      jsem přihlášenej ale nejedu, jsem zrakvenej… škoda, zajímalo by mě jak bych dopad

      0 0
    • prodi  

      jedu

      0 0
    • sfinga  

      jedu

      0 0
    • pegal  

      ja taky jedu ..

      0 0
    • petebike  

      jedu, jedem a snad dojedem :-) long

      0 0
    • baboon  

      No asi take pojedu,ale uvidim podle pocaska..Byl jsem minule i predminule…Pred­minule bylo nadherne,loni chcanec jak hrom..Takze kolecko i ja jsme dostali desnej kopr..:)Z vidlice byla za chvilku tuha a kdo nemel kotouce tak nebrzdil..:)))Ale stoji to za to..Je to povedena akce…Snad bude letos hezky..

      0 0
    • Vrci  

      pokud bude hezky budu se motat na Kleti a v jejím okolí na silničce.

      0 0
    • jonti  

      Nejdete náhodou niekto z Prahy a nemáte voľné miesto?

      0 0
    • pegal  

      jak vypada povrch trate? .. vi to nekdo .. ?

      0 0
    • smallbrother  

      Jedu! :)

      0 0
    • pegal  

      tak zejtra zdar ..

      0 0
    • pegal  

      no tak se pochlubte .. zazitky atd.

      .. ja celkove 60 v kat. 16, takze celkem spokojenost ..

      0 0
      • Daf  

        Pro me jednoznacne nejhorsi zavod sezony. Uz od 30km jsem vedel ze to bude zly. Od 60 jsem se vyložene trapil. Nakonec 58. na dlouhy :(

        0 0
      • Meesha  

        jak se sjelo ze silnice, tak des. HT v rychlosti a v terenu nezvladam. V kopci sem se pak nejak chytnul, ale uz to bylo dost roztrhany, tak sme ve skupince 3 lidi par dalsich sjeli a jeli spolu asi 35km. Na rovinkach sme stridali a kule jaxvine. 10km pred cilem sem si rikal, ze si je ohlidam a skupinku vyhraju. pak mi v zatacce poodjeli a celou tu silnici do cile sem je mel na 30m, daval si uplne nehorazne porad na 44/12 a nebyl sem schopnej to sjet a na stadionu uz sem na to nemel. Takze 86. a v kat. 21… nic moc, ale na vic sem asi nemel.

        0 0
        • pegal  

          copak? .. na fuelu je to lepsi? .. a jak vubec jezdi novej? ..

          0 0
          • Meesha  

            no kdyz se na rozbyty ceste jede 35km/h tak nezvladam. Este to nemam v ruce + zapominam radit a tak. Musim si zvyknout. Nahoru to jede samo a dolu se dost vybojim abych neztracel. Na fullu sem se este stihal kochat. :-)

            0 0
      • jonti  

        Tiež bieda, dokázal som ľudí predbiehať do kopcov, držať sa s nimi z kopca, ale ak to bolo rozbite a po rovine sa šlo 35, tak som už nemohol. Navyše, skupinky boli také divné, buď šli fakt pomaly, že som to chcel ťahať, alebo jazdili úplne inak ako ja, drtili roviny a jazdili pomaly kopce. Navyše mi na 75 došlo, kàče do nohy. Zhrnutie: 106. na dlhej, 1:06 strata na víťaza.

        0 0
      • petebike  

        no konkurence fakt velka, byli tam vsichni krome Korky kterej jel neco ve Varech :-), jinak leteckej den, dalo se to cekat, rozjel sem se pod Kleti, ale cestou z Klete sem mel defekt :-(, ujela mi skupinka..pak rovina az do cile…96 abs, v kategorii maj peknej gulas..snad to daj dohromady, jinak je mi lito co se stalo Buldovy, snad si vzpomene i na heslo k BF :-) vecer dodam foto – Sava fotila na trati…PT

        0 0
      • smallbrother  

        Pro mě letos nejhorší závod. Asi hodinu a půl jsem se snažil jet, pak přišla krize, hlad, křeče. Zbytek závodu jsem se spíš kochal než jel, na Kleti jsem si udělal pauzu. Někde na začátku jsem taky prorazil LockOut na Sidu to mi na pohodě moc nepřidalo. Bída – 97. celkově.

        0 0
      • jose  

        Tak já na krátké, do cca 15km v pohodě drželi jsme se s kámošem přední skupiny, pak jsem rozbil ráfek o jednu krásnou díru, oprava zabrala 20min a bylo to v pr…kamarád mi pak ujel a nakonec jsem zjistil, že si nadvakrát zlomil klíční kost, tímto chci poděkovat dvěma bikerům z Brna,kteří si ho v té trávě všimli (já si nevšiml:-() a pomohli mu......

        0 0
    • petebike  

      par fotek co nafotila Sava – bohuzel pro foceni stup. vytezu svitilo slunicko proti :-(

      www.petebike.com

      PETr

      0 0
    • Cykl  

      Foto z maratonu najdete na www.galaxy-bike.cz/serie/budvar a také na www.fotokocian.eu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.