• Orbis

    Nazdar! Chystáte se tam někdo? MOhli by ste mi popsat trochu tra? na 55 km No bohužel na 95 km a na Kle? si budu muset ještě pár let počkat Moc díky

    0 0
    • Wiktor  

      Priprav se na leteckej den… :-) Klete bych se nebal, jede se to skoro cely po silnici…

      0 0
      • Orbis  

        Já se Kle?ě neboji, ael musím jet krátkou, protože mi ještě na dlouhou chybí pár let!

        0 0
        • Wiktor  

          Papir snese vsechno… ;-)

          0 0
        • Meesha  

          Tam se dlouhy neboj. Je jenom dlouha, ale neni to zadnej dlouhej Kral,Drasal nebo Sudety. Klet je taky v poho.

          0 0
          • Orbis  

            Já se dlouhý nebojim, ale tu dam až příští rok teď už jsem přihlášenej na krátkou. Ale jeli jste to? Popište mi prosím aspoň ten kus k rozdelení tratí:)

            Moc díky:)

            0 0
            • czertd  

              Připarav se na vysokej rychlostní průměr. Nemusíš se toho ale bát a opřít se do toho od začátku. Na kráký není žádnej vážnější kopec. Dej si akorát bacha na začátek, kde se to docela rychle mastí po široký panelový ploše a najednou je tam jen úzká cestička pro jedno kolo. Loni to bylo docela maso.

              0 0
            • Wiktor  

              Co si tak z lonska matne vybavuju (byl to fakt fofr…), tak po startu se jelo tak 10km relativne po rovine, mezi polema, pak kousek tusim panelka, vyjelo se nekde u rybnika, jelo se po hrazi, pak zase mezi pole, sem tam nakej asfalt, siroky lesni cesty… Nic extra technickyho tam urcite nebylo. Dobre si pamtuju jen tu Klet, ale ta se kratky trasy netyka…

              0 0
              • peg  

                Taky se tam chystám a ještě nikdy jsem to nejel. Jel jste někdo Přes tři vrchy Vysočiny? Co je těžší? Nebo nějaké srovnání. Díky. Z.

                0 0
                • Wiktor  

                  Tři vrchy Vysočiny jsou určitě náročnější… V CB na sjezdovku nenarazis… ;-)

                  0 0
                  • peg  

                    A na takovej výjezd no teda spíše výstup jako je na Javořici asi taky ne, že jo? Zrovna včera jsem to zkoušel na Javořici vyjet. Koupil jsem si novej bajk RockMachine Tsunami disc. Vyjel jsem to teda až nahoru, ale zbytek závodu bych asi mohl dojet autobusem, tam je to fakt drsný. :-)

                    0 0
    • dave  

      Nevíte, kde by se dalo kouknout na výsledky z minulého roku? Nějak to nemůžu najít.

      0 0
    • Wiktor  

      Zavod se poved, pocasi super… Ale jak uz se stava pomalu tradici, opet se kradlo… Pul hodiny pred startem prisel borec kvuli curani o specialized epic… :-(

      0 0
      • jose  

        To snad ne, tak to si budem muset ulevovat při jízdě, střílel bych je. Jinak závod fakt super, jel jsem sice jako minulý rok jen krátkou, ale příští rok už se pochlapím…:-))

        0 0
        • Wiktor  

          Klet byla bezva… Obzvlast kdyz jsem hned na zacatku stoupani defektil a pekne si pri vymene odpocinul… Po zavode u piva a klobasy se ke mne doneslo, ze to ukradeny kolo snad stalo 180.000,–… Beru to ale spis uz jako hodne zkreslenou informaci, nicmene tipuju ze kolem 100.000,– to mozna stalo…

          0 0
          • Meesha  

            Je to klidne mozny. V 69 meli na zdi teamovyho Epica za 190000 a nekdo ho asi pred 14dnema koupil… Jestli to byl on, tak ma docela pech… :-(

            0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.