• navikin

    Tak jsem se dneska při podvečerní projížďce na Zvičině rozhodl jet dolů tím kořenovitým sjezdíkem z trati několika posledních ročníků maratonu. Sakra chlapi upravte to tam trochu :<), nebo tam dejte ceduli „cyklisto veď kolo“ ať tam nevypadám tak blbě sám až nebudu mít morál na to to dát na kole! :<)))) Jinak se ovšem na závod už moc těším…

    0 0
    • smallbrother  

      dneska sme tam taky s kámošem byli. Vždyť celej ten sjezd se dá celkem v pohodě sjet!? Jestli myslíš ten padák na cestu shruba v půlce, tak ten voda trochu vymlela, ale pořád to jde. :) Je fakt že „po svejch“ se to zdolává o dost hůř než na kole.

      TOHLE BERTE VŠICHNI JAKO POZVÁNKU NA AKCI. JE TO FAKT SUPER ZÁVOD V PERFEKTNÍM TERÉNU. (Aspoň první půlka trati :)

      0 0
      • navikin  

        Myslím tu jednomužnou cestu svahem lesa – asi jsem nějakej měkejš.

        0 0
        • smallbrother  

          no, tam to je těžký. Ty kořeny a kameny každej rok nějak víc vylejzaj. Asi tam slejzá dost lidí. :) …každopádně ale nejhezčí úsek tratě.

          0 0
      • elbi  

        A nemohli by jste přespolním prozradit o jakou konkrétní lokalitu se jedná ?

        0 0
    • vladah  

      Jel jsem to asi před měsícem a poprvé. Přestože nejsem žádný „technik“, tak jsem sjel všechno, i když ten zmiňovaný sjezdík se staženými půlkami :-)). Za Zvičinou, respektive Bílou Třemešnou na mě některý místa působily až mysticky. Opravdu krásná trať, prakticky stále v terénu, naměřil jsem cca 90 km a necelých 2000 nastoupaných metrů. Hlavně je ta trať velmi dobře značená.

      0 0
    • GTman  

      Hmmm. Popisujete to tady moc hezky. Asi se tam budu must někdy vypravit.

      0 0
    • vt  

      tak jedu taky !

      • nemate tip na ubytovani ? vana pro regeneraci podminkou :-)
      • budu tam snad uz od patku, tak bych si chtel zajimavy casti trati projet, poradte ktery
      0 0
      • navikin  

        Např. na Pecce je pěkně zrekonstruovaný a nově vybavený kemp u koupaliště, trať vede přímo okolo a zrovna výjezd na Pecku, okolo kempu a dál na Zvíčinu a dále… to je fakt pěkný. Z Pecky (Bělé pod Peckou) vede silnice s novým povrchem a bez provozu údolím mírně z kopce až na start do L.Bělohradu.

        0 0
    • -Alan-  

      Pokud bude mít někdo průběžné zprávy jak se to na trati bahní budu mu vděčný, když sem hodí nějakou zprávu. Dnes je do soboty ještě daleko, ale u nás teda prší fest. Bohužel se do těch míst asi nemám šanci dostat dřív než v sobotu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.