• lempl

    lidi tak je tu 1. zavod poharu.. kdo jede a vzal by chudaka lemmpla? mam to zaplaceny a jak tak zjistuju tak nemam s kym ject:/ help me ! diky

    0 0
    • lempl  

      samozrejme pridam na benzin:)

      0 0
    • jakub  

      jako jak nemas s kym ject…??? sem asi pomaleji chapajici…

      0 0
      • Meesha  

        no jako, ze posvejch je to docela daleko a tak by se chtel svezt autem, tak hleda nekoho, kdo by mu to umoznil… :-)

        0 0
        • jakub  

          jj uz sem pochopil, taky jedem z Nachoda…

          0 0
          • jakub  

            jo a este jel to nekdo … podelte se s zazitky, pekacka sem uz zpovidal tek nekdo dalsi…

            0 0
          • jakub  

            jo a este jel to nekdo … podelte se s zazitky, pekacka sem uz zpovidal tek nekdo dalsi…

            0 0
      • duk  

        Ja ho sice jedu ale bohužel pro tebe jsem z České Lípy a do Prahy se mi jezdit nechce. Dojed si sem na kole když to stihneš za jeden den tak z toho máš ultramaraton

        0 0
        • jakub  

          ((((((((-:

          0 0
          • lempl  

            ja v tom zas takovou prdel nevidim:/ sem v o 7 slov vejs:/

            0 0
        • duk  

          Včera jsem si projížděl trat je trochu jiná, než vloni trochu nín silnic a víc kopců trat je fakt heská přijedte se podívat.

          0 0
          • duk  

            Pozn. trat je hodne rychla.

            0 0
            • Mamutt  

              S kopce dolu.. ale jo, je to ponekud placate. Jen se to neda trikrat, nudaaa :-(

              0 0
        • Mamutt  

          A hele, to je tenhle malej syčák :-)

          0 0
    • lempl  

      priznejte se kdo jede na ten maraton a je nevytizenej? na 100%?? pridam na benzin ale potrebuju se tam nejak dostat!!

      0 0
    • lempl  

      lidi nenechte me ve stychu.. pls

      0 0
    • Darkson  

      asi to přesně není to co hledáš,ale… http://www.idos.cz/ConnRes.asp?…

      0 0
    • lempl  

      hoj ceskollipak je za nama.. tak sem napiste jak se vam jelo, jake mate zazitky a prozitky a pochlubte se vysledkaama.. me se jelo docela ok az na par problemu s kterejma sem se musel vyporadat pred zavodem, docelame taky nasralo, ze sem nesehnal zadnej gel nebo powerrbarku a jel sem to na sojovej suk, kterej sem ani nesned celej..

      0 0
      • Meesha  

        no, jak tak koukam na ty vysledky, ti to na ten suk docela jezdi! :-)

        0 0
      • Daf  

        Prvni problem byl ze jsem prisel na start v dobe kdy bylo zaplnene namesti a musel jsem tedy odstartovat ze zadnich pozic coz uz se mi dlouho nestalo :( Jelo se mi dobre, natrenovano jsem mel, ale tentokrat to nestacilo vic nez na 32. flek. Mozna za to muze i v tomto pripade nestastna 13 co jsem mel na riditkach :) Co se trati tyce byla perfektne znacena. To ze se jely tri okruhy mi docela vadilo, zvlast kdyz trasa nebyla prilis pekna ani zabavna. Bracha se nasel ve vysledcich jako DNF pritom odjel cely zavod :( Rek ze za 450kc uz jsem jel rozhodne lepsi zavody. Nebyla zde ani tombola. Ja tento zavod povazuju za podprumer.

        0 0
        • Meesha  

          jj, ve vysledkach je trochu bordel. Kamos byl 3. na 60tce a ve vysledcich je 3. a zaroven DNF nakonci…

          0 0
        • Marry  

          moje řeč :-)

          0 0
      • Beeda  

        No na konci prvniho kola jsem sel do pedalu rozlitl se mi retez a toralne se vyflakal na benovy ceste u panelaku. Loket, prdel, koleno a rameno vodreny a narazeny. Nastesti zlomenyho nic, takze je mi jedno i te cca 25 pozice. Ted jeste dat sebe a kolo do kupy a v sobotu do Plzne:-). B.

        PS: Jinak dik tem panim co me tam sbiraly s tim velkym bilim psem:-)

        0 0
        • Darkson  

          nemáš mít takovou sílu, bejku:)

          0 0
          • Beeda  

            no Lempl ma zas silu v rukach, foukal dusi a rana jako z dela, von to prefoukl:-) B.

            0 0
            • Darkson  

              roboti z B-F???!

              0 0
            • Meesha  

              co??? :-) Cim to foukal? Malou pumpickou nebo kompresorem? Ze se nepochlubil… :-)) Neusnul u toho?

              0 0
              • lempl  

                no dobre tak se pochlubim… pac me i petovi uchazeli kola(jemu predek me zadek) tak pred zavodem sem foukal zadni kolo, pete si to dal na 4 atm ja foukal a kdyz tam byly4 atm tak rana z dela a defekt o delce cca 30cm(to by asi zaplata nezpravila:) stalo by to za foto, nevyhodil sem ji:) jo a jel sem to na rizlim plasti podlepenym kobercovkou a flekem:)

                0 0
                • cabbage  

                  lemple,jak nandavas plaste? to je nejmin po ctvrty co se ti tohle stalo(priprava na drtice a pod:)

                  0 0
      • Marry  

        no jak se jelo no prectete si to tady http://marry.wz.cz

        0 0
    • Assam  

      par fotek ze startu: http://foto.tiscali.cz/…_rewico_mtb/

      0 0
    • blue  

      reknete mi, co bylo na tech lavkach tak tezkyho? :-)))

      http://new.mtbs.cz/…l050427.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.