• libca

    Už jste četli dnešni regionální přílohu MF ( zlínský kraj). Co na to říkáte ?

    0 0
    • Cortez  

      Nechci byt sprostej, ale ze existuje v zakone takova volovina, tak to je fakt moc! Takze podle tohohle zakona pojedu po silnici, nevsimnu si nejake diry, neustojim to, prizabiju se a pokud se od tam rychle nedostanu, tak me svestky napari minimalne 25000 :/ Super. Pro me dalsi duvod, proc se na biku silnici vyhybam, kde muzu. Toho kluka teda lituju..

      0 0
      • Hanato  

        No to uz aby clovek utikal pred policajtama i se zranenim…

        0 0
    • Hanato  

      No je mi z toho na zvraceni, k tomu se neda nic jinyho rict… Jeste bych nic nerekl,kdyby zranil nekoho jineho… To jako kdybych si zlomil nohu pri lyzovani a dostal pokutu… Proste nas narod speje do ******…

      0 0
    • chupas  

      „pro ty co to nemohou najít: zpravy.idnes.cz/mfdnes­.asp?v=169&r=mf­jihomorava&c=546099 “

      0 0
      • chupas  

        ano ano. je to bordel. a reseni: nez prijede sanitka, tak se s kolem odplazit mimo silnici a doufat, ze policie nenajde krvave stopy na silnici :-/ abych se bal nekde se vymlatit. ale napada me, neni v tom nejaka skulina. co kdyz reknu, ze me srazilo auto, srna, divocak, letadlo (dosadte, dle libosti) a zmizelo. pak jsem ucastnik nehody, ale nejsem ten, kdo to zavinil. v tu chvili jsem poskozeny a nic neplatim? nebo se pletu?

        0 0
        • Hanato  

          Jo to by slo, alespon bych rekl. Nikdy nikdo nezjisti zes spadnul sam, kdyz to teda nebude nekde na polni ceste ;-) Ale na polni ceste zese neplati silnicni zakon ne?

          0 0
          • senožrout  

            já myslím, že jo, že silniční zákon tam platí platí, i na stezce nebo cyklostezce. Je to veřejná komunikace…

            0 0
            • Hanato  

              No prave ze nejaka polni cesta uz nemusi bejt pozemni komunikace, zalezi jestli je nekde zakreslene ne? (treba katastr?)

              PS: tohle byl proble ve Vyskove v Dedicich pred kasarnama, vojaci tam kdysi postavili asfaltku a mesto ji nechtelo opravit, protoze oficialne neexistovala a vojsku uz to bylo fuk :-D

              0 0
            • Mirek1  

              Mimo silnici bych rek, ze to bude v pohode, kam se benga nedostanou autem, tam se nebudou obtezovat…

              0 0
        • cybernovi  

          jasný.. řict, že te předjíždělo auto, ktery před tebou udelalo myšku a ty ses musel vyhnout… a mužou ti hovno…

          0 0
    • raceman  

      to si snad dělaj srandu????? 25 litrů za to že se pri padu z kola zranim??? bože kery ko*ot to vymyslel! to abych začal jezdit opatrně nebo když se vysekam tak se vykašlat na zachranku a odbelhat se domu po svych.

      0 0
      • libca  

        Vymysleli to ko..ti co jezdí v plechu 190 km/h nejlépe s modrým majáčkem a celé dny prosedí na pr..li v poslanecké lavici.

        0 0
      • -Alan-  

        Asi by to chtěl zavést pojištění proti odpovědnosti vůči našim debilním zákonům. Kdysi jsme se pojišťovali před cestou do zahraničí, protože co bychom dělali, kdyby se nám tam něco stalo. A kolovaly ty otřesné story s 75000 za odvoz sanitkou. Tak to máme v bleděmodrém i doma. Sice to není 75kKč, ale pojistit se vůči tomu asi nedá.

        0 0
    • jivo  

      Ja uz tvrdim davno, ze novej zakon jedine celej prepravcovat. Kazdou chvilku nekdo prijde na nejakej pruser. Ale uz vidim chudaky chodce, jak pri zakopnuti a zraneni zaplati 25000 pokutu. Asi bych tam hned nasel nejakou diru a pozadoval zaplaceni skody po spravci cesty. Ono se na kazde ceste neco najde.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jenze ta dira se tam da predpokladat, takze si neprizpusobil jizdu stavu a povaze vozovky ;)

        0 0
    • Thidney  

      nic uplně novýho pod sluncem, jen dotáhli k dokonalosti debilitu co už tam byla. V 99 jsem vyletěl s autem na mokru ze silnice trefil jsem strom pak ještě jeden a o třetí se zastavil. Doplazil jsem se zpět na silnici. První auto, který zastavilo byli černí havrani /stylové že/. No pak klasika, záchranka a policajti. Měl jsem přeraženou pánev. Jelikož jsem trefil strom v poli v protisměru a vážně se zranil, tak to bylo 7000 pokuty a půl rok bez papírů. Pokud bych zůstal na své straně silnice bylo by to jen za pětikilo /neohrozil bych bezpečnost silničního provozu/. Pikoška: ve špitále mě svlíkli z mokrejch hadrů, položili na vozejk, přikryli lajntuchem a šoupli do průvanu na studenou chodbu. Po dvou hodinách přijeli policajti zjistit jak na tom jsem a ukázalo se, že na mě felčaři úplně zapoměli.

      0 0
      • Martyss  

        Dle mého názoru to jistou zvrácenou logiku má. K nehodě došlo a je jenom štěstí, že se nikomu cizímu nic nestalo. Obecně se asi lidskému rozumu příčí dva tresty za jednu chybu. Na druhou stranu je 25 litrů za nehodu na kole fakt ujeté a měla by se brát posuzovat nebezpečnost jedná vůči okolí, která je na kole velmi malá.

        0 0
        • Hanato  

          Hmm dobre tak bych mu dal 500,– Ale musime si uvedomit ze treba pro me je 25k celej plat!!! A jsou lidi co n to delaji treb ai 2 mesice… Pro ty hovada „s modrym majackem“ jak tu bylo receno vyse je to jedno to maji za tyden cteni novin v poslaneckejch lavicich…

          0 0
          • St1c  

            no ako to tu citam tak som chcel na konci leta ist na tyzden do ciech bajkovat ale asi radsej serem na to lebo by ma to mohlo vyjst drahsie jak dovolenka na bali:d

            btw, no to mas slusny plat:d

            0 0
            • Hanato  

              No ale vubec bych se nebranil kdyby mi ho chteli zvednout ;-)

              0 0
          • Martyss  

            Nu asi takhle. Taky nemám rád aroganci politků a jejich chování, ale byl jsi někdy v parlamentu?

            0 0
      • Beeda  

        no se nediv, porazit 2 stromy, to jsi nejel predpisove, nebo aspon neprizpusobil rychlost stavu vozovky…B.

        0 0
        • wbiker  

          Universální větička, za kterou vždycky následuje „odpovídající“ pokuta…

          0 0
        • Thidney  

          ja sem takovej neprizpusobivej .-)) ale stromy jsem nekacel, byl to takovej biliar .-))

          0 0
      • pos3k  

        felcari si te dali na stranu pro jine, nezapomneli na tebe :-)

        (sila)

        0 0
    • RUMcajs  

      Posuzuje se i pricina te nehody? Dejme tomu, ztrata kontroly nad rizenim v dusledku zdravotnich komplikaci?

      Jestli ne, tak je to nemoralnost hadr. Clovek dostane infarkt, krec, spolkne vosu nebo cokoli jineho a bude za to platit?

      0 0
    • Misiak  

      ehm, nechcem vam do toho „silnicniho zakona“ kecat ale nemate to nejak cele postavene na hlavu?

      0 0
      • RUMcajs  

        To vis, snazime se vas dohnat :-)))

        0 0
        • Misiak  

          no aspon zatial nedostavame za priestupky body jak na pisomke a pokuty za to, ze sa prizabijeme na bajku ;) mam skorej dojem ze my zacneme dobiehat vas :D

          0 0
      • grizzlik  

        to neni jedina perla, napr nemuzes opilej prechazet silnici po prechodu.. takze kdyz pudes po 2 pivech domu tak musis asi hledat podchod bo si vzit taxi pres silnici…

        0 0
    • mawerick  

      dneska není apríl že ne? TO je totiž docela škoda protože kdyby jo tak by ještě existovala nějaká naděje že to v tomhle státě nejde uplně totálně do sr*ček…

      0 0
    • Meesha  

      s prominutim jaky DEBILNI HO*ADO neco takovyho muze vymyslet? Ja proste ty lidi co tyhle sracky vymejslej nechapu?! Tomu kdo tohle vymyslel bych dal na tri mesice minimalni mzdu a pak bych ho vyrazil!

      0 0
      • prodi  

        Na závodech jsme taky povinni dodržovat pravidla siln.provozu, takže pozor na sjezdy…:) se těším, až na závodě třeba 3krát píchnu, 2krát upadnu a zaplatím 50litrů. Fakt si to maximálně užiju :)))

        0 0
        • Meesha  

          Musis tvrdit, ze si nejel po silnici, ale metr vedle :-) Jak je to kdyz je to mimo sinici (treba na polni ceste?) To samy???

          treba dneska by byly policajti docela v baliku…

          0 0
          • prodi  

            já jsem od 1.7. viděl na silnicích pouze městský policajty, státní ne. Takže městská policie si na sebe už pěkně vydělává:)

            0 0
    • Tomcat  

      Ano čet sem to. Říkám, že někdo kdo to vymyslel a prosazuje, je pro mne dementní hovado, který asi sotva prolezlo základní školou.

      0 0
    • Marika88  

      Je to samozrejme volovina takovy zakon, ale myslim, ze nebude zas tak velky problem to obejit…

      0 0
      • djano  

        Pokial to problem bude, treba zakazat bicyklovat neplnoletym detom, ved kto bude za ne platit pokuty…

        0 0
    • Vrci  

      je chyba, že jako příčinu nehody uvedl svojí chybu (zavadil o obrubník), kdyby řekl, že tam byla nečistota (štěrk, olej, písek) je za nehodu zodpovědný správce komunikace. Musí se ale jednat o jediné nebo první znečištění, na které neni upozorněno značkou. Pokud je zasviněná celá silnice jde o stav vozovky a nepřizpůsobení jízdy jejímu stavu.

      0 0
      • Meesha  

        treba ze uklouz na slimakovi a ten pak zdrhnul :-)

        0 0
        • Tomcat  

          …tak slimák říkáte?.. hmmm… dobrá dámeto do protokolu … všimste si značky?.. .. ne vzal to to pole … aha tak napíšeme, že to byl offroad… a barva?…

          0 0
          • Meesha  

            zrovna vcera sem slysel tenhle: Dva slimaci – tata uci synka jak pres silnici: „Hele synu, tohle je silnice a tady jezdej auta. Kdyz uvidis dve svetla, musis primo mezi ne a pockat az auto prejede“ „Jasne tati“ povida synek a vleze do silnice. V dalce dve svetla, tak honem presne doprostred mezi ne… PLESK!!! a tata povida: „*****, to byl Velorex!“ :-D

            0 0
      • Misiak  

        neprisposobenie jazdy stavu vozovky (svojim schopnostiam) je najnenavidenejsia hlaska ktoru moze zeleny pustit z huby…

        0 0
        • Vrci  

          proto je třeba na takové místo přivolat příbuzné s pytlem štěrku a nasypat ho za sebe nebo s kašťaty a donutit je přecházející úsek až ke křižovatce ulidit

          0 0
          • Misiak  

            no jo, ale co spravis ked si zlomis napravu na vymole ktory zbadas fakt na poslednu chvilu a ta zelena guma ti zadeli ze si neprisposobil rychlost jazdy stavu vozovky. mozes si akurat zavolat odtahovku a este zaplatis za priestupok…

            0 0
            • Vrci  

              musíš tvrdit, že je to jediná díra ve zcela dobré vozovce, a že jsi jel dle stavu dobré vozovky. Díra nebyla označena značkou práce na silnici ani snížena rychlost. Pokud je to rozmlácená okreska s cedulí „silnice v havarijním stavu“ tak máš smůlu.

              0 0
              • Misiak  

                jasne ze ked si rozflakam auto na oznackovanej ceste je to moja chyba. len mam pochybnosti o tom, ci mi to zeleny uzna aj ked tam bude len ta jedna osudova diera-ono ta vyssie spomenuta hlaska je u nich mimoriadne oblubena :/

                0 0
                • Vrci  

                  musíš doufat, že ve správním řízení narazíš na někoho s mozkem

                  0 0
              • jivo  

                Jezisi, to je najednou vtipu. V cechah a zcela dobra vozovka. To bych se jel mozna podivat i na exkurzi :)) Pokud nahodou vypada dobre, tak se tam hned da alespon milion retarderu. Nedavno jsem se na nem malem hodil tlamu.

                0 0
                • Misiak  

                  jasne, ked nie su diery smerom dole (vytlky), tak tam treba nasekat kopceky smerom hore (retardery) :) u nas je aspon ten novy dialnicny obchvat bratislavy bez dier a dialnice su tiez celkom fajn. co som mal tu cest ist u vas cez brno do prahy po „dialnici“ tak to bol zazitok =P

                  0 0
                  • -Alan-  

                    Retardéry jsou u nás ještě v poho. Kdo to viděl v Mexiku potvrdí (Topes!). A banánové republiky jsou pro nás vzorem v čím dál širším spektru. V tomto smyslu by tam toho borca ještě třeba rovnou zavřeli do tý doby, než by bylo jasné, že tu pokutu zaplatí.

                    0 0
    • yetti  

      Asi jsem najivni, ale chci verit, ze az se jednou nasi zakonodarci sejdou, tak tenhle debilni zakon, kterej otravuje zivot vsem, nejakym zpusobem poslou do kytek.

      0 0
    • kolombo  

      No, myslím, že je správná chvilka podepsat: www.chcetezmenu.cz/

      0 0
      • kankrlicek  

        No, mě nejde pod fousy v té petici toto: zakomponování povinnosti pomalých vozidel umožnit předjetí dočasným odstavením na krajnici To by se mohlo cyklistům dost vymstít :)

        0 0
        • Krys  

          Cyklista ma tusim povinnost ist po krajnici, takze sa ho to netyka. Tu ide zrejme o „najrychlejsie“ auta v cele kolony.

          0 0
          • Vrci  

            cyklista nemá povinost ject po krajnici nebo dokonce za čárou,

            § 11 Směr a způsob jízdy (1) Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, a pokud tomu nebrání zvláštní okolnosti, při pravém okraji vozovky, pokud není stanoveno jinak.

            0 0
            • Krys  

              § 57 (2) Na vozovce se na jízdním kole jezdí při pravém okraji vozovky; nejsou-li tím ohrožováni ani omezováni chodci, smí se jet po pravé krajnici…

              Takze povinnost ist po krajnici tam naozaj nie je. Ale ked ides po krajnici, tak zrejme nema vyznam „docasne odstavit vozidlo na krajnici“ ked uz na nej si.

              Ja osobne by som uvital tu povinnost odstavit pomale vozidlo ked sa za nim vytvori kolona.

              0 0
    • jecnak  

      Pokud tuhle za vlasy pritazenou logiku budem aplikovat i opacne, pak pokud nebyla pred dirou varovani a o dirach nebo nerovnostech na vozovce, pak vyplacenou pokutu a poskozeni bych vymahal po sprave a udrzbe silnic.

      Je to analogicke jako kdyz clovek znici kolo u auta tim, ze si nevsiml diry ve vozovce.

      Podotykam, ze v danem useku se musi jednat o prvni diru nebo osamocenou diru v jinak relativne slusne vozovce a nesmi tam byt cedule upozornujici na znicenou silnici…

      0 0
    • emkaa  

      Kamos se nedavno (jeste pred 1.7.) vysekal ve sjezdu po lesni ceste v brdech, zlomil si klicni kost a po prevozu sanitkou do nemocnice v praze ho vyhledali policajti a dali mu dejchnout a sepsali s nim protokol. Fakt jsem si myslel, ze kdyz se vysekam na lesni ceste tak je to policii uplne ukradeny. Nebo se pletu?

      0 0
      • MatyxCZ  

        Mno, má se to asi tak. Pokud byla ona cesta ve skutečnosti cyklostezkou, pak ano, cyklostezky od 1.7. do této kategorie spadají. Taktéž tuším místní a účelové komunikace, tzn. třeba polní nebo lesní cesta. Pokud jde o pěšinu vyšlapanou lidmi/zvířaty nebo jinak v katastru nezanesenou či neznačenou komunikaci, pak je mohl s klidem poslat do háje. Mimochodem, pokutu nedostal ? Osobně pokud by se mi něco podobného stalo, že by mě musela odvážet sanitka, ale přitom bych stále byl schopen se alespoň trochu hýbat, tak jakýmkoliv způsobem odklidím (nebo třeba poprosím někoho z lidí co by jeli se mnou) kolo a vybavení a budu s klidem prohlašovat že jsem upadl při joggingu. Nazdar.

        0 0
        • pepino  

          Nebo mě napadá, tvrdit, že jsem s kolem běžel, páč trenuju na triatlon a chtěl jsem procvičit dané partie:-) Sice to zni idiotsky, lae lepší, než 25.

          0 0
        • emkaa  

          No pokutu na miste nedostal, sepsal se protokol o nehode a odlozilo se to, takze treba jeste neco dostane. Ale bylo to pred 1.7. Normalni lesni cesta, takze v katastru asi byla. Ale krute se mi tenhle postup nelibi a po 1.7. je to dohnany uplne ad absurdum.

          0 0
    • dancing dog  

      hele, to je nějaká prdel, ne? To musí být prdel, není přeci možný, aby někdo pro něco takovýho při hlasování zvednul ruku. To přeci fakt není možný… vždyť ale není apríla.. přeci v tom baráku na Malé Straně nemohou být taková hovada, vždyť by jim pak museli i rozdávat pleny, kdyby byli tak stupidní, nemohli by udržet moč ani stolici. Vypráskat je bičem, imbecily!!!

      0 0
      • Vrci  

        Jenže ty předpokládáš, že to před hlasováním četli, že to pochopili, že si to zapamatovali a stihli sledovat pozměňovací návrhy. Jenže první se dá předpokládat u navrhovatele, předkladatelů pozměňovacích návrhů a zpravodaje. To ostatní jen u zpravodaje a navrhovatele – to jsou dva lidi z 200 nebo 201. Doporučuju ti pročíst si sbírku listin a stenozáznam k rozpravě a hlasování u nějakého zákonu se kterým se stkáváš při práci. Nevíš jestli se smát nebo plakat.

        0 0
      • Jarous1  

        Oni to spíš asi nedomysleli než že by tohle přímo úmyslně shválili… Prostě ve vyhlášce a jí příslušných prováděcích předpisech a já nevím čeho ještě je asi někde věta, že „řidič vozidla“ způsobí nehodu a proto zaplatí tolik a tolik… Podle vyhlášky je řidičem vozidla (sice nemotorového) i cyklista a bohužel se to vztahuje i na něj. Podle mne tam mělbýt někde nějaký dodatek nebo výjimka o řidičích nemotorových vozidel…

        Že je to ve výsledku ale totální krávovina a že výše pokuty je absolutně zhovadilá, je jiná věc… S tím mne teda také pěkně vytočili… Uvidíme, jestli se ještě někdy dozvíme, jak to nakonec dopadlo…

        0 0
    • dancing dog  

      tak jsem ten článek poslal na info@simonovsky.cz, aby viděl, co stvořil za hovadinu. Docela se mi ulevilo…

      0 0
    • wroum  

      a to se vyplati! :-/

      0 0
    • zirecek  

      Kurnik, vy se čuříte. Je to hovadina, to samozřejmě, vždy se to dá obejít, když je chuť lidí domluvit se, jde to. Když ne, můžeš se soudit. Nemějte takhle zjednodušující názor na politiky, policisty, jsou to stejní lidí jako my! Nesuďte, nenaštvavávejte se, nehažte špínu na lidi, jak všeználkové po druhém pivu; dokud nebude případ uzavřen. Když dostane paletu 25tis., ano, hádejte se, pište třeba prezidentovi zeměkoule. Takhle akorát nalítáváte na senzace chtivé pisálky, co „rozumí“ všemu. Na 99% už na Idnesu nebude zpráva, že nedostal pokutu. Nehod je denně mnoho, už takové případy musely být, psal někdo něco, že zraněný cyklista dostal za svou nehodu >25 tis. pokuty? Nepsal. Když se tak stane, stojím v první řadě v demostraci.

      0 0
      • -Alan-  

        Tady jde spíš o to, že kvůli hovnu (někdy nejen obrazně) musíš dělat kdoví co a pomalu se plazit před úřadem. Ono v Zámku, 1984 a dalších dílech je vlastně popsaná přesně tahle realita. Krůček po krůčku udělat to hovno i z jednotlivých lidí. Dnes ti přijde, že nejde zakázat ježdění na kole. Ale když se nahrnou tykovýhle pitominy, tak to zabalí tak mnoho lidí, že ten zbytek už nebude mít žádný význam. Prostě je típneš jako vajgl.

        0 0
      • filipes  

        Tan zakon je proste sracka, a kdybych podobne sracky vypoustel v praci (komercni sfere) tak me zakaznici nebo zamestnavatel vyhodi setsakramentsky rychle. Tady proste chybi zpetna vazba…

        0 0
        • zirecek  

          Jak jednoduchá věta – zakon je proste sracka. Debata na úrovni… . Něco je horší, něco lepší, něco je tam prvotřídní blbina, něco OK. Proč třeba většina dotázaných souhlasí s bodovým systémem? Práce, vylepšit něco, řešit, je dřina, napsat tvou první větu, to je jednoduché, tupé. Nejsem tady za zastánce silničního zákona, jde o princip chápání věcí, třídění stébel, plev, uvažování, celé té dřiny. Jsem averzní na typicky české stěžování a prudké ukazování prstem na lidi okolo sebe… . Ve státě chybí hodně věcí, ale ještě víc tu chybí udělat něco sám a nedržkovat jak většina lidí v davu. PS.: Dneska mám blbou náladu.

          0 0
          • pepek  

            Proč by to měl někdo dělat sám? Na to máme přece naše pověřené a dobře placené zástupce. Jak výše někdo napsal, kdyby někdo odevzdal takovou práci v normální praxi, tak ho asi do hodiny vyhodí. O nehorázné buzeraci občanů ani nemluvě.

            0 0
          • Thidney  

            zirecku, zrovna tenhle zakon, tak dlouho chystanej, tak sledovanej, s takovou reklamou a ze dne na den zasahujici do zivota vetsiny. Lidi zodpovedny za pripravu a schvalovani zakonu vytvorili kontroverzni nedodelek. To je muj nazor. Jedine plus vidim v bodovem systemu a par upravach provozu, zbytek se mi nelibi, pripadne mam pochybnosti /system pridelovani a evidence bodu mi prijde jako potencionalni dira pro narust korupce na uradech napriklad/. Kdyby to byla vyjimka. Bohuzel takove nedodelky nase statni sprava chrli jak na bezicim pasu. Vem si kolikrat byl novelizovan a na jaky objem narostl zivnostensky zakon. Ukryvani problematickych rozhodnuti do zakonu ktere s tim nemaji nic spolecneho. To ti prijde normalni? Opravdu se divis nastvanym reakcim? Co si predstavujes pod vetou udělat něco sám a nedržkovat? To mam napsat zakon? Od toho jsou preci jini, placeni z nasich dani. Mam drzet zobak, kdyz se mi neco nelibi? Pokud se lidi neozvou jak maji lidi ve statni sprave poznat, že splodili zmetek, kdyz uz to sami nejsou s to rozlisit?
            To ze davaji najevo svou nespokejenost je preci spravne. Diskutovat lze mozna o forme. Prece nemuzes ocekavat od lidi komplexni rozbor zakona a navrzeni validnich zmen, ktere neprinesou dalsi komplikace. A uz vubec to nelze na foru na internetu, mozna na nejake pravnicko – spravni oborove konferenci a i o tom pochybuju. Proste vyrok je to sračka ma vypovidaci hodnotu o dopadu toho konkretniho zakona na urcitou skupinu lidi, kterym to zaroven prijde jako jednoznacne sformulovane stanovisko. huuuuuuu to jsem se nejak rozvachnil .-)))

            0 0
            • zirecek  

              Reagoval jsem spíš na ten článek a na krátké odsouzení, ohrazení se proti zákonu. Novinový autoři – jim jde o prodej, věci podávají po svém… . Nechci, nechtěl jsem se pouštět do řešení zákona, jen mě naštve, když to někdo shrne do jedné věty, nic není černé ani bílé. Právě tvoje reakce je delší, napíšeš toho více, což značí, že jsi o tom uvažoval a co já vím, co všechno. Není to ten výkřik bez ladu skladu, bez nějakého vysvětlení proč si to myslím… .

              0 0
        • Pá-dlista1  

          No tak ja jsem si treba ten novej zakon na protest nekoupil.

          0 0
    • Petr_67  

      zpravy.idnes.cz/sve­dek-opily-policista-cas-ridil-a-v-aute-byl-sam-fud-/krimi.asp?c=A060724_­163710_krimi_cen Jsem zvědav, jaký si určí trest :-) Policajti nám na ten zákon nějak s*rou :-/

      0 0
      • zirecek  

        Ď

        0 0
      • pepino  

        No, takovej hromadnej pád při závodech..Už vidim policajty-supi, jak čekaj na peloton, aby slušný peníz cechu svému vydělali, ti aktivnější i pumpičku do drátů strčí:-))

        0 0
    • pepino  

      Muehehe, z iDnes: „Podle nového leteckého zákona by přišel k dalšímu trestu i cyklista z tohoto článku. Bez pilotního průkazu letěl přes řídítka a bezdůvodně použil k přistání veřejnou komunikaci a ne letiště.“:-)

      0 0
      • raceman  

        zajímalo by mě, jakou by dostal pokutu za porušení toho leteckého zákona :-)))

        0 0
    • Blade  

      No ja se vykachnil na silnici nedavno dvakrat behem jednoho tydne. Byt tam cajti tak sem mel asi pekne vydelany :-D

      0 0
    • Krys  

      Idem dnes vecer vyskusat svoje prve SPD v zivote. Drzte mi palce, aby som nemusel sponzorovat PCR. :D

      0 0
      • -Alan-  

        Jeď kukuřičným polem, tam si tě nikdo nevšimne a není to ani komunikace na které by tě pokutovali. Z vlastní zkušenosti musím říct, že ti daleko větší problémy způsobí tahání kukuřice za řidítka, než SPD. Takže si na SPD zvykneš mimochodem a to se přece vyplatí!

        0 0
        • Krys  

          Ja uz priblizne viem kam to pojdem skusat, ale cestou mam jednu semaforovu krizovatku :))

          0 0
          • kajulka2  

            Tak at se na ty krizovatce neskácíš jak nebudeš moct vycvaknout…preju hodne zábavy na SPD já už si na ně zvykl

            0 0
            • TheIF  

              Zatím každy kdo začal jezdit SPD se aspoň jednou vyválel :-) Ono si říkáš musím se vždy vycvaknout když zastavím a až to vypadá že jsi to nacvičil tak sebou někde sekneš :-))

              0 0
      • Krys  

        Tak to mam za sebou. Nikde som sa nevykyblil. Policajtov som ani nevidel. Uz sa ale tesim ako ma raz budu buzerovat, ze na tych pedaloch nie su odrazky a ja im budem vysvetlovat, ze prave preto su na tretrach tie reflexne ozdoby.

        0 0
        • kajulka2  

          Tak to gratuluju, ja se smotal hned poprvy s spd ;) Jinak taky se celkem "těšim"na to až budu švestkám vysvětlovat že místo odrazek mám reflexni plochy na botach, kalhotech, kamelu, nalepky na kole atd

          0 0
          • Krys  

            Dik. On to az taky zazrak nebol. Mal som ich povolene na doraz, ako mi v obchode poradili, takze to slo lahko vycvaknut. Inak je to super vec, objavil som hromadu svalov, ktore som doteraz nepouzival. :)))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.