• Kubiczech

    Zdravicko, rad bych se vas optal na nazory s timhle kramkem a celou firmickou. Zajima me, jestli sem jediny, koho uz jejich pristup zacina srat. Diky

    0 0
    • Páník  

      nejsi…jde to dokud jim nedas prachy,pak uz je jenom obtezujes…to je muj postreh o tech chlapcich v kramu

      0 0
      • RUMcajs  

        Tak tam zajdi s natazenou dlani a mej v ni preventivne petikorunu. To by melo na odpoved na pozdrav stacit :-)

        0 0
      • black.horse  

        tak nějak, ale občas sou docela snesitelný… spíš mám pocit, že se chovaj podle toho, jak se ráno vyspali…(spolu:-D)

        0 0
      • Kubiczech  

        No penize ode me jeste nevideli, ale asi instinktivne vytusili, ze uz jim je ani dvakrat davat nechci… (: Na kolo misto 2 tydnu cekam uz sest, ve stredu mi tvrdili, ze ho odeslali pplkem (ty deklarujou doruceni do 18 hodin druhyho dne), ale kolo nikde. Takze se mi zda jasny, kdo me taha za nos. (Teda pokud si to nevykladam nejak spatne.)

        0 0
        • Páník  

          hmmm,tohle je fakt „tahani za vocas“, takovyhle pocasi a bejt bez kola,to bych jim rek,ze na ne kaslu a koupil neco jinyho nekde jinde,at si to pro priste rozmysli…ale ty mas to kolo v akci,co?

          0 0
          • Kubiczech  

            To sem presne ja i s kolem v akci. Kolo nastesti mam, takze uplne nutny to neni, jinak bych se s nima uz nejspis rozloucil. Spis sem si s nim chtel udelat radost a tak no… )=

            0 0
    • Meesha  

      Z tohohle kramu nastesti nic nepotrebuju, ale stacilo mi tam jit jednou s brachou – des!

      0 0
      • Echon  

        Několikrát jsem potřeboval nutně rychle pomoc a nikdy se na mě nevyprdli. Jsou to profesionálové kteří se starají o stroj mistra světa 4X. A že nemaj vždy náladu na každýho pubika se jim fakt nedivím :))

        0 0
        • Kubiczech  

          To je sice pekny, ale ja sem si od nich jeste nic nekoupil. Kolo mam objednany, jen cekam a nic – zadna informace. Kdybych se neptal, tak ani nevim, jestli mi opravdu nekdy kolo prijde. Uslovi „Nas zakaznik, nas pan“ zrejme neuznavaji, smejdi.

          0 0
        • Lister  

          no tak já se naopak divím, že můžeš něco takového vůbec napsat :o(

          0 0
        • Páník  

          pak se ale nemuzou divit,ze se na ne lidi vykaslou…kdyby byli v pohode,tak na tom prodanym kole vydelaj dalsi penize na servise…ja tam s kolem uz ani nepachnu,a i kdyz tam mam ted servis zadaco,tak si to radsi necham vyresit od nekoho jinyho za prachy

          0 0
        • Meesha  

          Kteryho mistra sveta 4X myslis?!

          0 0
        • rasto  

          no tu posledni vetu snads nemyslel vazne??!

          0 0
        • Thidney  

          promin echone, jsem jen prostý vesnický drnomrd, co je to pubik?

          0 0
        • palladin  

          Echon je ňáká rychlokvaška :-) ..každopádně v Katmaru se chovaj divně…

          0 0
    • Tomcat  

      No občas se špatně vyspěj

      0 0
    • Vrci  

      vždyď nemaj v sortimentu nic zajímavého

      0 0
    • wroum  

      naposledy sem byl v katmaru este kdyz byli na Hradcansky a od ty doby mam pri slove Katmar strach, ze se porezu o nuz kterej se mi samovolne otevira v kapse.

      0 0
      • Kubiczech  

        …tak kolo uz dorazilo, konecne. Moc si ale nezajezdim – mam propichly stehno a muzu bejt rad ze je to stehno. Od toho noze u kapsy prece… (o: Jinak diky za soucit…

        0 0
    • Echon  

      esi jsem někoho urazil tak se omlouvám ale musel jsem napsat co si myslím já protože když sem je ještě neznal a smutně jsem vedl kolo z Letný s proraženym pláštěm bez peněz a cca 10 km od domova tak mi zadarmo opravili duši a nechali starší plášť a tím mě v pátek před 18 hod opravdu zachránili. a pak taky vždy v poho. Tak mě troch naštvalo co jsem si tu přečetl…

      0 0
      • Nerd  

        Možná tě to naštvalo, ale nevím jak by tě naštvalo kdyby jsi jel třikrát z jižních čech pro boty, který jsi si domluvil a ani jednou by jsi si je nepřivezl. Naštěstí jsem cestu vždy spojil s jiným vyřizováním, jinak bych je mušel snad … Poprvé mi řekli že boty budou… a nic :-( Podruhé že přišly, opravdu přišly, ale jen do desítek. Mám dvanáctky … :-(( Potřetí mi do telefonu řekli že jsou, a pak dělali že neví že by se mnou mluvili… :-((( Podotýkám že vždy jsem předem telefonoval a snažil se domluvit. No a jindy tam brácha chtěl koupit boty co měli na e-shopu a udělali z něj blba, že nic takovýho co říká vůbec nikdy neměli :-(((( O chování na krámu se ani nebudu zmiňovat, chápu že jsem je obtěžoval tím, že jsem jim chtěl dát přez 1000 Kč za rukavice. Při jejich neochotě jsem ty co jsem chtěl koupit nenašel, koupil jsem jiný za 700 Kč. (Já:„Máte rukavice XY??“ On:„Nevim.Támle je stojan.“ Já:„Nemáte tyhle větší??“ On:„Néé, větší se nedělaj!“ Já:„Hele tady jsou zahrabaný o dvě čísla větší.“ On: „Jo? To vůbec nevim.“) Pak se divme…

        0 0
        • Radek Broz  

          Mam s nima podobny zkusenosti… a rozhodne nejsem sam, takze na tom neco bude. Navic mi to tam prijde cely takovy nepratelsky:o)

          0 0
      • Tomcat  

        No já je mám bohužel zafixovaný v paměti jako notorický slibotechny.

        0 0
        • Vrci  

          slibotechny – ono je to někdy těžký, dodavatel ti prtvrdí dodávku a termín, te vše oznámíš zákazníkovi. Jenže ne vždy přijde všechno, nedorazí to v čas nebo pošťák automaticky vhodí oznámení a zazvoněním se ani neobtěžuje. Ty všechny informace co máš od svých dodavatelů předáváš dál a pak si za blbce.

          0 0
    • Vobluda  

      Takovou partu buranu jako v Katmaru jsem jiz dlouho nevidel.. Nenechal bych u nich penize ani v kasicce na charitu.. V priloze dnesni printscreen jejich www.. Byl jsem se tam podivat, na muj dotaz na ceny mi bylo receno, ze slevy byly do suboty:-) Samozrejme bez pozdravu, omluvy jsem se nedockal, spis jsem mel pocit ze tam obtezuju.. Jak rikam, fakt burani :-)

      ps nebvite nekdo kam se da napsat, ze pouzivaji klamavou reklamu? COI?

      0 0
      • rasto  

        ahoj, telefon na coi je: 296 366 111. zkus se jich zeptat, co s tim. (nemam zkusenosti). kazdopadne, je dobre, ze jsi to sem vystavil. jako vystraha pro ostatni bikery.

        0 0
      • panacea1  

        ..mi zase řekli, když eště ty slevy byly, že jsou 20% a koukám tady na tvůj odkaz a měly být 30%, to je bordel…

        0 0
        • Vobluda  

          si mel smlouvat, mozna by si tech 30% dostal.. stejne se tam chovaji jak prodavaci zeleniny v holesovicky trznici:-)

          0 0
          • panacea1  

            nedostal, už jsem to tam zkoušel :-(, jeden z prodavačů je ochotnej a dalo se s ním mluvit o ceně, ale jakmile tam byl ještě ten druhej nebo jenom on, byla smůla, ten byl neochotnej cokoliv takhle řešit o slevě nemluvě.

            0 0
    • mao  

      no taky se mi zdaj takovy odmereny. ten jeden co tam opravuje je jeste docela dobrej. ten druhej je ale borec a snazi se zakaznika dostat z kramu co mu sily stacej. no kdyz nemusim radsi tam nejezdim.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.