• karel III

    Jezdnil jsem jen MICHELIN axial-bi sport, megalium, speedium nejlíp dopadly axial-bi sport ale ty se už dlouho nedělají. Nové speedium je made in taiwan a nic moc a kromě toho se mi sjel vzadu po 3500km (loni made in france 6000Km)

    0 0
    • yetti  

      Jezdil jsem Vittorie a Hutchinsony a od te doby co jsem vyzkousel Micheliny, tak na ne nedam dopustit. Od Vittorky jsem jezdil nekolik kevlarovych modelu a vzdy jsem skoncil tim, ze se plast zacal trhat mezi tim barevnym behounem a bokem driv nez jsem stihnul gumu sjet. Hutchinsonum zase hodne rychle puchreli boky a lezly z nich chlupy. Od Michelinu jsem jezdil levne Axialy a Speedia a opravdu maximalni spokojenost. Ted jezdim Pro2 Race a je to to nejlepsi co jsem kdy na kole mel. Skvele jedou a i drzi jak na suche tak i mokre silnici.

      0 0
    • maxtor  

      Axialy jsem měl kdysi taky. Vydrží fakt hodně, ale na úkor adheze. Moc jistě jsem se na nich necítil.

      0 0
      • karel III  

        a co Ritchey Race Slick Pro

        0 0
        • maxtor  

          Neznám. Na silnici jsem toho moc nevystřídal. Jezdil jsem dříve na 700×20 a teď mám Pro Racy 700×23. Jak už jsem ale napsal, tak uvažuji nad Continentaly Force/Attack, ale neznám nikoho, co s nima mají zkušenosti.

          0 0
        • krychlicka  

          mam ty ritchey race slick pro, na suchu to jede supr,ale pokud mas mokrou silnici,tak to klouze jako cip – jedou pekne prselo,uz sem dojizdel domu a na krozovatce jsem jen sundaval nohu s naslapu a pribrzdil a jak sem trhnul nohou tak sem mel zadni kolo skoro pred sebou,jako na skluzavce:-)

          0 0
          • stařík  

            Jo a kloužou i na ledu. Na suchu mám s nima taky velmi dobrou zkušenost a jsou i pohodlný.

            0 0
    • mars  

      Jazdim Continental GP3000 a maju podla mna velmi dobre jazdne vlastnosti aj za mokra (dokonca aj na snehu slusne podrzia).

      0 0
    • Martula  

      Já mám Detonátory :) od Maxissa a stačí mi to :)

      0 0
    • vt  

      Letos mam Vittorie Rubino, nejaky ten stredni typ s vic TPI (650kc). Jizdni vlastnosti jsou prakticky stejny jako Micheliny co sem jezdil v poslednich letech (Axial, Speedium, Meganium ci jak to bylo :-) V desti nemam problemy … ale je to mozna spis tim, ze moc neriskuju, nez ze by byly nejak extra dobry.

      0 0
      • Bobo  

        Podle mě taky Rubina na mokru držely líp než Speedia se vzorkem. Ale ty Speedia jsem stejně za chvilku sjel a zahodil, moc toho nevydržely. A skoro bych řekl, že na mokru byly Rubina lepší i než ProRace2, i když jsou oboje bez vzorku. Ale možná se mi to jen zdá…

        0 0
        • vt  

          Jednou sem cetl rozhovor se sefem Tufa a ten rikal, ze na silnicnich plastich je jakykoli dezen nesmysl, ze idelni jsou uplne hladky … ale, ze lidi hladky nechtej kupovat, tak vyrobci 99% delaj zoubky.

          0 0
          • maxtor  

            Něco na tom bude. Při tak malé styčné ploše, jakou má silniční plášť, je to jedno. Četl jsem rozhovor s jedním silničním jezdcem – nevzpomenu si na jméno – ptalu se jej jaký je rozdíl mezi jízdou mokro/sucho a on mluvil pouze o tom, že za mokra odfukuje. O žádné výměně nebo speciálních pláštích do mokra řeč nebyla.

            0 0
          • Rychlej turista  

            Je to tak, proto na jednici jezdím Panaracer Stradius Extreme a rvu do nich tuším 12 atmosfér :)

            0 0
    • black.horse  

      Momentálně jezdím Schwalbe Stelvio a sem spokojen, ze všech plášťů na mě zatím co sem viděl působil nejsympatičtěji a boky podržej v zatáčce i v mokru, ale moc sem jich neviděl:-) rozhodně zůstanu u Schwalbe i kdybych měl kupovat nový:-) a do deště dělaj verzi „rain“

      0 0
      • Vrci  

        mám je teď na kole, ale znovu už je nepořídím. Nelíbí se mi ojíždění do hrnata, špatný chování na hrubým povrchu (buď jsou měkké do stran a plavou nebo odskakujou)

        0 0
    • vozejk  

      no do mokra by měly bejt dělaný tydle IRC www.zamo.cz/…et/7412.html a jednou celkem pěkně.řekl bych že se to dá srovnat s michelinama pro2race co sem jezdil předtim.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Continental GP 3000 www.bike-forum.cz/…3/forum.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.