• skaut1

    Prosím o radu. Mám KHS Team osazeny michanici STX RC a DEORE LX, je 8let staré. Vidlice manitou SX Ti springs zdvih 80mm.Byla tam uzavrena olejova patrona,ale tekla,tak jsem ji vykuchal. Najezdím asi 3000 – 3800km ročně. Vidlice je totiž ko, tak nevím zdali mám koupit vidlu a nebo celé nové kolo. Myslíte si, že má vrážet cca 10 tis. do vidlice a nebo za nějakých 30 tis koupit vše nové?

    0 0
    • enjoy  

      tak jestli pro tebe ta vyssi castka neni problem,tak bych ti poradil novy kolo:-). ps:akorat to nebude zadna kultovka,na kterou si byl doted zvyklej,ale nejakej ultra vyhodnej kellys..

      0 0
      • skaut1  

        mel jsem predstavu o meride, castka by problem byt nemela, ale vic jak 35 tis zas dat nechci :).

        0 0
        • sportovni_biker  

          No tak to bych bral tuhle www.merida-bike.cz/…hampion-lx-1 je taky celá na LX a vidlice dobrá.

          0 0
          • enjoy  

            pekna.. jeste nejakej vidlicovej upgrade:-)

            0 0
          • skaut1  

            tak ta je dobra, to by mne v pohode stacilo, mne se nechce davat do novy vidle 10 tis, to kolo je v dost spatnym stavu, nejhur vidle. jeste mne napadlo, sehnat za 7 tis ram khs co jsem mel, pak 15 vybava – razeni apod a 10vidla, ale nevim jestli se da khsko nekde sehnat :(

            0 0
        • enjoy  

          nechces,ale das:-D

          0 0
        • pepek  

          Když skočíš z KHS železa na Meridu, tak tě budou brnět záda. KHS byl pro mě neskutečnš pohodlný bike, žral krásně ty tvrdý vibrace, čím rychleji jsi jel, tím byl klidnější. Bohužel taky dvakrát praskl :-( Do hliníkovýho HT bych nikdy nešel, radši bych polepšil vidlicu a rám nechal.

          0 0
          • skaut1  

            no musel bych vymenit i dalsich par veci a ram sice praskly neni,ale jedna natuklina je dost oskliva. takze to jsi jediny, kdo mne radi poridit jen vidli, ale je pravda, ze to kolo je pro me best, nalital jsem na nem pres 24 tis km :)

            0 0
            • well  

              35 tisíc bych za pevný kolo nedal, teda pokuď na něm nezávodíš. Kvalitní komponenty stejně časem odejdou a zbude jen nepohodlný pevný rám. Co nějakého fulla? :-)

              0 0
              • skaut1  

                full za 35 tis? to se da neco takovyho poridit? Ne nezavodim, ale pres 14let jezdim na HT :), tak nevim jestli bych si na to zvykl :(

                0 0
    • MartinXC  

      Řeš co tě pálí, tj. vidli. Do 10t se dá vejít, k železňákovi to chce pružinovku – viz všelijaké diskuse zde na b-f. Nový kolo v tak trvanlivém vybavení už neseženeš…

      0 0
      • skaut1  

        no par veci je menenych. rafky mam druhy a kliky, kazetu taky. jinak vse puvodni :).

        0 0
      • skaut1  

        ok, jinak diky vsem za rady, jdu shanet vidli :).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.