• Shaddy

    Jelikož jsem v posledním týdnu měl dva defekty a u toho druhého jsem musel jít domů asi deset kilometrů :o), protože sebou nevozím naprosto nic, chtěl bych si pořídit nějakou podsedlovou brašnu. Pokud možno, co nejmenší a jen na nejnutnější věci. To znamená:

    • náhradní duše
    • mini pumpa (CrankBrothers Power Pump Clear)
    • souprava na lepení
    • nářadí (Topeak Hummer)

    Padla mi do oka brašna TOPEAK Aero WP – Quick release, která je na přiloženém obrázku. Při velikosti (DxŠxV):18 × 8 × 1­1.7 cm snad mám šanci tam všechno bez problémů nacpat. Jediná věc, co mne trápí, je to, že se tady v minulosti diskutovalo o hlučnosti a nespolehlivosti „nacvakávacích“ mechanismů oproti jiným způsobům připevňování. Má někdo zkušenosti s touhle brašnou nebo i jinou „nacvakávací“ od Topeaku? Nerad bych, aby se mi to někde utrhlo a ztratil bych to. Jezdím hlavně mimo silnice v lehčím terénu.

    0 0
    • VencaV1  

      Kdysi jsem nejakej Topeak pouzival, podle obrazku to vypada ze ma stejnej zamek a problem jsem s nim nemel. Navic to ma jeste suchej zip pro pripevneni k sedlovce (kterou samozrejme osoupe) na kterym by to zustalo viset.

      0 0
    • carat  

      Tuhle brašnu používám 3-tí sezonu a no problema. Vozím v ní stejné věci co píšeš, navíc lanko, plast.montpáky, obvaz a nějakej ten papírovej kapesník.

      0 0
    • vzduch  

      S brašničkou jsem, co do velikosti a zpracování maximálně spokojen, zámek je v pohodě . Pouze při montáži dílu na lyžiny, jsem to přehnal se silou a prasklo mi to v místech šroubů ( dal jsem tam větší podložky a drží ). Skrze svoji zkušenost bych asi teď volil pásek s přezkou . Používám ji na kratší vyjížďky, jinak velbloud .

      0 0
    • MartinXC  

      Topeak jsem měl asi 3 roky (větší model), špičková brašna i mechanismus, jediný problém – dávají pouze 1 upínací mechanismus k brašně = nepřendáš rychle na jiné kolo. I po 3 letech provozu, kdy jsme do brašny mj. cplaj i svačinu, náhradní triko, atp. je jako nová.

      0 0
    • Shaddy  

      Super. Díky všem za jejich názory. Jdu si ji objednat :o)

      0 0
    • figur  

      Mám totéž jen bez zámku(cca 2 roky),vozím duši,taky minip. od cb,mininářadí od cb,mont páky,akorát na vše.spokojenost.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.