• Bulda

    Kdo by pristi tyden streda nebo ctvrtek dal vyjizdku prospikovanou nejlepsima kopcema podel Vltavy mezi Prahou a Kralupama? Bude to tak 60–70km, nahoru dolu, zakonceni v supeer restauraci Na vyhlidce v Brnkách, sraz tak 16.30–17:00 u vchodu do vystaviste v Holesovicich, tempo pohoda, vsici mame v sobotu zavody, ze :))

    Anketa: kdo by jel?

    1x
    6%
    11x
    61%
    0 0
    • default  

      Nejaky znam, ale rad uvidim dalsi… :-)

      0 0
    • McBlacky  

      blbý že nejedeš no :)

      0 0
      • Bulda  

        Jekyll a Hyde, neznas? nebo spis Jekyll a Scalpel, delate mi radopst tim ctvrtkem :))

        0 0
        • Bulda  

          tak jsem dneska objevil super zkratku k tý hospodě .....a oprava, tam, co to je to už nejsou Brnky, ale má ta osada fakt srandovní název – Holosmetky, jen ještě dotaz, moh by někdo vzít něco, co umí změřit převýšení, případně vyhodit profil? dík

          0 0
          • goood  

            Budu mit Polar, takze no problem ;-)

            0 0
            • Pebe  

              když už jsme u toho, co takhle hodit profil z PH-OS

              0 0
              • goood  

                Ja ale nemel senzor na mereni rychlosti, takze ten profil bude jen zavislost vyska x cas, coz neni zas moc vypovidajici…Ale jecnak mel myslim i senzor, tak to snad meril a da to sem.

                0 0
            • goood  

              Tak dneska nejedu. Vcera jsem v tom vedru malem zdechnul tak dneska budu jen relaxovat :-)

              0 0
          • Tomas_001  

            Pokud nebudu ještě na dovoleny tak bych s Váma jel a profil sem pak hodim z HAC4, odhaduju to tak na 1km převíšení.

            0 0
            • PjSky  

              Co rikate mereni profilu pomoci GPS? Pouzivam jednoducheho Legenda a neco takoveho vytvari…

              0 0
              • Bulda  

                to umi i zakreslit do mapy, ne? to by bylo super, hlavne pro ty, co by chteli jet a nemuzou

                0 0
              • MlokCZ  

                Z GPS jak kdy, z těch lepších nových z citlivější anténou skoro vždy ok, ale zrovna z Legenda bývá v lese často problém, že vypadává signál a máš dost chybějících části v záznamu.

                0 0
    • black.horse  

      podle školy a podle tempa jízdy:-) ale když bude čas, zkusil bych to:-) rád poznám nějaký sjezdíky…

      0 0
    • Chuck  

      teoreticky bych taky moh, jezdim tudy domu, ale je to eště moc dlouhá doba, abych to potvrdil na 100% :o) a nevim jestli budu stíhat ten čas. no příští týden se uvidí.

      0 0
      • Bulda  

        klidne to posunem, to neni problem

        0 0
        • Chuck  

          to se radši utrhnu dřív z práce, ať zbyde čas na hospůdku :o)

          0 0
          • Bulda  

            tomu rikam chvalyhodny pristup, ta hospudka je fakt libova, jeste zjistim, jak tam maj otevrino a kdyztak zamluvim, ale jiz podle toho nazvu Holosmetky je jasny, ze tam moc lidi nechodi, pace je to takova ......osada, no :))

            0 0
            • max78  

              Chlapi, kde je ta hospoda? Projizdel jsem tuhle oblast nekolikrat, ale zatim jsem nemel to stesti na ni natrefit.

              0 0
              • Bulda  

                je to takova osada se zahradkama, ale vede tam i asfaltka ze zdib, pak kousek po hlavni zahrádkářský šotolinovce :)) a seš tam

                0 0
    • mawerick  

      jejda… sem špatně klikl:( Ale procip platíá;) Stejně jedou samí chti

      0 0
    • petebike  

      sem tam kliknul ct:-) no budu mit dovolenou, rano zubare, dopo prijede zena z francie, takze kdyz bude dobre tak by to slo :-)

      0 0
    • EpO  

      Mě by docela zajímalo, co se myslí těma kopcema, případně kudy vede trasa… sem se zrovna do Kralup nastěhoval a když to srovnám se svým působením v Liberci, tak tu můžu jet tak na říp (to je slušný) anebo vyjíždět ty stráně od vltavy ???

      0 0
      • Bulda  

        prijed, uvdis, mozna se budes divit, trasa se dost blbe popisuje, z vetsi casti nevede po zadny znacce

        0 0
        • snowfil  

          Ahoj, mě by to taky zajímalo, ale z kanclu na Chodově se vymotám tak v půl 6 :-( Ale na druhou stranu je mi jedno, jestli středa nebo čtvrtek :-)

          0 0
      • BB  

        od psího útulku v Bohnicích po Chvatěruby umím nastoupat 1200 výškových. Nikdo tomu nevěří, pokud to neprojede.

        0 0
        • Bulda  

          mozna te trumfnem, ale pst, nebo nikdo neprijede, spis ale ne, nebudem to zas lamat pres koleno

          0 0
          • BB  

            docela bych si to rad s vama projel, ale asi bych vam mladejm klukum nestacil. V kolik byste tak mohli byt u psiho utulku ?

            0 0
            • Bulda  

              no to az vecer po hospode, planuju to ze strany roztok, prejezd na druhou stranu v Rezi, ale tam dotud ses ve stromovce do 10minut, muzem te nabrat u mostu z cisarskyho ostrova

              0 0
              • Bulda  

                vezmu Nexe, ten do kopce nerad :)) z hospody bude potreba svetlo, pokud me nekdo neubytuje (snad to nebude nutny :)) a moje svetla na baterky maj uz rozpucovany ruzny vcelicky a vcelaci co jedou 24h

                0 0
            • Chuck  

              v kopcích mám co dělat abys mi neujel, a kluci na mě dycky čekaj, tak se nemusíš bát, že by si nestíhal :o)

              0 0
    • Bulda  

      Tak posledni novinky, jedem teda ct, 16.30 pred vystavistem, vcera sem se jeste po tech 260ti zmack a zajel okouknout tu osvezovnu, jak maj otevreno, takze do 23:30 a kdyz dorazime do 20:00–20:30 (to bysme meli :)), tak nam i uvarej, Gambrinus za 17, zahradka, vlastne spousta zahradek :)), priroda (Pro McBlinckyho: rybicek je v rece plno, kvalitni krmeni si urco nechaj libit :))

      0 0
      • Chuck  

        no já uvidim, jak to stihnu, kdyžtak bych vás někde dohonil. hlavně teda jestli budu mít do tý doby v cajku šaltr :o(

        0 0
        • Bulda  

          kdyztak chvili pockame, nebo podel vody nas dozenes v pohode

          0 0
      • petebike  

        jo podle pocasi dorazime P+S

        0 0
    • Peslezedirou  

      Psí útulek? Ok, to zní dobře dorazím :o)

      0 0
    • Manas  

      Kdyz bys to nehnal a jel od 17:00 tak bych zauvazoval :-)

      0 0
      • Bulda  

        me je jasny, ze stejne tam v 16:30 nikdo nebude, ale kdybych napsal odjezd 17:00, tak odjedem 17:30 :))

        0 0
        • petebike  

          no pocekj, ja to mam 12minut z domu, takze na patou, nemam rad dochvilnost, ale v tomhle vedru tam pul hodky nic moc… :-(

          0 0
    • tulda  

      Zní to moc lákavě, vzhledem k tomu, že touhle lokalitou občas projíždim. Nevadilo by teda kdybych se přidal? Nerad bych dělal křena :-)

      0 0
      • Bulda  

        klidne, sem psal, ze se nehodlam pred zavodem znicit, takze kudla jenom dolekopcom :))

        0 0
      • McBlacky  

        já to budu brzdit o víkendu je 24h mtb a to bych rád byl fresh…

        0 0
    • Bulda  

      tak jsem rano projel polsedni usek, kterym jsem uz dlouho nejel, tak snad to bude bez jakehokoli kufrovani, bude asi trochu blata, ale aspon se nebude prasit, uz se tesim, dorazte v hojnem poctu

      0 0
      • Chuck  

        je mi líto ale nedorazim:o( kolo je v servisu. snad si to brzo zopáknem :o)

        0 0
        • Bulda  

          pokud neni u me v servisu, tak jako by v zadnym nebylo :))))) …skoda, urcite to nekdy zopaknem

          0 0
    • jivo  

      Ja nemuzu. Ale je to ? 70km tam nebo tam i z5 ? Silnice, crossm horske ? Jede se napohodu nebo zavodite ?

      Jenom info pro priste ?

      Jinak muzu doporucit zacatek na Barandaku, pak do Prokopalu, ale u te drevene chajdy na krizovatce do kopce.

      Pak v pulce kopce (u te dobre hospody na hriste) vlevo po pesine do skal.

      Nahore podel Prokopaku az do Butovic. Tam je pakextremni sjezd. No dalsi je pak vyjet Holyne, Barrandov, pak zase lesem dolu. No berte to jako kopecky na zahrari .. :-) Ale nedoporucuji silnicku. Muj Cross s 700×32 (asi 28"x1,25) je jen tak tak.

      Asi neco jako na mape. Tlustsci silnice, tenci pesiny.

      0 0
      • Bulda  

        samo MTB, je to, 70 tam i z5, napohodu, je to na sever od prahy (viz sraz u vystaviste v holesovicich)

        0 0
    • Peslezedirou  

      Z práce jdu až v 16:00 takže bohužel :(

      0 0
    • McBlacky  

      hmm tak dneska jsem to nějak nezvlád…

      0 0
      • Bulda  

        lemro spavá :))), on to ale nezvlad skoro nikdo, nekdy to zopaknem, ale spis jako vikendOFFku, aby se dalo vyjet driv

        0 0
        • Chuck  

          on fakt nikdo nedorazil? :o(

          0 0
          • Manas  

            Hele nebyl si vcera v Tichem udoli za Suchdolem ? Tam u statku sme te asi potkali – u toho brodu skrz koprivy :-)

            0 0
            • Chuck  

              já včera nebyl na kole vůbec, seděl sem doma v křesle, chlastal pivo a čučel na fotbal :o)

              0 0
    • JMT  

      luxusni svih, hjodilo nam to nakonec asi 70 km, 5× nahoru od vltavy, dve pivka, tlacenku clx, setkani se starejma kamosema, proste paradicka

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.