Streda 5/11 Nightride soft-Okor-Kralupy-Rez

51 nepřečtených
  • Fenous

    Zdravim,

    ve stredu bych vyrazil na vecerni jizdu potme, nic velkyho, da to dohromady 60–70 km vetsinou po rovine. Poradny svetlo podminkou, pokud se nechcete vykoupat ve Vltave, tempo odpocinkove. Pokud bude prset, a to i rano (tim padem nepojedu do roboty na kole), tak to odpiskame.

    Sraz 18:00 McDonald Divoka Sarka.

    Anketa: Jedete?

    1x
    33%
    2x
    67%
    0 0
    • padlos  

      A to je MTB nebo silnice

      0 0
    • jonti  

      Si celkom optimista, 60–70km kludnym tempom su podla mna odhadom tak 4 hodiny, co by som uz nazval celkom velkym :) Ked zoberiem kolko vydrzi bateria v sigme a vo fenixe :(

      Ak mi to vyjde tak sa snad pridam, tieco casti mesta nemam zatial velmi prejazdene.

      0 0
    • crom  

      pokud stacim dostavit zimaka a tempo bude pohodove (2,3 alberty nepofrcej)nebude nas kropit dest,pridam se:)

      0 0
    • Thapsus  

      Když nebude pršet, tak bych s Váma kousek jel. Sbastlil jsem pro radost takový dvouhalogen napájený ze starých pohonných baterek do letadla s pracovním názvem " light-system chudého muže", tak bych to vyzkoušel. Ale do toho Kaňonu smrti za Řeží nejedu, tam se bojim i ve dne.

      0 0
    • Bulda  

      no kdo by chtěl, tak můžem dát předsraz cca 17:15 někde kolem stromovky, holešovic a šárkou dojet na místo srazu

      0 0
      • Janouch  

        jee to by bylo fajn delam na vystavisti kde presne by byla ta slezina ?? Navrhuji hlavni vstup na vystavistě pred bránou u zabedněnejch ka­šen.

        Co?

        0 0
      • Janouch  

        noo tak na ten sraz u výstaviste nedorazim rano jsem zjistil ze mi prestala svitit sigma powerled bude to uz treti reklamace :(((( tak si to uzjite

        0 0
        • karliner  

          scheisse

          0 0
        • Bulda  

          si sezen neco jinyho

          kdyz maj dobry svetla lidi kolem, tak svoje ani nepotrebujes, teda kdyz jim stacis :))

          0 0
          • Janouch  

            na to je uz malo casu kupovat nejaky slusny svetlo a hlave ho chci uspesne vyreklamovat

            tak něky jidy no :((((

            0 0
    • bajkr  

      ja přjedu taky abych videl tu ikonu endura :oD

      0 0
      • Janouch  

        v jednom vlaknu jsi me oznacil za trotla s kterym nikam nejedes co ta změna ???:))))))

        0 0
        • karliner  

          v jednom vláknu jsem tě označil za týpka vostrýho jako turecká šavle a koukám že jsi ještě přibrousil :-))))

           
          0 0
          • Janouch  

            jsem normalni clovek ,kterej se brani trapnejm vymyslum ktery byly vtipny poprve jako glosa pokud jsi je opakoval neustale po kazdem mem prispevku staly se ubohosti a pokud ti je skutecne 40let tak je asi neco spatne :(

            0 0
        • bajkr  

          ja přjedu taky abych videl tu ikonu endura

          nepíšu že s tebou někam pojedu ty trotle :o)

          0 0
          • Janouch  

            uz jsem se lek ze by mi jedinec tvyho formatu delal spolecnost to si opravdu nezaslouzim :))))

            0 0
          • mao  

            panove, nemohli byste si to rozdat v rezi na parkovisti u ustavu? Ze bych si odskocil z prace a sel se na vas podivat :)

            0 0
    • Thapsus  

      Ten předsraz před Výstavištěm bude ? V kolik ?

      0 0
    • bajkr  

      dám přednost gáblíku :o)

      tak někdy příště ;o)

      0 0
    • Thapsus  

      Tak to fakt bylo super, Auroristi nekecaj, fakt to svítí jako ďas :-).  Stačilo koukat Fenousovi přes rameno a mohl jsem klidně svoje halogenový blikadlo vypnout. Škoda, že bylo tolik bahna, to ale spíš bude mrzet sousedy až ráno vlezou do výtahu. Zvlášť když se mi povedlo  dvakrát ustlat v kaluži. Ale každopádně spokojenost ! Pár fotek je tady, víc jsem nestíhal.

      0 0
      • Fenous  

        Chvilema trochu bahenni koupele, ale bylo to super, pocasi vice nez prijemne, az na tu mlhu, ktera se paradne srazela na brylich a krasne oslnovala. Doma jsme byli v nadhernych pul desate.

        0 0
      • Bulda  

        jo, super, bahna nebylo moc, navic jen obcas, kratky useky (no, mozna mam zkresleny predstavy dik Mr. Golonkovi a jeho Beskidum :)) Aurora na high by se mela povazovat za doping :)) rezsky kanon smrti si koukam zadnou dalsi obet nevyzadal :)) …fotky, ty jo, sem ani netusil, co vsechno se na me „leskne“

        0 0
        • coogy  

          Na mně tam bylo bahna až moc, jinak vyjížďka to byla pěkná i když jsem párkrát mněl co dělat abych vám stačil. Ke konci, když jsme se kolem Vltavy blížily k Praze tak byla taková mlha že jsem světlo na helmě už nezapínal protože mně to spíš oslňovalo.

          0 0
          • Annaannas  

            To kdybych věděla že pojedou i holky tak bych jela s Váma. jsem to tu včera viděla a to by bylo fakt vzrůšo. No nic tak někdy příště. jdu na oběd, papap bikeři!

            0 0
            • Thapsus  

              Tak to nevím, já žádnou holku včera neviděl, jen zajíce a vyplašený chodce se psi.. Ale je fakt, že ke konci jsem měl mlhu na brejlích a neviděl jsem chvílema moc ani na cestu.  Ale jet jsi klidně mohla, vo tom žádná.

              0 0
            • Bulda  

              brejle nenosím, na cestu jsem viděl pořád, ale za by coogy byl holka, to jsem taky nepostrehl :)) …tož příště, Fenous da zas urco vedet, az nabije Auroru …bysme mohli dat treba neco s vic kopcema kolem reky :))

              http://bike-forum.cz/…20080610.jpg

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.