• Bulda

    Přesněji řečeno v Kralupech nad Vltavou, trasa cca 30km, 25.6. prezentace do 8:30, kdo by tam netrefil, muzem pockat na nadrazi, vice na www.marry.wz.cz

    0 0
    • petebike  

      spatnej termin, ten den je snad nejvic zavodu :-(

      0 0
      • Darkson  

        už jsem to říkal asi 30×!!!

        :-)

        0 0
        • Bulda  

          ten den ne, ale ten pred tim :)))

          0 0
          • Gung-Ho  

            z tý čtyřiadvacítky se neurvem ani v neděli ráno, i když začíná v sobotu :-))

            0 0
            • Bulda  

              možná my zabloudíme k vám, máme na to lidi – dva bráchy :)))

              0 0
              • Marry  

                tak se mi zda ze vam brachove vytreli zrak :-)

                0 0
                • Bulda  

                  at pocitam, jak pocitam, tys dostal v sobotu 17minut, my vcera 4 a to se rika kdyby (…se to nejelo ve dvojicich :))))

                  0 0
                  • Marry  

                    nj…nejak ti to jezdi.....a nam ne :-( … Jo jinak jsem dal k sobe na stranky ( marry.wz.cz ) fotky z toho Orientaku tak se muzete kouknout :-)

                    0 0
                • Eva  

                  Skoda ze jste nezustali v Upici,vyzkouseli byste si tam bednu zezhora,nikdo poradnej nejel,tak jsme to s Premkem vyhrali absolutne :-)))

                  0 0
    • cabbage  

      Super akce, především načasování perfektní- chrti a chrtky izolováni v chrtí karantánmě s inkupační dobou 24hodin;)kdesi u Ještědu, takže zbylo i jedno místo na bedně pro méně uchrcené jedince:) v cíly byla dokonce sprcha s teplou vodou- to clověk často nezažije, obzvlášť když startovný bylo všem odpuštěno:)

      nakonec 47km a 3. místo v kartegorii MD:-)

      Pochvala Elwíře:) za další přežitý závod.

      0 0
      • enjoy  

        kategorie:malo dlouhe??:-)

        0 0
      • Elwing  

        oh děkuji, se divím že máš se mnou furt trpělivost :)

        0 0
      • Marry  

        Na to ze ste nebyli Kralupaci tak myslim super vysledek. Gratuluju moje.libimseti­.cz/Marry_GO/IM­G_2527.jpg

        0 0
      • JMT  

        oj oj oj tak sme prosvihli orientacek, skoda-mohli sme trebas se zenou zapustit nenavratne koreny a odsunout vasi nesehranou dvojici do hlubin startovniho pole :-DDD no setjna ma zena kolo v lakovne a na vikend mela tezkou mrdku (pro neznale-merida transmission) tak by to asi stalo za prd :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.