29.1.2011 Zimní Triatlon - Jablonec

15 nepřečtených
  • McBlacky

    www.multiman.cz

    • 5km běh, 13km kolo, 7km běžky-

    Chci to vyzkoušet, mohla by to být sranda :)

    jestli má někdo zkušenosti se zimním triatlonem, budu rád za rady na co si dát pozor, co na sebe, jak s jídlem a pitím atd… Nikdy jsem nejel ani letní, takže to bude komedie v mém podání :)

    budu mít místo v autě, kdyby někdo chtěl jet z Prahy.

    0 0
    • op  

      chtel jsem se zucastnit tohoto , ale byla obleva

      Taky jsem to jeste nejel.

      0 0
      • McBlacky  

        já byl na Hlinsko taky přihlášený, a přesně jako ty jsem nakonec nejel, když nebyl sníh :)

        V Jablonci sníh bude a doufám, že i podmínky na kolo.

        0 0
        • op  

          zkusil bych to (zcela bez ambici), troje ruzny boty a dvoje „nacini“ .. to uz bude peknej zmatek. Ona staci jedna prevlikarna na klasickym triatlonu. Mam ale ted rozvrtany druhy kolo (prvni v zime spokojene spi), do patku uz bude mozna dostaveny, ale ze bych ho chtel odpanit zrovna na takovymhle zavode, kde bude zmatek na 100%.. nevim. Spis pojedu na doladovaci vyjizdku.

          0 0
    • karliner  

      Přijde mi docela šílená výše startovného startovného (400 na místě) na takovou akci.

      0 0
      • Beeda  

        prazakum je hej, jen at plati;-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        u triatlonů bývá obecně startovný vyšší – je to náročnější na zajištění…ale u toho zimního nemám předtavu :-)

        0 0
    • McBlacky  

      maximální šrot :)

      běžky v Břízkách jsou fakt maso

      0 0
      • op  

        kratky trate no.. Ja bych stejne nemohl, mel jsem domaci duatlon – na starost starsi dceru i mladsi dceru :)))) Docela rad bych si precetl, jak funguji prezouvarny, jaka je obtiznost a sjizdnost hlavne trate na kolo, a tak..

        0 0
    • Smazaný účet  

      multisport mám rád, ale moje běžkování je ještě víc tragický, než plavání, takže zimní jsem bohužel nezkoušel :-( to už je pravděpodobnější, že zkusím kvadriatlon…na lodičce to umím :-)

      0 0
    • McBlacky  

      tak jsem sesmolil report, fotky mluví za vše…

      smrt ležení u televize, je čas si pořádně naložit :)

      http://team.kola-radotin.cz/aktuality

      0 0
      • op  

        dobry, ja bych si to uzil kolem tech 2h s poslednima :))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.