• JIRA

    „Triatlon Kleštěnice 2007“ se uskuteční v sobotu 23. června 2007.

    Pro kategorii muži i ženy jsou stejné délky tratí. Přibližně se jedná o:

    • plavání v Záskalské přehradě – 600 m
    • kolo (100% asfalt) přes kopce a skrz lesy – 66 km
    • běh okolo záskalské přehrady – 4 km

    Připravte na velice obtížnou jízdu (hlavně večer!), vezměte si občerstvení. Dostatek tekutin nutný, ale také zajištěn. Ceny pro první 3 v kategorii. Tombola. Jede se za každého počasí. Cyklistická trasa je náročná. Každý jede na vlastní nebezpečí, nikdo nebere za nikoho žádnou zodpovědnost. Plná přilba je pro cyklistickou trať povinná. Pokud chce někdo použít ploutve pro plavání – je to možné, ale musí s nimi potom také jet na kole a také v nich běžet. :)

    Prezentace ve staročeské hospodě „Až ráno“ na Kleštěnici u Komárova (u Hořovic) od 9:00.

    Ke startu budou připuštěni jen dospělí, odolní jedinci. Mezi plaváním a kolem je zastaven závodní čas – je tedy možno se převléct. Na kolo se startuje s odstupy z plavání. Mezi kolem a během se čas již nezastavuje. Po ukončení závodu „kulturní pásmo“. Z důvodu „momentální“ nefunkčnosti našich stránek se prosím přihlaste tady v anketě.

    Případné návrhy na zlepšení uvítáme.

    Pěkný den… :)

    Anketa: Takže k mojí účasti bych rád potvrdil, že:

    0 0
    • JIRA  

      Trasa kola: Chaloupky – Valdek – Krejčovka – Jince – Běřín (!!!) – Velká Baba – Hostomice – Neumětely – Bykoš – Želkovice – Libomyšl – Lochovice – Jince – Krejčovka – Kleštěnice

      0 0
      • Ruprecht  

        hele celé je to moc fajn, ale kde že to je? Nějak se mi to nechce podle těch dědin hledat.....hoď nějaký orientační bod :-), díky

        0 0
        • vt  

          mas to nahore napsany: „Kleštěnici u Komárova (u Hořovic)“ … tj u Berouna, u Prahy – kousek od Nemecka ;-)

          0 0
          • Ruprecht  

            nj, pro mě je název Kleštěnice u Komárova to samý co pro tebe Guty… ne že bych si to nebyl schopen najít na netu, ale nechtělo se mi :-). Ten Beroun už jsem si schopen představit…

            0 0
    • ¨MZ  

      Tak to je škoda, že termín je stejný se závodem UACu Brdský švih. Tratě se na několika místech kříží a Housina se jede společně :-) V Brdkých lesích bude ten den přecyklistováno :-) Vůbec nevim, co si vybrat, dva závody, které jsem chtěl letos určitě absolvovat :-(

      0 0
    • Gorgov  

      To vypada moc zajimave, ale chtelo by se to naucit se plavat. Leda ze bych se dohod s blackym a plavali sme spolu prsa a pak to ve dvou vorvali po silnici:) Ale zas by mi na konci určitě utek, tak nevim no…

      0 0
      • McBlacky  

        :) :) 23 jsem bohužel na Adrenalinu cupu, případně v Úpici, záleží jak se věci vyvinou.

        bysme na plavání vzali gumicuk s hákem a někomu ho šlehli do neoprenu :)

        0 0
      • ¨MZ  

        kraula neumim, takže v klídku plavu prsa. Co jsem loni viděl jako divák, tak rozhodně nebudu sám. Dokonce už trénuju, jednou jsem byl v bazénu, asi po pěti letech :-))

        0 0
        • fousek  

          Ze bych se taky zucastnil?Ale mam strach ze tech 600 m ani neuplavu a ten beh, no krize:-)

          0 0
    • fousac  

      hlasim se na vecerni „kulturu“.. ;)

      p.s. jsou nekde k dispozici nejaky starsi vysledky?? ze bych se taky prihlasil… O:-) 600m teoreticky uplavu, i kdyz sem to nezkousel asi 10let, no ale kdyby plula pobliz doprovodna matrace, tak proc ne, ze… kolo bych taky moh zvladnout a ujit 4km je sranda na 20 minut.. :-P

      0 0
    • Darkson  

      to zní moc zajímavě, budu o tom uvažovat. poměrem úseků je temto závod k cyklistům velkorysý:-)

      0 0
      • JIRA  

        Je to přesně jak říkáš. Rozestup z plavání mezi prvním a poslední bývá tak 12 minut a to se na kole dá klidně smazat. :)

        0 0
    • fousek  

      Hmm, ja to zvazim, plavu jak zednicka triska, tech 66 km po tom co bych uplaval 600 m bude zahul a nakonec nekam dobehnout, no nevim nevim

      0 0
    • JIRA  

      Prezentace = prezence :)

      0 0
    • JIRA  

      Je mi tedy záhadou, proč byla vynulována anketa. :( No nic – pamatuju si, že se mi hlásilo asi 10 lidí. :)

      0 0
    • fousek  

      Noo jeste nevim uvidim. Nemas nakej jinej mail, nez co mas v profilu, mi centrum vtipne hlasi ze mam v zadane adrese nepovoleny znak, dyztak mi ho posli na mail

      0 0
      • JIRA  

        To je divný. :( Jsem Ti psal na „Herodes“ info ohledně endura.

        0 0
    • JIRA  

      Jen pro informaci jak bude vypadat tričko.

      0 0
    • fousek  

      No tak se zucastnim jako divak, okouknu to a pristi rok treba poplavu/pojedu/po­bezim.

      0 0
    • vt  

      Mozna by bylo dobre zvazit jiny termin. V sobotu se jelo i Giro Picin a UAC Brdsky Svih.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.