• Marcinka

    Chystáte se ho někdo jet? Víte o něm? Já jsem jel 1. ročník v roce 2004. Počasí tenkrát nevyšlo, tak doufám, že letos to bude lepší. Jedou se 2 trasy: krátká 55 kilometrů a dlouhá 103 km. Jal jsem dlouhou a letos tomu nebude jinak. Více informací: www.twister-bike.com/…on/index.php

    0 0
    • pop  

      viz historie :) o pár řádků níž :)

      0 0
    • Gorgov  

      Koukam, ty si dobrej turista, kdyz si to jel 7 a pul hodiny:) Aspon si to za ty prachy uzijes

      0 0
      • Marcinka  

        Jo…jel. Je to 2 roky…měl jsem oddělanou Judy TT......přestalo mně to řadit, ale to hlavní.......terén byla jedna skluzavka......se podívej na to video co tam je. Jel bys ten závod letos.......já to tam znám......fakt dobrý terén.

        0 0
        • Marcinka  

          Jsem vůbec netrénoval...­..neměl nášlapy ani tretry…kliky za hovno.....byl jsem slabší…pršelo…tož tak.

          0 0
          • speedy gonzales  

            mas pravdu..kliky delaji cca 70,5 – 83% vykonu…hehee

            0 0
            • Marcinka  

              Jo…tomu věřím…protože M440 (Alivio), které jsem měl dřív se nedají s XT s dutou integrovanou osou a ložisky uloženými vně rámu rovnat…a navíc nášlapy a tretry s tuhou podrážkou…jezdí se mi teďka opravdu mnohem líp…Během dubna jsem ujel 700 kilometrů.

              0 0
            • Marcinka  

              Ty JUVA jedeš? Musíme udělat Vaškovi, Alešovi, Bublovi, Pepovi, Mílovi…radost, že budou mít účast.

              0 0
              • speedy gonzales  

                nejedu.. priznam se ze uz me chriby trochu nudi, jeste abych se tam motal i na zavodech. no a boreckum z juva fakt radost delat nemusim.

                0 0
            • Marcinka  

              Ale prý při 1. ročníku ani s tak velkou účastí nepočítali…bylo tam přes 3 stovky bajkrů, což bylo fakt hodně…nestíhali ani doplňovat občerstvovačky, chudáci.

              0 0
      • Marcinka  

        Ale přece se mi to líbilo. I:-)

        0 0
        • Marika88  

          A to je hlavní, né? :-). Já jedu taky, ale ještě nejsem úplně rozhodnutá kterou trasu. Ale asi spíš tu dlouhou. Už bych konečně měla zkusit něco dlouhého.

          0 0
          • Marcinka  

            Za sucha bude dlouhá v pohodě…pojeď dlouhou. Odkud jsi?

            0 0
            • Gorgov  

              ze zlína

              0 0
              • Marcinka  

                Tak to jezdíš na Hostýn, ne? Nebo taky na Vizovickou vrchovinu?

                0 0
                • Marika88  

                  Jo, Gorgov za mě odpověděl. Přesně ale z Fryštáku. Hostýnky mám celkem projeté, Vizovické moc ne, ale občas se projedu i tam. Tož dneska posílám přihlášku – jdu se zasebevraždit na dlouhou :)

                  0 0
                  • Marcinka  

                    Jasně, dlouhá! Ale já to raději platím až při prezentaci večer před závodem…z platby předem jsem se už poučil.

                    0 0
                  • Marcinka  

                    Předem jsme platili třeba Karpatský minulý rok.....tak když jsme to už měli zaplacené, tak se to jet muselo.

                    0 0
                  • Marcinka  

                    Jinak jestli 400 teď nebo 500 den před závodem…to už je docela jedno…ta jistota mně za 100 fakt stojí.

                    0 0
          • Marcinka  

            Jezdíš taky v Chřibech.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.