• BB

    přečetl jsem nějaká moudra v MBA a přeložil to na: /…/article.php?… tak pokud to někoho zajímá, tak to zkuste.

    0 0
    • MartinXC  

      Na silnici to fungovat nebude, ze sedla by sis otloukl kolena.

      0 0
      • BB  

        po letech musím reagovat, přečetl sis to ? co tam asi píšu, že je na to horáka. Tak proč tady meleš o silničce. MBA je zkratka mountain bike action, tam se silniček štítěj.

        0 0
    • AleZ80  

      Ahoj všichni,

      potřeboval bych prodloužit posed. Mám dvě možnosti:

      1. koupit o 2 cm delší představec ( z 90 na 110mm )
      2. dát rovná řídítka ( tzn. cca o 3cm snížit )

      Co bude lepší ?

      0 0
      • wallot  

        na zacatek muzes otocit predstavec do negativu

        0 0
        • Martin  

          nemá ho v negativu už ted?

          já bych vyndal podložky zpod představce

          0 0
        • AleZ80  

          Ten už otočenej mám a podložku už tam mám jen jednu ( cca 4mm ), takže odebráním poslední podložky bych si moc nepomohl.

          0 0
          • Martin  

            zkus ta rovná řídítka, s delším představcem by ti možná nemusely stačit délky lanek/hadic

            0 0
          • kubad  

            dej delší představec, co máš za problém? 110mm na HT je naprosto normální délka

            0 0
            • mr.antik  

              vlašťovky na delšim představci vypadaj blbě…

              0 0
              • AleZ80  

                O vzhled mi ani tak nejde ( stejně mám na těch vlajdách rohy ), ale co jsem tu tak pročítal, tak s tím 11cm představcem už by to mohlo být neohrabaný v terénu…

                0 0
              • blisterexist  

                já mám vlajdy na 100mm představci který je ještě k tomu v negativu:-) a nevypadá to hrozně

                0 0
      • mastihuba  

        jako dva cm už je docela dost šel bych na to postupně :)

        0 0
        • AleZ80  

          To by znamenalo koupit 100mm představec a když to bude málo, tak to byla zbytečná investice. Jedině ho koupit s trochu větším úhlem, aby byly v negativu řídítka níž a sundat tu poslední podložku.

          0 0
          • mastihuba  

            to máš fuk, v opačným případě že to bude dlouhý stejně budeš kupovat druhej :D co takhle si jej někde půjčit to tě nenapadlo?

            0 0
      • deekay  

        Neslo by vymenit to vysoke, kuzelove vicko hlavka za ploche? tim bys dostal riditka o peknej kus niz.

        0 0
        • AleZ80  

          Nad tím jsem taky přemýšlel. Otázka je, jestli půjde vyměnit jen víčko, nebo by se muselo měnit i hlávko.

          0 0
          • Ládis72  

            delší představec je dobrá volba, ty potřebuješ natáhnout posed a ne ho snížit

            0 0
            • AleZ80  

              Jo, pocitově bych to chtěl radši prodloužit než snížit (sic mám řídítka jen 1cm pod úrovní vrchní plochy sedla).

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.