• skobi

    ahoj. zajimalo by me, co si myslite o tyhle znacce.. nema skoro zadnou reklamu, nikde neni poradne vydet..ale kdyz srovnam ceny a vybavy kol nenalezam konkurenta. sam sem si minulej rok jedno kolo z jejich vyssich modelu poridil a nemam k nemu nejake vetsi vyhrady a to ho teda nesetrim.. prikladam link www.acstarbikes.com/

    0 0
    • Gorgov  

      nic dobreho :)

      0 0
    • ice  

      to tolik zalezi na tom co si o nich myslim nebo na tom jaky opravdu jsou? treba to je nekdo,kdo neplaca statisice do reklam a vklada je do kol za rozumnou cenu

      0 0
      • skobi  

        slo me spis o to zjistit jake je obecne povedomi o tyhle znacce. v krame me prave kdysi tvrdili ze nedelaj reklamu a misto toho maj levnejsi bajky coz jsem uvital kdyz jsem koupil novy kolo temer cele v XT za 16 000. sice se suntourkou xcp75 ale porad to je myslim hodne dobry.. proste me zarazi ze se o nich nikde nemluvi mezi cyklistyckou verejnosti..

        0 0
        • vili  

          to by me zajimalo, co vsechno to ma krome prehazky a presmyku z XT sady?

          0 0
          • kycis  

            A asi moc neplati ani webmastera, kdyz na www.acstarbikes.com/detail.php?… pisou Marzocchi Axel Elite:-) Ja myslim ze jsou to kola, kteryma nikde neoslnis, ale ktera ti busou proste dobre slouti, ostatne jako vetsina kol, kdyz se o ne dobre staras. Me osobne moc neoslovil design.

            0 0
            • rarášek1  

              To je stránka nějakého prodejce. Oficiální je www.acstar.cz/index1.htm.. Co se týká popisu kol, ten je pravdivý (na oficiál.) Fotky jsou různě dodělávany, což jsme jako prodejci kritizovali. Nový katolog bude pravdivější.

              0 0
    • destr  

      no když si to kolo zvětšíte, tak u přehazovačky a kola je to nějaky divoky…jako by to někdo domalovával ;)

      0 0
      • v3d  

        Máš recht chlape:) řetěz, bowden, patka… Ale nebudem přeci dělat ukvapené závěry o jejich počestnosti:))

        0 0
      • gobike  

        Podivej se jak je na klikach Truvativ dopsany Shimano :D Taky u napisuvidle chybi L

        0 0
        • gobike  

          A nejvetsi gol jsou jen z casti umazany vecka a na kazdym kole jina brzda:)))

          0 0
          • v3d  

            V brzdách maj vůbec dobrej guláš.. V popisu hydraluický LX, na předním nějakou mechaniku a vzadu Deore:)

            0 0
    • krychlicka  

      ja slysel, a nasledne u jednoho kola ACSTAR i videl ze ramy maji zataveny a znovu vyrazeny cislo..tak nevim

      0 0
    • enjoy  

      rovnou ti muzu rict ze jsou fakt nechutne sestaveny..prave dat XTcko k XCP75,takovyhle prasarny oni umi. nesel bych do zadny znacky ktera ma tkaovouhle vyroni politiku.

      0 0
      • Lister  

        no vhledem k tomu, že podobně to teď staví všichni… :o)

        0 0
        • enjoy  

          a proto uz nikdy seriovku:-)

          0 0
          • Lister  

            no jo no, ale pak přijdeš do obchodu a vidíš týpka jak se ptá prodavače proč je tady ten dražší než tamte když má jenom Deory a na tom druhým je XT a pochopíš proč to tak skládají :o) Jinak už jsem to tu psal, ale podle mě má vidlice tvořit 25–40% ceny bajku (myslím HT)

            0 0
            • TinkTink  

              Presne tak to je…vidlice zajima minimum lidi…dyt je odpruzena, tak co :)))

              0 0
            • enjoy  

              ale zase kolikrat se na tom da i tak slusne vydelat,kdyz se ty vidle zbavis.kolikrat je to nepochopitelne fakt jedina slabina.

              0 0
    • Martin  

      Co znám lidi, kteří maj Acstary, tak spokojenost. Poměr ceny k výkonu je velmi dobrej. IMHO – ten nápi Acstar prostě nestojí takový peníze jako nápis např. Trek a tím pádem si za stejný peníze přijdeš na lepsí výbavu.

      0 0
      • Belial  

        Strýc si ACSTAR koupil v roce 2004 (model za cca. 20tis) a doteď až na menší mouchy spokojenost. Jezdí asi 3000km ročně.

        0 0
    • Cortez  

      Vysledek upgradovanyho Acstara mam v profilu a sem spokojenej moc :) Akorat lak se nic moc. Ale pristi rok chcu menit, bud bude full (snad), nebo neco s geometrii vic na enduro, hlavne kvuli vyssimu zdvihu vidlice.

      0 0
    • jenda21  

      Tak vám nevím,ale reagovat musím.Acstara vlastním a jsem maximálně spokojen.XT je to celé,kro kazety,ale to je spotřebka.Jinak nevím co je na obrázcích,ale moje XT duály makají bez chyby.Mrzí mne jen tři věci:Vidle nejni nic valného,ale už jí jezdí přítelkyně s poloviční hmotností a moc si chrochtá.Druhá výtka je k barvě,je pravdou,že trvanlivá moc nejni a třetí věc,která mne mrzí nejvíc,je:Vydrží bez vady i po záruce,takže nebudu mít každého půldruhého roku novej rám,jako u AUTHORA,ško­da:).Já dávám plnej počet bodů,cena výkon,ideální.

      0 0
      • MlokCZ  

        Komplet XT tam máš, tedy i kliky a náboje?

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak už koukám na ty oficiální stránky (a ne na ten první odkaz co tu byl) a ten nejvyšší model je opravdu na komplet XT.

          0 0
    • Washington  

      Super kola, mám sice River sx,tedy nejnižší třídu,ale maximální spokojenost a spolehlivost a design taky dobrej,mě se líbí!

      0 0
    • MlokCZ  

      Jak už tu někteřé uváděli, tak ten komponentový mix je naprosto příšernej (až na pár vyjímek, jako ten nejdražší model). A kombinace některé díly XT + mizerná vidlice je taky na pováženou. Já zastávám názor, že míchání komponentů maximálně ze dvou sousedních sad. A výsledné ceny k tomu taky nejsou nijak zázračné.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.