• palo_x

    co si myslite o www.kellys.sk/index.php?… ? za tu cenu som vybavenejsi bajk nenasiel. chcem novy a rad by som olejom tlmenu vidlicu a hydraul brzdy. rovnako vybaveny stroj stoji u konkurencie najmenej o 50% viac. pocul som aj nazory ze je to shit. necakam super zazrak, ale rad by som objektivne skusenosti. dakujem za kazdy prispevok.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      ale ta vidlice je XCP75 a ty brzdy Sole. Teda tvoje pozadavky to sice splnuje, ale necekej, ze to bude fungovat. Objektivne skusenosti nemam.

      0 0
    • jonti  

      byt tebou vykaslem sa na hydrauliky, trochu prihodim a kupim kellys imagine, mas tam uz vsetko o nieco lepsie.

      0 0
    • Martyss  

      Pokud chceš kolo o kellysu s kotoučovkama, tak kup Majestic. Tohle nemá smysl.

      0 0
    • Volf  

      No bejt tebou tak se vybodnu na kotouče a ušetříš si spoustu starostí. Jinak mě tato značka vůbec nelíbí, protože jejich desing mi připadá takovej cirkusovej a potom taky ty jejich akce s kolama za speciální ceny plus dres a kdoví co ještě, ale je to věcí vkusu a rozhodně to není objektivní.

      0 0
      • Martyss  

        „protože jejich desing mi připadá takovej cirkusovej“…imho to namá na funkci kola jako takového vliv:-)

        0 0
        • Volf  

          Možná jsi naprosto pragmaticky založenej člověk, kterej jde za maximálním užitkem, ale já prostě tvrdím, že kolo musí být i hezký podle mýho vnímání. Proto může být třeba cannon s leftynou nejlepší kolo na světě, ale pro mne je natolik hnusný, že bych si ho nikdy nekoupil. Jinak pokud se tobě líbí strakatý Kellysy tak ti to rozhodně neberu a není na tom nic divnýho. Prostě máme jen každej jinej vkus. Alespoň není na světě nuda.

          0 0
          • Martyss  

            Nechci ti vnucovat svůj názor, ale pokud mám vybírat auto, motorku,sportovní vybavení opravdu podle jeho ožitných vlastností, tak vzhled musí být na posledním místě.

            0 0
            • Volf  

              OK. A věřím tomu, že se málokdy spleteš. Já prostě dám i na ten vzhled a taky jsem se párkrát spálil.

              0 0
    • kurýr na bajku  

      XCP 75 a Sole je příšerná kombinace !!! Nebrat !

      0 0
    • gobike  

      No teda, Kellys má tolik peknejch kol a ty si vyberes zrovna toto, ty brzdy bych nechtel, vidlu taky ne, ta cena barva se zachvilku beztak zedre..... Ja bych si rac priplatil.

      0 0
    • palo_x  

      ok, diky za reakcie. kaslem teda nan, i tak sa mi dizajnovo nepacil. este sa spytam co hovorite na: http://www.kona.cz/2k5_kolo.php?…

      na ten ale tento rok mat nebudem. dalsi bike chcem na mnoho rokov, preto chcem lepsiu vybavu.

      0 0
      • kungpao  

        Ak máš naň dobrú cenu, a bude ti geometriou sedie?, tak nemáš o čom uvažova?. Je to pekný bike.

        0 0
      • mar_tin1  

        ano na bezne jazdenie po lese je to asi najlepsi deal do 30k czk. a este jeden velmi podobny je gt avalanche 0.5 disc http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… neviem odkial si, ale videl som ho v bratislave za necelych 32k. to je podla mna slusna cena. ale samozrejme zalezi na vkuse kazdeho sudruha, co mu vyhovuje. najlepsie je vyskusat, ako ti sadne geometria.

        0 0
        • palo_x  

          dik, ten vyzera tiez dobre, ale v eshope som ho videl za 40k sk. kde si ho videl tak lacno?

          0 0
          • mar_tin1  

            videl som ho v zanzo bike na marianskej v bratislave. uz maju vypredajove ceny. ale neviem, aka to bola velkost.

            0 0
      • kurýr na bajku  

        To je naprosto fantastickej bajk, kterýmu v týdle cenový hladině konkuruje opravdu málo co.

        Ale obávám se, že už budou vyprodaný (nejsem si jistej). Minulej rok se rozprodaly dřív, než přijely do Čech.

        0 0
    • bajaja  

      tohle sice nema hydrauliky ale videl sem ho ve vyprodeji za 23 a to uz je bomba http://www.progresscycle.cz/detail.asp?…

      0 0
    • palo_x  

      a este jedna vec. pri niektore bajky pisete ze ci mi bude vyhovovat geometria. to ako zistim? predajca mi ho asi tazko pozica na wikend na hory… co sa tyka urcenia noveho stroja, malo by to byt na behanie hlavne po horach, lesne cesty, v pripade kondicky aj nejaky ten amatersky zavod..

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Na todle se nedá stoprocentně odpovědět. Samozřejmě lze něco doporučit, ale svezení je svezení. Kona splňuje všecky tvoje požadavky.

        0 0
    • Phoebe  

      Jukni se na Konu: http://www.mtbs.cz/katalog.html?… Není to sice nic světoborného, ale už jen ty brzdy – HFX9. Ostatní také jde, pokud se ti třeba něco nebude líbit, můžeš trochu vytunit…

      0 0
    • bajaja  

      nebo : http://www.progresscycle.cz/detail.asp?… ve slevě se da kolem 20, ma vidli se vzduchem , avidy..pekne vybavenej bajk

      0 0
    • croscountry  

      Doporučili ti tu dve Kony. Mrkol som na ne. Myslím, že nemajú chybu. Ak máš na ne, škoda ti špekulova? o niečom inom.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.