4Ever Zetta RX. Co si myslíte???

10 nepřečtených
  • Sainz

    Máte někdo zkušenosti s touhle pro mě neznámou značkou. Silně uvažuji o koupi nejvyššího modelu Zetta RX. Výbava je vzhledem k ceně supr vše v XT (Dualy), kotouče, Crossmaxy, Bomber XC Pro Eta… http://www.4ever.cz/modely.html Ale vůbec si nejsem jist kvalitou rámu. Je ze slitiny 7005. Ve Velu o něm psali celkem solidně. Děkuji za každou radu.

    0 0
    • jonti  

      podla mna hlinikovy db ram moze byt vcelku v pohode. Zrejme to nebude nic mimoriadne, ale ak ti bude sediet geometria tak pravdepodobne to nebude zle. Aj tak je to vsetko taiwan :)

      0 0
    • Meesha  

      Komponenty fakt v pohode. Chyby tomu jenom smirgl…

      0 0
    • pos3k  

      Zdar.Tak pred 2 mesicema jsem pro sveho kamarada vybiral kolo, zel jen trekove (krosove:) Jelikoz jezdil dosud na Fáčku a mtb nechtel.Po shlidnuti webu a jeho penezenky jsem mu doporucil nejvyssi model Injection na LX.Hodne rozhodla prave cela sada lx (i suprove sedlo fizik:).Ram jsem neresil,pac jsem presvedcen ze to je jedno a to same.To same vidla (spis pseudovidla).Kdyz jsem to kolo vydel v kamenaku tak jsem ho ocihl a doporucil.Co se ceny 4ever tyce tak na tom webu maji std ceny, z netu je na asi nejlevnejsi na akcebike, v kamenaku byl taky o neco levnejsi.Kamarad to vyresil „velkoobchodne“ tusim ze za 19k coz je slusne.Mmt ma najeto uz pres 1000 km a je spokojenej jak slunicko. Co se tyce ramu na tom mtb tak to bude asi tez ta sama odpoved jak uz je nekde vyse a cena se mi libi.

      0 0
      • jakub  

        nejdriv sem o nem premejslel a apak sem si koupil inej bike, tedkom toho celkem lituju je to dobry kolo a ten ram je taky solidni

        0 0
    • max11  

      rám je slušný a další výbava exlusivní , 4EVER je v pohodě jdi do toho

      0 0
    • Jogador  

      Tak jak jsi spokojen? Teda jestli sis ho koupil?

      0 0
      • Sainz  

        Nakonec jsem ho nekoupil nesedla mi geometrie. Před měsícem jsem koupil Apache Shaman a maximální spokojenost. Škoda že tomu schází ty kotouče…

        0 0
        • Jogador  

          Já má 4EVER HAZARD ale 03, a když jsi se ptal, jsem tu nebyl, jsem byl mimo, jako uplně, jsem tu prostě nemohl být, a tudíž jsem ani nemohl odpovědět. Já si zatim nemůžu stěžovat… Jen řetěz šel do háje hned, a vidle také…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.