• Beeda

    Caves, tak vetsina skalnich B-F jiz stejne presla na ziletky a trenagery a urcite je jiz nebavi davat jen stekaci ploty a matury na Tocny:-)

    Takze road zavod 3.6.2006 propozice –170km/1500m nebo detsky sprint na 90km www.redpointteam.cz/tour2006.pdf

    Zavod je zarazen v B-F ProTour!!!

    B.

    0 0
    • Meedja  

      Je to jasny, 14 dni si neoholim nohy a pojedu na Sudety Tour provokovat na biku! :) Neni vam to trapny, poradat si chrtackej zavod s fenomenalnim jmenem Sudety?!

      0 0
    • McBlacky  

      my skalní fanoušci MTB rybu nelížeme :)

      0 0
    • Darkson  

      plánuju zkusit nějakej silniční závod a nad sudetama jsem uvažoval, ale je toho teď nějak moc. a těch 1500 vejškovejch na 170 km je nějak málo, to se nejede v kopcích?!

      0 0
      • Thidney  

        Není to placka, ale nejedeš v horách. Je tám pár hezkejch výjezdů, v podstatě cikcak zašíváš údolí Metuje. Ta trasa je hezká, myslím tím na kochací vyjížďku:-))

        0 0
    • Gung-Ho  

      Dost sem o tom přemejšlel, ale přijde mi, že je to jednak krátký, ale hlavně málo kopcovitý. Nastoupat na 170km jen 1500m je skoro rovina. Z čehož plyne ježdění v balíku a to jednak neumim a taky se toho bojim. Takže zkusim radši něco podstatně kopcovitějšího, kde to nebude tolik o ježdění v háku a když to bude delší budu jen rád. Nechám si poradit :-))…nemám moc přehled o silničních maratonech. Doporučte mi nějakej co nejkopcovitější a nejdelší :-))

      0 0
      • Bulda  

        král šumavy, přece :)) dobrá bejvala i vysočina ve ždírci nad doubravou jinak já jedu dělat nosiče vody ségře, zaplatila mi to :))chce urvat kombinaci big sudetowoman (silnice+MTB) takže Beedo, chystá se tě předjet ženská …trénuj!!!! :)))

        0 0
        • Beeda  

          tak a je to v…, to uz nedotrenuju:-))B

          0 0
        • Gung-Ho  

          Zatim taky myslim na toho Krále… Jinak segře držim palce, myslim, že na to má :-))

          0 0
        • Vrci  

          Jo lacman byl super, čest jeho památce. Jel jsem ho jen jednou (střední), ale byl to letecký den.

          Na BeskydTour jsou docela pěkné kopce. www.beskydbike.cz/…ce/index.php?… Loni jsem bohužel nedojel, rozjezd v Makově na křižovatce na 53/12, v kolenu něco píchlo, se zaťatejma zubama jsem se překulil přes Bumbálku a do Bílé jsem si zavolal auto.

          0 0
          • Gung-Ho  

            Trasa neni až tak dlouhá, ale kopečky fakt parádní, škoda že se přesně v tomhle termínu budu sápat na ještě kapku větší kopečky v rakouskejch Alpách na 200km v MTB Trophy Salzkammergut. Ale třeba příští rok :-))…díky za tip

            0 0
            • Vrci  

              No tak potom silniční král. Když se podívám, jak přeházeli kopce, že se kostky v Přášilech pojedou obráceně (dokopce), tak mi tuhne úsměv na rtech.

              0 0
          • McBlacky  

            to už vypadá docela hrubě na silničky…

            0 0
      • Bobo  

        Silniční Rampušák. Už za měsíc. www.rampusak-stity.cz/…rofil200.jpg

        0 0
    • petebike  

      jedu to je jasny, dokud neco delam tak chci jezdit zavody,, samozrejme dlouhou :-))

      0 0
    • JancA  

      ty vogo,tak já jedu, když ty taky:)…první silniční závod!!!Sem sice chtěla jet do Hradce, ale kdyz je tohle......

      0 0
    • Vrci  

      Tam mi to časově nevyjde, ale na Rampušáka jedu.

      0 0
    • Gorgov  

      hele já bych možná jel. Asi krátkou, uvidelo by se

      0 0
    • SavaH  

      Silnicni zavod – nene :oP ten vikend si dam svuj 1. triatlon. Budu vam svem drzet palecky!

      0 0
    • zouf  

      Dám si dětský sprint na 90 km. Jsem po nachlazení a teprve druhý maraton, tak to bude tak akorát.

      0 0
    • emkaa  

      Jedu, mozna dokonce dlouhou, prvni zavod na silnicce, jsem fakt zvedavej. Mam docela obavy z baliku, takze se budu hlavne snazit prezit.

      0 0
      • Baracuda  

        Kdyz nebudes krizovat a delat podobne ptakoviny, tak se snad nemas ceho bat…

        0 0
      • Darkson  

        s tím budu mít taky problém, nerad jezdim v háku. nezbyde než balík nechat ujet nebo mu ujet:-)

        0 0
        • emkaa  

          Ja doufam, ze to nebude tak hrozny. Po startu to asi bude sileny, ale to je vetsinou masakr i na bikovejch maratonech. No a pak se to snad rychle roztrha, skupinky po 5–10 lidech by se snad mohly zvladnout. Jsem zvedavej jak se bude stridat a tak, na bajku jezdim vetsinou sam.

          0 0
          • petebike  

            neni to tak strasny, na bajkovych maratonech se jedou „sracky“ hned od zacatku, na silnici ne…

            0 0
            • Vrci  

              Na silničním v prvním kopci nebo v nejtěžším kopci na trase.

              0 0
              • petebike  

                presne, hlavne nejet sam, pokud na to clovek nema tak je to nesmysl…

                0 0
      • McBlacky  

        přesně toho bych se bál, hlavně třeba zatáčky v balíku :( silničku nemám, ale stačí mi to klopit na biku na silnici ve 40+km/h mám strach, zajímavý že v terénu ne :)

        0 0
        • M@rtin  

          Taky mi zatačky 40+ na biku po silnici nedělají moc dobře a přitom v terenu to tak strašný není. Je to ale o gumách a pocitu stability – na silničce to pošlu hóódně rychle do kdejaké zatáčky i v místech kde bych na biku už sral maggi v kostkách.

          0 0
      • petebike  

        po par km si zvyknes, je to jednoduchy, jen musis ukazovat a nedelat „mysky“ pred dirama…

        0 0
      • Vrci  

        Nepředjíždět v zatáčkách po vnitřní straně, před případným zastavením zvednout ruku a až potom zpomalovat.

        0 0
    • petebike  

      Tak prvni dojmy : byla to super akce, krasna trat, prvni hodina dost hekticka – jela se kudla a lidi co neumej v baliku to jen trhali a padali :-(, jinak sem jel prvnich 80 v pocetnejsi skupince, pak prisly prutsi kopce a ja se svoji kazetou nestihal, tak jsem se rozhodnul ze si dojedu kratkou – buhuzel jsem ale prejel odbocku do cile a dal si dlouhou, nebylo to utrpeni – preci jenom o 80 km vic neni moc, ale spis proti vetru jet sam :-(, nakonec kolem 70 abs. 19 v kategorii, prumerna rychlost 30 km/hod,0 d­efektu,zadnej pad,zadnej hladak,priroda a pocasi (az na vitr) idelani ! diky Tomasovi Cadovi to byl skvelej zavod :-)

      0 0
      • Marry  

        jsou nekde vysledky ?

        0 0
        • petebike  

          jeste jsem je nevidel, vyhral to ale jak jinak Honza Hruska

          0 0
          • Eva  

            JO a těch 9000Kc věnoval nemocnici,kam dochází s těma svýma neposednýma reticulocytama,zas­věcení ví.

            0 0
          • Eva  

            Vlastně ještě dalších 5000Kc za prémie !!!

            0 0
        • sadre  

          Vysledky,neblaz­ni,ty nebudou ani za mesic.Pred 3 tydny se dojezdil stredecni pohar na silnici a jeste vysledky nejsou.To si pockate.Ale verim,ze Čadis malinko pohne a snad na konci mesice budou:))

          0 0
        • Bulda  

          segra byla treti na dlouhy, coz je tak trochu i moje zasluha :))))) tak ji muzete gratulovat, snad si to tu precte

          0 0
          • Beeda  

            Gratulace Eve, a kdyby se ti tam bracha nepletl, tak riznes i Dymlovou:-).B

            0 0
          • Daf  

            Je tak to je super. Gratulace. Cekal jsem ze bude dobra ;) A jak dopadli ostatni? Nikde nejsou vysledky…

            0 0
            • petebike  

              taky marne hledam vysledky, ja jsem spokojenej ze i kdyz jsem planoval v prubehu kratsi variantu (bohuzel jsem prejel) tak mi nedoslo a jelo se mi dobre :-) jinak dost lidi odpadlo (Sulin,Vena,Hakl)

              0 0
          • Eva  

            Zapomněl jsi, že v kategorii hobby jsem byla prvníííííí.Hu­rááááá.Výsled­ky ještě nejsou,ale mám dojem že dlouhou jelo celkově jen 6 kusů žen,takže dojet celkově třetí ze šesti zas tajkový úspěch není.Teď jen dojet slušně Sudety mtb v září,abych na tom velkém Sudeto(wo)manovi to celkové třetí místo udržela,tam mi ovšem už nikdo nepomůže :-).No samozřejmě díky bratře,je jasný že bez tebe by to byl boj o přežití.

            0 0
      • emkaa  

        Souhlas, taky se mi to libilo. Na zacatku to byl ale velkej masakr, jizdu v baliku musim vylepsit, dost casto jsem tam zbytecne vlal ve vetru mezi skupinkama. Srbskou jsem musel peknou chvili vydejchavat, pak jsem se nastesti trochu zklidnil. K deleni tras jsem prijizdel se Severovou a jeste jednim manikem z Lucky Biku, a tak nejak jsem cekal, ze pojedou taky dlouhou a krasne se svezem. Jo a prd, zahnuli nahoru do cile:-) Nejakej cas jsem se jeste svezl se dvema borcema, stridalo se a krasne to svistelo, ale pak prisly dalsi kopce a hlavne ten prisernej Odolov a tam uz se to definitivne roztrhalo a kazdej se staral uz jen sam o sebe. Takze poslednich 40km solojizda. Nakonec 75. celkove, ale hlavne jsem to prezil a dal pod sest hodin, nic vic jsem od prvniho silnicniho zavodu necekal. Jo a chytil jsem dvakrat cervenou na prejezdu, to na bajku nebejva:-)

        0 0
    • petebike  

      tak konecne pekny fotky na www.bike4u.cz

      0 0
    • Eva  

      Výsledky už jsou na www.redpointteam.cz

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.