SUDETY-jedete?zkusenosti z minulych rocniku?

26 nepřečtených
  • confido

    Mate nekdo cerstve projetou trat?Jsou tam naky zverstva(sjezdy)?Je trat hodne mokra? Co dat za plaste?

    0 0
    • Jurij  

      Zrovna před chvilkou jsem slezl z kola, projel jsem celý dlouhý kolo. Bahna je všude dost a to už dlouho nepršelo, tady ostatně klasika. Některá místa mi přijdou trochu těžší než dřív jsou rozšlapaná od koní při stahování dřeva. 2 místa radši nejezdím, schody nad Slavným, už jsem tu letěl před 3 lety pěkně přes řidítka a sjezd pod Hvězdou, dnes tam bylo dost bahno. Obutý mám Miche. Front S, Comp S. Lehký to teda nebude, hlavně nesmí pršet.

      0 0
      • Cryzyy  

        Ty dvě jmenovaná místa jsem sjížděl někdy v květnu, může posoudit, zda vypadají aspoň přibližně stejně, nebo se někde objevilo nějaké větší překvapení ?

        0 0
        • Jurij  

          Jezdím tady tak 1× měsíčně, mám to sem kousek. Žádná překvapení se nekonají, je to tak nějak stejný, záleží jen na počasí.

          0 0
          • Cryzyy  

            Díky, počasí se taky docela bojím, snad už nebude moc pršet…

            0 0
      • TinkTink  

        Sjezd pod Hvezdou je zuzo…se mi libi…ale jet pres ten sutr je docela vo hubu…

        Sjezdy na Sudetech jsou takovy…takovy…na sundani sedla…pak si je clovek i uzije :))

        0 0
        • pitelboy  

          A ty HVEZDU sjedes ? Kudy to jezdis ? Zleva pres ten sutr nebo stredem pres koreny ?

          0 0
          • blick  

            Já osobně středem přes kořeny, i když při prvním roce, kdy ho zařadili, jsem tam hodil pěknou tlamu. Od tý doby to jezdím, jen loni se mi to, ale nepovedlo kvůli tý kládě, hodilo mě to na šutr a na něm jsem vyměk´. Budu tam muset dojet někdy mimo závod a testnout si to v klidu..:o)

            0 0
        • jakub  

          hehehe mi si tady sedla nesundavame to jemon mekejsi ((((((-:

          0 0
          • pitelboy  

            A kudy to jezdis ty ?

            0 0
            • jakub  

              jednou sem sto sjel po tom sutru, ale letos se mi zda, ze napravo je to sjzdny uplne krasne prez ty koreny je to uhlazeny ale hrozne prudky takze zadek dozadu a tradaaaa

              0 0
              • jakub  

                jinak osobne si myslim, ze na Sudetech jsou mnohem tezsi sjezdy a to predevsim svou delkou, technikou a nemoznosti si odpocinout, zrovna schody z Hvezdy jsou jenom o prekonani strachu, vono to vypada hrozive prudce, ale neni to tak hrozny, vcera sem to jel a v poho jen prekonat strach. Jediny co je na prd je, ze tenhle sjez je uz skoro na konci zavodu a clovek je tam uz hrooozne unavenej, spis bych se bal toho a raci nez se tam vymaznu jenom proto, ze uz ruce proste nemuzou to bych to vo zavodech raci sestrkal, ale pri vyjizdce to uz v poho dam

                0 0
                • kankrlicek  

                  Před 14 dny jsme si s kamošem jeli projet velkej klk na Sudetech. Chtěl jsem si zkusit ty kousky, který při závodě mám strach dát. Tak jsem zjistil, že to budu chodit i při závodě a těch 30 m, kdy půjdu pěšky, mě nemůže nějak tragicky zbrzdit :)

                  0 0
                  • RomanH  

                    U me je to obracene – pri zavode to vetsinou dam, protoze, je videt v terenu idealni stopa a vetsinou to jeste jede nekdo predemnou. Vzdy si reknu, ze predsi nejsem takova gramla a kdyz to da on, tak to dam i ja. Sam se na nekterych mistech bojim.

                    0 0
    • Daf  

      Ted pojedu sudety potreti. Me prvni jsem odjel v roce 2001 a druhe loni. Modlim se aby nebylo takove pocasi jako na tech 01. To byl asi muj nejintenzivnejsi zazitek na kole ale dojel jsem :)

      0 0
      • vt  

        Dnes jsem poslouchal predpoved pocasi – do stredy ma byt pekne, pak se bude pocasi horsit :-( … zbyva jen doufat, ze se pletou. Trat sem pred tydnem projizdel 2* a jestli nebude sucho, tak to je pro sjezdare jako jsem ja, o zivot :-(

        0 0
    • Dipsey  

      Myslím, že tam jsou dve zmeny. První je, že se nejede z Pasou hned dolu a pak Hubertovi, ale kopiruje se prvni rocnik z Pasou na Honsky spicak a pak sjezd pesinkou nad Huberta a pokracovt ke kaplicce nad Amerikou a druha drobnost je po sjezdu z Vodnich zamku a vyjezdu po Nove ceste je sjezd pod Korunou do Bozanova nad tabor az za zatackou a po ceste, tzn. vypustili kratky nebezpecny kamenity sjezd. Vic nevim. Viz popis trati na http://www.redpointteam.cz/

      0 0
      • Jurij  

        Jojo je to tak, po vrstevnici z Pasou je to pěkný singletrack s kořeny nahoru dolů (nevím jestli v závodě ocením). Sjezd pod Korunou je rovnou po dlážděné cestě, pěkně to tam jede, bacha na odvodňovací kanály.

        0 0
    • ddd - andy  

      Jen tak naokraj – v sobotu sem se na poharu bavil s klukama z Redpointu a Sudety sou pekne vymlety… A pokud to rikali oni, tak bude o co stat.. :-)

      0 0
      • Beeda  

        Navic hlasej ranni mrazy, bude naledi, beru plaste hrebama :-)) B.

        0 0
        • ddd - andy  

          macky, cepiny, sekeru, pilu a jidlo na tri dny – to taky nebude od veci.. :-)

          0 0
      • jakub  

        jako jak vymlety sou praveze bych rekl o dost jednodussi nez jindy protoze nejsou snad ani tak vymlety jako vyjety (stopa)

        0 0
        • ddd - andy  

          Pochopil jsem to tak, ze je tam vyjeta stopa, ale je tam dost volne lezicich sutru..

          0 0
          • vt  

            Tak to nemuzu potvrdit. Trasa mi pripada ± ve stejnym stavu jako loni. Akorat sjezd z Ostase se vymlety korito, ale ne od kol, ale od lesaku … jinak dnesni predpoved na sobotu je 2–6 stupnu :-) ale snad bez deste.

            0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.