Jaký používáte zadní plášť?

96 nepřečtených
  • Tleskač

    Jaký používáte zadní plášť? A který plášť od Schwalbe by byl dobrý jako zadní. Má s tím někdo zkušenost?

    0 0
    • Lister  

      provokatér co :o)

      0 0
    • black.horse  

      gumovej:-) páč guma je měkká, nedrncá a neprokluzuje… kovové obruče místo kol už jsou dneska přežitek

      0 0
      • tulda  

        a nafouklej, jinak bude drncat

        0 0
      • pelt  

        Gumovy plaste jsou zmekcilost. Zvlast kdyz jsou nafouknuty.

        0 0
      • goofy  

        A hlavne aby byl cernej! Ja mam sice ted cerny s oranzovym prouzkem, ale vubec nejsem IN. Sice mne se libi, ale je to totalne OUT, takze bacha na to chlapi a devcata!

        0 0
        • smash  

          dam si na tebe bacha

          0 0
          • goofy  

            Proc zrovna na mne? :o)

            0 0
            • smash  

              nebo si mam davat bacha na to, kdyz si kupuju plaste abych nebyla totalne out? btw pochybuju, ze bych te nekdy poznala:) ikdyz uz teda vim, ze budes mit oranzovy prouzek :)

              0 0
              • goofy  

                No v profilu mam kolo, tak jedine podle neho. Ikdyz to uz tez za chvili nebude pravda… :o) Foto tam mam taky, tak podle neho by to slo. Jsem ale hodne nenapadny, tak by jsi mne stejne prehlidla. ;o) P.S.: ja barvu plastu nijak neresim, ale podle reakci tady na foru jsou plaste s prouzkem neakceptovatel­ne… :o)

                0 0
                • smash  

                  no asi pod tou prilbou nejsou videt ty velke usi:) jinak bych si asi psa na kole vsimla. ikdyz sem jednoho uz prejela tak mozna ne:)no ja si budu priste v beskydech vic vsimat

                  0 0
                  • goofy  

                    Tak jsem vystrachal nejake foto, jestli ti to pouze… :o) Ale stejne jezdim casto z integralou, takze ty usi pak nejsou videt ;o)

                    0 0
                    • smash  

                      :))))))))))))))))) jo tak ta mi pomuze eset vice nez goofy

                      0 0
                      • goofy  

                        Neco se ti nelibi? :o) Ja taky nevim jak vypadas ani jake mas kolo, ale ja se ani radeji neptam, bo diky moji sleposti bych te nejspis nepoznal… :-D

                        0 0
                    • mechanik  

                      Ahoj goofy už máš rám :-)))

                      0 0
    • wlk  

      stejnej jako přední :-), race ralpha 2,25 drát, jezdím hlavně v terénu, občas po silnici a zatím naprostá spokojenost, jen vydrží oproti třeba pythonům dost málo, rychle se sjíždí, apropo zkusil bych přšece jenom historii, zrovna ohledně plášťů je tam toho hafo :-)

      0 0
    • vili  

      vzadu RR 2,25 vpredu wtb weirwolf 2,3

      0 0
    • palkac  

      RR 2.1 vpredu i vzadu…

      0 0
      • enjoy  

        preju brzky procitnuti..:-)

        0 0
        • palkac  

          tak to asi uz trictvrte roku spim… :-) je fakt ze do zatacek nedrzej a na mokru klouzou… ale jsou to gramy dolu!!!

          0 0
        • cabbage  

          jsem nedávno zjistil, že se na nich dá i jezdit;-)

          0 0
          • enjoy  

            jo kdyz ale jedes s lidma tocky v terenu a oni ti ujizdeji a ty musis brzdit,protoze citis,ze jinak byses valel,tak ti to dojde:-).jinak se na nich da jezdit krasne,jenom nesmis cekat velkej grip.

            0 0
    • lubos  

      Jo, se zadnim plastem ma tady docela hodne lidi zkusenosti.

      0 0
    • L1  

      WTB WELOCIRAPTOR 2,1. Zatím spokojenost, akorát na silnici to není nic moc, ale o to tu celkem nejde, ze.

      0 0
      • enjoy  

        a tobe taky:-)

        0 0
      • Palba  

        zalezi kde chces jezdit :D Ja ale vsechno tocim na front ono to prej ma mensi valivej a min se to sjizdi, ale jestli to plati u vsech plastu ← rear front → to fakt nevim.

        0 0
        • Helma  

          Plne souhlasim…napríklad já mám radsi XC pláte…mam KENDA LK 26×1,95 KHARIS­MA(Specialni dopredu a dozadu)…a sem plne spokojenej. Ale nekdy si nejsem jistej v zatace! Narozdíl od Kámoše ten mám nejaky WTB 2,3! Ten sjede vsechno…ale jak to hucí na silnici…Ty mý sou proti tomu slicky…

          0 0
    • Martula  

      Vzadu Python, a přední Jimmy. .o)

      0 0
    • Pinocio  

      No já si teďka objednal Continental explorer, po několika doporučeních, tak se uvidí:-)

      0 0
      • Bully  

        Mam taky, ve verzi Pro s kevl. patkou. Je dobrej, ale na HT jsem mel vsemi oblibeny RR Evo 2,25 :), spokojenost. Mrkni se na Nobby Nic taky od Schwalbe, je to trosku podobny, ale s hrubsim vzorkem, ma vyborny recenze.

        0 0
        • Pinocio  

          No tak Continental už je na kole, akorát se mi zdá, že je to ještě užší než Tiogy red phoenixy v 1.9.......čekal jsem, že 2.1 bude o dost širší…

          0 0
      • Mike22  

        já jezdím vzadu Schwalbe Nobby Nic 2,4 a je super. Akorát trochu drahý, páč ho sjedu zach vilku. Zajímalo by mne jaký bude vpředu?

        0 0
        • prodi  

          No ono to je myslím doporučováno na přední kolo…

          0 0
    • BOREK  

      www.bike-eshop.cz/…original.jpg spokojenost, na silnici nejede:),jinak vzorek drzi

      0 0
    • MlokCZ  

      zadní RR 2,25 přední Nobby Nic 2,25

      0 0
    • gerrard  

      Maxxis Ignitor 2,1 na poradny teren. Kenda Kwick na vsechno ostatni. Planuju ale dat nanoraptora a neprehazovat plaste.

      0 0
    • ddd - andy  

      Zalezi na terenu – bud FAST FREDy nebo RACING RALFy na obou kolech a nebo kombinace na trochu vlhka vepredu RACING RALF vzadu FAST FRED a na mokro BLACK JACK. No a na sjezdaku ted obe gumy BIG BETTY a na rychly a kamenity sjezdy dozadu AL MIGHTY.

      0 0
    • Luka  

      schwalbe jimmy.. 2,1… slusnej zaber, valivej odpor v norme. Racing ralf to sice neni, ale ten se mi na zadnim kole strasne sjizdel. jimmyho uz mam treti sezonu a teprve ted zacina trochu vypadat jako jezdenej :) Takze pomalu budu shanet novej :)

      0 0
    • MartinXC  

      Python, Mosquito, Scorpion, Klein.Deathgrip, Vertical, Specialized.Enduro – podle bika, podmínek a chuti přezouvat.

      0 0
      • Paja  

        Ted Python, RR podle toho o kterejch Martin zrovna usoudi, ze se na nich neda jezdit:oD

        0 0
        • MartinXC  

          BTW – RR jsem vzal na milost a je momentálně na Princezně vepředu. To aby se Křižník nestyděl, že má s Princeznou stejně macaté gumy.

          0 0
          • Paja  

            Procpak jeste neni v profilu? Kdybys nahodou usoudil, ze ty ralphy jsou fakt nanic, vis co s nima:o)

            0 0
            • MartinXC  

              Ale jo, nafotím a dám ho tam. Na Ralfy se zatím netěš, jsou na Kleinovi a jezdím na Enduru – takže jsou v milosti :-)

              0 0
              • Paja  

                Ze by…? Ralpha uz jsem si taky jednoho koupil misto bohuzel zrusenyho Pythona

                0 0
      • lidumil  

        Ahoj, jsem se chtěl zeptat, kdes´ koupil toho Kleina? Vzadu je super, vepředu Python, docela včera v lese v jehličí i ve zvtrdlým jílu držel.

        0 0
        • zirecek  

          Vozíš vzadu DeathGrip a vpředu Pythona? Co jsem díky MartinoviXC vyzkoušel DeathGrip, na předek se mi líbí bytelnost, s klidným srdcem to hrnout po kamenech.

          0 0
          • lidumil  

            Jo jo – vzadu Klein, vepředu Python. Měl jsem RR, ale píchnul jsem o trn, kde jsem nikdy Maxxisy nepíchnu, tak šel prozatím pryč.

            0 0
          • MartinXC  

            Deathgrip je samozřejmě ideální vpředu i vzadu současně, pak je jízda i na pevňáku docela požitek.

            0 0
        • MartinXC  

          Všechny kousky v Programcycle/Pra­ha v 2004, ale myslím, že Bretton je v 2005 přestal vozit (tak jak je Klein přestal osazovat). Sehnat se tu a tam dají u prodejců Trek/Klein. V Brně třeba Hobbysport.

          0 0
          • Thidney  

            tak tak, koncern poručil, klein obul bontragery, a já abych začal přemejšlet co na příští rok .-/// byť deathgripy mě o víkendu zradily na Drsoňovi.. mokrej písek po slejváku na kokořínsku se jim dost zajídal k dotazu: klein deathgrip, schwalbe skinny jimmy, michelin xcr dry

            0 0
            • MartinXC  

              Jo hluboký písek (taky hluboký sypký sníh) a jíl – na to Deathgripy nejsou.

              0 0
    • rock  

      IRC Notos 2.1"; na léto dám možná 1.95" stejného typu …

      0 0
    • sis  

      z-max 2,1, plne mi vyhovuje

      0 0
    • zirecek  

      Python AirLight 2.00, méně Innovader Comp 2.00

      0 0
    • Manas  

      Schwalbe Smart Sam 2.1. ZAtim mi to jelo vsude a jeste mi to neucaklo. Ale to muze byt i technikou jizdy. Neboj se, ja ji rozhodne nemam :-)

      0 0
      • enjoy  

        kde jsi je sehnal?:-) ja ze uz bych si pomalu zacal delat zasobu,jsou fakt dobry!:-)

        0 0
      • Pijer  

        A jak jsou na tom s šířkou? Teď mám Maxxis Ignitor 2,1 a nechci užší gumu. Zvažuju Schw SS buď 2,1 nabo 2,25.

        0 0
    • Blade  

      Schwalbe? nejlip zadnej, viz obrazek. Foceno po asi 500Km, ke dnesnimu dni je tech vyrvanejch spuntu dobra polovina. Ale zase jen na jedne strane a jen na jednom plasti, takze se dost mozna jedna a vyrobni zmetek.

      0 0
    • Blade  

      Schwalbe? nejlip zadnej, viz obrazek. Foceno po asi 500Km, ke dnesnimu dni je tech vyrvanejch spuntu dobra polovina. Ale zase jen na jedne strane a jen na jednom plasti, takze se dost mozna jedna a vyrobni zmetek.

      0 0
      • lubos  

        Vytrzene spunty jsou docela obvykle na Little A. vzadu. Ale az takhle jsem to nevidel. Ja jsem ale nevytrnul zadnej, asi jezdim opatrne :) 2.25" je v tomhle ok.

        0 0
      • filipes  

        Co je to za model? kde jsi to orval?

        0 0
        • Blade  

          schwalbe little alpert. kde to bylo nevim. proste prubezne behem roku.

          0 0
      • Paja  

        ale mas to takovy hezky pravidelny:o)

        0 0
      • MartinXC  

        Hezká výzdoba pláště. Ještě nějaký růžový kytičky domalovat ;-)

        0 0
      • McBlacky  

        asi ty kevlary nic moc. dráty jsou nezničitelný viz foto

        0 0
        • lubos  

          To je problem little alberta. Normalni v kevlaru tohle nedela. Kamosi to maji, a najezdili na tom docela dost a zadne vytrzeni nebo sjizdeni.

          0 0
          • Vašur  

            Přesně to samý mi udělal Black Jack. Jen se neutrhly úplně a drží za vnější okraj. Takže to není na první pohled vidět, ale jsou krásně odklápěcí!

            0 0
        • Smazaný účet  

          ten albert je na predek moc tvrda zmes :-) vzadu je gut a ujedu na nem 5tis… :-)

          0 0
        • Blade  

          ty moje sou taky draty.

          0 0
          • McBlacky  

            tak to je sakra divný, já je rozhodně nešetřím…

            0 0
            • Blade  

              Rikam ze to bude asi zmetek z vyroby. Spunty sou vyrvany jen na jedne strane, predni plast taky v pohode, vcera sem ho hodil dozadu a dopredu starej speedblaster, tak uvidim jak se albert vzadu chytne. A az se mi vrati fotak z reklamace tak vyblejsku znova ten vylamanej plast, to se vsichni nasmejete :)

              0 0
    • Tomcat_1  

      Tioga Factory XC 1,95 R vzadu, Extreme XC 2,1 vpredu.

      0 0
    • climber  

      Michelin XCR Dry

      0 0
    • Hnoj  

      Python Air Light Kevlar… Pořádně vofrčenej :-)

      0 0
    • mara53  

      loni jsem zkusil Authory Rolling Stone 1,9 -rychly na tvrdym podkladu ale po pul roce-cca. 2300km sjety a zpuchrely, letos v zime sem poridil me vyhovujici Z-Maxy od Ritcheyho 2,1 a naprosta spokojenost, jsou furt stejne dobry (prvni zkusenost pred asi 13 lety).

      0 0
    • coolboy  

      Maxiss Moffo XC

      0 0
    • wheelman1  

      Tioga Factory XC 1,95 R a nově i CST 1,15 slick (letadlo:-) Vepředu Maxis Mofo XC 1,95, ale ten celkem klouže na mokru. Vzadu jsem měl Maxis HardDrive 2,1" a byl ok.

      0 0
    • error  

      dneska jsem si všmnul, že jsem na Malevili proříznul na zadku michelin Xcomp ( jezdilo se mi na ní dobře sjetá tak na půl asi 3,5tis km, předtím jsem vozil SW RR ty šli dolu rychleji, chtěl jsem se k nim vrátit, ale zrovna je neměli tam kam chodim, tak jsem si řekl, že změna je život a vzal jsem Maxxis Ignitor 2,1 jsem zvědavej jakej bude rozhodoval jsem se ještě nad black sharkem

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      dlouho Python, ted RR. a nestezuju si;-)

      0 0
    • palladin  

      jedině Python…několikráte ověřeno..do jiného už těžko půjdu.

      0 0
    • george.n  

      IRC SERAC XC 2.1 na obou. Mate nekdo zkusenosti s FRONT/REAR orientaci na zadnim??? Pripada mi, ze dostava celkem sodu, kdyz nabiha tema ostryma hranama. :-/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.