• cover

    Chtěl bych si pořídit levnou kotoučovku a rozhoduju se mezi těmito dvěma. Co by jste doporučili? Případně něco jiného levného, díky

    0 0
    • Jogador  

      avid BB5, jdou sehnat za 1300 jedna…

      0 0
    • enjoy  

      a duvod?

      0 0
    • Luk02  

      Ahoj, kdyžtak tu Aquila, nebo I/O maj na www.velohanak.cz kus za 250kč. Cena je za třmen bez kotouče…S dobrejma deskama to docela brzdí, ale je stím dost ******…Rozhodně, ale lepší než, ta 465, ty maj dlouhý ramínko na vedení lanka na třmenu a docela to propružuje a ta brzda je dost houbovitá.

      0 0
    • visby  

      aquilla…

      mam ich na pevnaku a dobre brzdia… teda skor kusu, o davkovatelnosti nemoze byt rec…

      0 0
      • Luk02  

        njn, ale zase za ty peníze..:-)

        Měl jsem možnost se svést na mechanickejch hayesech a na to jak to dřív byly vychvalovaný brzdy tak nic moc. Vlastně nebrzdili vůbec.

        0 0
    • Francek  

      AQUILA, I/O neber, kamarat ich ma a problem nastavit atd. . Ja mam AQUILA a lahko sa nastavuju a brzdia urcite lepsie nez V-cka. 2. kamarat ma tie shimana a tak isto problem s nastavovanim :) a nebrzdia az tak dobre ako moje ( aquila) :)

      0 0
    • Gorgov  

      radši se na to vykalši, tohle nemá cenu:) Od avidů vejš už jo

      0 0
    • RADO77  

      No já mám rok a půl aquilly a celkem spokojenost. Ze začátku jsem se sice trochu drbal s jejich nastavením, ale pak O.K. Hydry to nejsou, ale za ty prachy..... Jenom musíš relatině často mazat bovdeny, aby se vracely. V jednom loňském Velu, myslím, že v 9 byla na ně celkem dobrá recenze.

      0 0
    • Francek  

      ked uz tak zober nejaku hydru napr. M525 a mas pokoj :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.