Výmena kľúk shimano m 622 za shimano XT FC-M780 3x10

8 nepřečtených
  • Šaragľa

    Zdravím! Na biku trek Remedy 8 2014 mám kluky Shimano m622. Chcel by som ich vymeniť za XT FC-M780 3×10 nemá niekto skúsenosť, či je to možné a či to bude správne fungovať?

    0 0
    • cagalam  

      Bude to fungovat!

      0 0
    • Jakobo  

      Proc je chces vlastne menit? Hmotnost skoro nepoznas a omlacene budou po mesici uplne stejne, matros prevodniku je stejny, naopak mala u XT vydrzi prd.

      0 0
      • Šaragľa  

        No miestny „mudrci“ tvrdia, že budú tuhšie, lahšie. A že deore je lacný shit…takže neviem…do bikov sa až tak nevyznám, tak poprosím názor na toto tvrdenie.

        0 0
        • jaykay  

          Nech je tam, rozdil nepoznas, ten pozna jen penezenka.

          0 0
        • Singlespeed  

          Deore jsou tuhe dostatecne. O par gramu nizsi hmotnost pri jizde nepoznas. Tak se mi zda, ze moc ctes bajkforum a pak jsi z toho domotany. Uvedom si, ze si tady muze napsat kazdy co chce a nenese za to zadnou odpovednost. Takze pristupuj ke zde uvedenym informacim s nadhledem a penize za zcela zbytecny nakup novych klik s klidnym svedomim usetri.

          0 0
          • tomxxx  

            Jop, taky bych je nechal, max kdybych to chtěl předělávat na 1X10, 2X10, ale dát tam stejné kliky jen XT nic neřeší.

            0 0
        • Jakobo  

          Nech to tak. Stejne budes do pulroku menit na 1×10 abys tady nebyl out.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.