Avid bb5 nebo hydraulika okolo 2000 kč

26 nepřečtených
  • hh.h

    ahoj, chci si koupit kotoučky na celopéro př+za do 4000 ,– Rozhoduji se mezi Avid BB5 a shimano 525. Dále bych měl dotas tak jak velky riziko je je provozovat na vidli s nohama 28,6 mm Manitou AXEL ( váha jezdce 90 kg ). Styl jízdy – turistický po lese. Za rady předem děkuji.

    0 0
    • gobike  

      Axel+90kg+kotouc no nevim, nevim, jak by to dlouho drzelo pohromade. Ja bych si treba vzal 525ky, ale zalezi na tobe, jestli mas razeni s pakama v jenom, ci zvlast.

      0 0
    • architekt  

      BB7

      0 0
      • CZiko  

        nevim proč kupovat mechaniku,když může mít za ještě o něco menší peníz osvědčenou hydru…

        0 0
        • Radek Broz  

          Az parkrat vymenis prervanou hadici, mozna ti to dojde;-) Na XC, kde se nepada, nebo na kola s dvoukorunkou, kterou neprotocis, je hydraulika dobra. Pro me moc ne.

          0 0
          • CZiko  

            no mrkni na čem jezdím já… já jsem zatím žádný takový problém něměl a hlavně poslední dobou crashe byly dost… kdybych chtěl vykutit ródla, tak aby s nimi bylo možné udělat alespoň jeden barspin, tak tam se to s mechanikou určitě kutí líp… ale zatím nemám takovou potřebu… Ale právě teď nasazuju Shimano M-525, takže uvidíme, třeba budeš mít pravdu:-)

            0 0
            • CZiko  

              PS.: nemáte někdo na prodej přední kolo na kotouč?:-)

              0 0
              • goofy  

                Tak za 2 mesice budu mit… A i vidlu… ;o) P.S.: to si asi este poradne nespadnul. Ja jsem ted jenom tak lehce dvakrat lehnul a jenom stestim to hadicka prezila… viva dvoukorunka ;o)

                0 0
                • CZiko  

                  myslím, že spadnul:-) a dostkrát… teďkom jsem kutil 270 alley-oop, takže o pády nouze nebyla:-) Do věčných lovišť se odebral přední náboj – ale celé kolo bude stejně nové kvůli kotouči… a indikace řazení, která je na šrot:-)

                  0 0
                  • CZiko  

                    ovšem to je pouze za tenhle rok… obvykle to nějak ustojím:-) nebo taky ne:-) www.bike-forum.cz/…m/318478.jpg

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Pche, hned druhej den na biku jsem si udelal mnooohem vetsi;-) V loktech se mi ale jezdi tak blbe, ze to radsi cas od casu vydrzim.

                      0 0
                      • CZiko  

                        to neznamená, že jsi větší frajer, ale že jsi větší nemehlo :)))))))))))))))))

                        0 0
                        • fousek  

                          To spis muze znamenat ze jezdi vetsi hranu nez ty. Takovyhle povrchovy zraneni snad ani nema cenu dokumentovat, to bych se minulej rok fotil porad (u me je ale mozny ze to fakt neumim)

                          0 0
                  • goofy  

                    No ono je hlavne problem v rychlosti ve ktere spadnes. Kdyz se natahnes pri streetu, tak to nejcasteji odneses ty, ale kolu se nic moc nestane (treba se i neurve ta hadicka pri padu). Kdyz ale putujes mimo kolo ve vetsi rychlosti (jeta kudla ve sjezdu), tak uz nejednou ty hadicky jdou namahane o dost vic, pri pretoceni kola… ;o) Ale verim ze padas i ve vetsi rychlosti, a mnel jsi zatim stesti jak ja a neurval hadicku… ;o)

                    0 0
                    • CZiko  

                      no ve sjezdech jsem zatím nějak moc nepadal – ale když už se stalo, tak se mi ty řídítka moc neprotáčely. A ve streetu jsem většinou šikula, takže včas seskočím/zahodím kolo/jiným způsobem udělám aby se mi nic nestalo:-)

                      0 0
                • Maynard  

                  no ono by možná stačila trooooošku delší hadička než máš teď;)

                  0 0
    • enjoy  

      ty 525 naprosto bez problemu.mam je na skarebovi a je to v klidku.

      0 0
    • Daan  

      Souhlas s gobike, 90kg+kotouce+Axel nevidim dobre… Na Axelovi jsem parkrate jel (co bych dal ze tech 90kg) a chudak vidle se malem rozkocila, myslim ze pri brzdeni kotouci budes mit vuli v futrech po 200km.

      0 0
    • vlk  

      s brzdama není co řešit 525, e se ještě někdo může ptát, vidle by byla lepší jiná, ale viděl jsem dost lidí co jezdí kotouče na 28,6-třeba i na sidech apod.Takže v tom ti neporadím.

      0 0
    • ota  

      nevlastnil jsem ani jedny,ale možnost opravdu pořádně vyskoušet jsem měl obě.bral bych ty hydry,příjemně mě za tu cenu překvapily

      0 0
    • Jenda  

      doporucuju ty hydry, ale pokud bys mel zajem o ty BB5 tak premyslim ze se jich budu zbavovat – brzdi taky slusne (ve predu 185 kotouc) ale uz jsem se zmlsal hydrou (pokud bys mel zajem napis mi mail)

      0 0
    • Luka  

      hydru, 525 … do avidu nechod… howg pocitej s tim, ze k avidum potrebujes jeste poradny paky… a ty jsou vcelku drahy, levnejsi a lepsi je proste ta hydra. zadna krasa, ale brzdi…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.