Šela --- co pojedete za pláště?

26 nepřečtených
  • Bomd

    Ja asi IRC Mytchos xc slick…,ale nevim jestli raději nezvolit něco hrubšího.Co myslíte dá se to na nich objet? Jak to vypadá v lese není moc mokro…jak to vypadá celkově sucho-mokro na trati? Díky

    0 0
    • lubos  

      IRC Mytchos xc slick ? Ty sebevrahu :)

      0 0
    • zirecek  

      Objedeš to na nich. Některé úseky jsou a budou mokré. Trochu zpomalit, ať nelehneš. Celkově myslím, že na nich vyděláš víc než na hrubých pláštích. Za předpokladu, že počasí vydrží tak jak hlásí.

      0 0
      • zirecek  

        Jestli jsi na hladší pláště zvyklý obecně, tak jo.

        0 0
        • Bomd  

          Díky za názor asi je pojedu jestli nebude pršet :-)

          0 0
          • zirecek  

            To bude chtít jistější obutí s deštěm co dnes byl.

            0 0
            • zirecek  

              Zase solidní průtrž, pěkný postup, to ještě bude na drsnější vzorek, :-)).

              0 0
    • goood  

      RR

      0 0
    • Palba  

      bud michelin X-comp 1.95 nebo Hutchinson Spider 2.0 – co by jste doporucili vy?

      0 0
      • Vymi  

        ja vam nevim panove… :-) minule jsem to jel na IRC Mythos 1.9 predek a zadek a docela mi nektere useky delaly problemy.. je fakt ze padu jsem mel taky dost ale vetsinou to bylo tim ze jsem si nebyl prave jisty v konkretnim sjezdu… :-(( takze letos a uz ze zkusenosti si beru na Selu WTB ExiWolf 2.1… jsou to drzaky a v utery co jsem ted jel jsem nespadl az na mensi ryti ale tomu uz neslo predejit… :-)))))) navic 300 jezdcu pred tebou udela sve… takze ze nejakym slaikem no nevim…

        0 0
    • grafik  

      beru drzaky ritch. z max 2.1 – vzadu sjety z 50% predni cca 30% – idealni stav :)

      0 0
      • petryk  

        Nápodobně, jen vepředu i vzadu 100%:)

        0 0
      • Rybnik  

        Já teda po nemoci nejedu (přijedu se podívat), ale má volba by v tomhle počasí byla ve předu R Z-max 2,1 a vzadu Michelin X comp. Raději jistotu a na asfaltu trochu toho „hluku“. Jde o to se nezrakvit.
        Nebýt toho vlhka, tak WTB Nanoraptor. Ať vám to všem jede!!!

        0 0
    • Splinter  

      Ignitor 2.1/Ranchero 2.0…

      0 0
    • vlk  

      beru mou klasiku drapáky-předek IRC mythoss XC a vzadu Continental traction pro

      0 0
      • Pekáček  

        Abys zas desetkrát nepíchnul :o))))

        0 0
        • vlk  

          já doufám že ne, sem i uvažoval, možná pojede kamoš jako divák, tak že by kdyžtak už někde čekal s náhradními koly-přední i zadní, kdybych pích.

          0 0
          • Ruprecht  

            není v pravidlech něco jako: Technickou pomoc v závodě lze přijmout pouze na občerstvovacích stanicích od mechaniků technické pomoci :-)))

            0 0
            • vlk  

              tak to sem netušil že se tyto pravidla platí ještě dnes.Tak nic stejně by mi to nepomohlo, já pojedu někde zcela vzadu. :o)

              0 0
    • Pekáček  

      Já budu zkoušet kombinaci vpředu Bontrager Jones a vzadu WTB Nanoraptor v kevlaru.

      0 0
    • McBlacky  

      jak to tak poslouchám Traction, Zmax, Jones… to vám teda pojede pánové :) je to závdt a tak není špatný zajet nějakej výsledek, což si na Zmaxech nebo tractionech moc nedokážu představit.

      0 0
      • JSt  

        nemachruj ;)

        0 0
      • Pekáček  

        Jones je jen vpředu a to tolik nebrzdí, zato předek ti nesmí podjet. A netušíš jak tady pršelo :o) prrr Šelo :o)))

        0 0
        • luke777  

          prestan desit lidi:)) vime vsichni ze to bude neco jako v chribech ale pojedu na takovem miste kde uz to predemnou vyvali rozjezdi:)))

          0 0
      • grafik  

        klid dedo

        0 0
      • vlk  

        traction pro má vnitřní výstuž i na špuntech prostě tvrdší jádro u špuntů takže není až takový velký odpor.Ještě ti povím, že jedu na 2,1 pláštích :o) .Já si to jedu především užít, atmosféru apod.Na bednu v žádném případě nemám a tak je jedno jestli budu 100 nebo 629. Zase z druhé stránky v bahně preferuji bezpečnost.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.