Vy, ještě špinaví z Poděbradky, pojedete sixnumbers?

27 nepřečtených
  • Báža

    Vy, ještě špinaví z Poděbradky, pojedete sixnumbers?

    0 0
    • Martin  

      Ty vole, momentálně jsem rád, že jsem v teple kanceláře u kafe:-))))

      0 0
      • Báža  

        obdobný pocity Martine, asi jsem se včera ráno poprvé těšil do práce, absolvovali jsme před tím jěště 5D MTBO v Plzni.

        0 0
    • misj  

      vzdyt je to az za rok, to je daleko – ale laka to.

      0 0
    • dafe  

      Cely asi ne, na to nemam, i kdyz by me to lakalo zkusit. Jenze ja bych se hned prvni vecer zlil a pak trapil :-) Ale par dni ano, to doma ukecam, navic lokalita je nase velmi oblibena cast republiky.

      0 0
    • JMT  

      na podebradce sme sice bohuzel nebyli, ale na six numbers uz se moc tesime a doufame ze nam to vyjde

      0 0
    • paww  

      teď jsem na to koukal a nevypadá to špatně, ale je to až za dlouho. nemáš tam něco v záloze, abych se mohl těšit na něco bližšího??? :))) …kdy a kde se třeba hledá krásná Isabel? ..o tom jsem ještě neslyšel.

      0 0
        • paww  

          hmmmm, zatrhávám si to v září v kalendáři. :)

          0 0
          • Báža  

            v září??

            0 0
            • J.A.V.  

              No jo 24. září přece… Fronty na sprchy ani na bufáč u nás nehrozí, protože nic takovýho organizovat nebudem (no sprchu asi jo, stejnou jako v loni :-) ), takže pokud se někomu zdála BA málo zajištěná, tak k nám raději nejezděte vůbec :-)

              0 0
              • maida  

                Alberte, vždy? z vaší sprchy teče voda i bez 10,– Kč a dokonce teplá… Už se těším. Ježíš, co to plácám, vždy? jsem v neděli odpoledne tvrdila, že už mě na kolo nikdo nedostane…

                0 0
          • Báža  

            sorry, jsem mimo, opravdu je to září

            0 0
    • preacher  

      na 100%

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.