Právě jsem se vrátil ze Sportpragu...

78 nepřečtených
  • Kohout

    …a je to dost bída. Byl jsem ale jen v hale 3, kde měla být podle organizátorů cyklistika a vstup byl za 70,–.

    Štěrba a Širer mají dohronady snad 20% celkové plochy. Oba vystavují dost Cannondalů. Velký stánek má z hrobu vzkříšený Favorit+Velamos a nabízí low-end supermarketovky. Velký stánek má taky Progresscycle. Těšil jsem se nové vidle Manitou, že si je zkusím, ale možnost vyzkoušet byla jen u Axela, Scareba a snad Stance (už nevím). Milovníci Giantu a Rava si přijdou na své. Hodně jsem zklamám z kol Marin. Marin začal profilovat trubky a jednoduchost a elegance jejich rámů je pryč. Na stánku byl nějaký strejda, co furt telefonoval a dělal, že návštěvníky nevidí. Kona měla na stánku některá kola jetá a trochu špinavá (schválně???). RockMachine nevystavoval ani 1/3 produkce. Těšil jsem se na Sram a RS, ale marně. PK.

    0 0
    • vlk  

      a co ta axelka jaka je.

      0 0
      • Kohout  

        Těžko soudit. Měli tam verzi ze změnou zdvihu a Lockem. Chodila docela lehce, ale podle mého na tom zkušebním stojanu nic pořádně nepoznáš.

        0 0
        • vlk  

          ja uvažoval o novém kole s verzi elite pro mladou, a připadala mi trochu málo tlumená-zpětně.Přesto, že měla nastavitelný zpětný útlum,. tak i na max hodnotě se mi to zdálo málo.Uvažoval jsem jestli by to nevyřešil hustčí olej.

          0 0
    • hodnej kluk  

      Jo ja sem taky už dorazil dom a mam podobnej pocit…objevilo jsem tam,ale zapletená kola od firmy Motex na silnici cca za 5.5kk..znáte či jezdíte je někdo?…docela se ¨mi líbila

      0 0
      • Kohout  

        Ty Motexy vypadaly pěkně. Prý to dělaj v Bulharsku podle Švýcarský licence. Náboje vypadaly ale dost lacině. Chtělo by se podívat dovnitř. Na bike stojej asi 2990,–. Ale má to párový výplet, na MTB bych se toho bál. Prdne drát a jsi v h…

        0 0
        • McBlacky  

          ty bys šel do kol vyrobených v Bulharsku s cenou 3000kč a svazkovým výpletem? já jsem velkej experimentátor, ale tohle už je fakt moc :)

          0 0
      • Vilém  

        Vcera se to tu resilo.Mrkni na www.cyklo-kern.cz

        0 0
    • cabbage  

      sou tam ty novy fully od giantu?

      0 0
      • Kohout  

        Nějaký fully tam byly. Snad NRS a Trance (Reign??). Giant není můj cup of tea, tak jsem to moc neštudoval.

        0 0
    • Manas  

      A prosimte byly tam nejaky SPD botky, nejaky trochu „hustejsi“, rozumnej: co vic vydrzej ? :-)

      0 0
      • Manas  

        ach ten cestin

        0 0
      • Daník  

        Pearl izumi, Axon, Merida..víc si nepamatuju. Nic mě nezaujalo z botek..

        0 0
        • Radek Broz  

          Rekl bych, ze nic z techto Manas nehleda.

          0 0
          • Manas  

            No nasel sem tam jedine Specialized, a 661 jediny rozumny, ale cela akce me hrube zklamala.

            0 0
            • Radek Broz  

              Kdy jsi byl? Ja byl dnes a kdybych tam nemel neco domluvenyho, tak bych tam nesel. Je fakt, ze takhle spatny jsem to ale necekal – dal jsem si cca hodku rezervu, ze to projdu, ale nudil jsem se uz asi po peti minutach:-(

              0 0
    • jecnak  

      POkud se vám tam nechce, tak foto tady: http://www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… (do konce tydne bude jeste jedna galerka)

      Podle meho to za to nestoji. Nic zvlastniho tam videt nebylo. Navic zazemi „vystaviste“ stoji za to.

      0 0
      • cabbage  

        na mtbs maj taky par fotek, me prekvapilo ze je tam i canyon- myslim ze se pujdu podivat

        0 0
        • McBlacky  

          jo canyon je jedna z mála značek od koho bych si koupil seriovku, 2003ky s blackem modro stříbrný byly vyloženě libový :)

          0 0
          • kubrt  

            o fi canyon jsem toho jeste moc neslysel, ale hned jsem se podival na fotky ze sportpragu a na jejich web. docela se mi libi model nerve enduro

            "www.canyon.com/mou­ntainbikes/in­dex.html?b=41""­:<a href=

            i ta cena je docela prijatelna – teda je to max. cena kterou bych byl ochoten dat do sveho dalsiho kola. proto se chci zeptat, jestli je nejaka firma vozi k nam, pripadne jestli neznate nekoho kdo by mel s temito koly zkusenost

            0 0
            • Darkson  

              taky jsem koukal, že mají velmi pěkný a dobře osazený kola za slušný ceny. u toho canyonu jsem strávil možná nejvíc času:)

              0 0
    • jakub  

      prosimte, jsou tam od spinningu????

      0 0
    • micro  

      a je tam nakej stanek od Suntouru ?? nejlepe kde bych si vyzkousel Duro D :-)) jinak ja tam du prevazne kvuli Spacovi a gengu .-))

      0 0
    • ddd - andy  

      Mariny sou bjuuty! Kluci tam maj pouze omezenej vyber z nemecka.. Vcera sem tam na chvilku zaskocil, tesne pred zavirackou – pokecal s lidmama okolo kdyz uz byl klid a vsichni se opet shodli, ze se netesej na dnesek a zitrek.. Uprime jim tuhle praci nezavidim.. :-)

      0 0
      • blue  

        jo jo, taky bych byl otravenej, kdyby mi na veletrhu porad na stanek lezli nejaky lidi ;-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Vcera sem si vyslech par historek a zase sem se bavil – Prisel chlapek a prvni co povida: „Tak tyhle kola se mi vubec nelibi!“ I pres to se mu kamos ochotne venoval a chlapek pak zas: „Ja to tak nemyslel, podivejte ja si chci koupit kolo (rozepnul sako a vytah z kapsy prachy) podivejte mam sebou 50tis. ale ty vase kola se mi proste nelibi. Nashledanou.“

          0 0
    • zac  

      tak jsem se ted vratil a taky me to zklamalo… Mel sem nejak vsugerovano ze tam je Norco tak sem ho hledal, ale nenasel. :) Jinak nejvic me pobavili u Cyklosvec, kdyz jsem se ptal jestli maji pruziny do foxe do vanily na 90kg a pan mi odpovedel, ze nevi ze se zatim s tema vidlicema jenom seznamujou… :)

      0 0
      • jecnak  

        To nic neni, aj rad delam blbyho a necham si k tomu co vystavuji neco povedet. Mno a hucel do me chvili nejaky klucik z Bikerache a kdyz uz mi asi popaty rikal to je z karbonu, tady to je karbon pak nevedel co rict, tak to zase zopakoval a pak k tomu dodal a tohle je zase dural s hlinikem tak jsem podekoval a sel dal.

        0 0
        • Děcko  

          No ten malej blonďáček byl docela „znalec“ :-). Ale nejlepší byl ten vysokej vlasáč, ten povídal jednomu dědovi: „Tenhle rám je na jeden rok! To je kolo dělaný na závodní použití! Má to skvělý jízdní vlastnosti, ale to neznamená, že vám to vydrží celej život…“ Mluvil o tom nejvyššim karbonovym rámu od Meridy :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nejak nemuzu prijit na to co je na tom vtipny. Jo uz vim 1 rok se ti zda moc, ze? :)

            0 0
            • jecnak  

              Pokud delaj karbonovy ramy stejnym stylem jako pred 5 lety, tak je to moc.

              0 0
            • Děcko  

              Mně by spíš zajímalo, co udělaj s rámem, s kterym se stane něco vážnýho třeba po půl roce… daj novej, zalepěj to, daj tam přes to izoloepu (černou izolačku)… No měl sem se jich zeptat.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jak „oni udělaj“? Skoncila zivotnost ramu. Jediny co kdo bude delat jses ty, ze si pujdes pro novej.

                0 0
                • Děcko  

                  Nepudu si pro novej, ale budu velmi pozorně a pečlivě pozorovat životnost rámu u jednoho borce, kterej si koupil celý kolo s timhle rámem. Teda ještě to kolo doma nemá, ale už ho s tim strašim :).

                  0 0
      • madcat  

        to si děláš prdel…?!?! ajajaj, oficiální dovozce… :-/

        0 0
    • Manas  

      No tak jsem tam byl taky, ocihnul komplet vystavu a celkem me to az na lezeckou cast a neco z kol, docela zklamalo. Za 120.- + 100.- parkovny (o kterym nikdo nerekl ani popel a pak me na vyjezdu stahnuli) to nestalo. Kdybych se nezakecal s Marosakem a Vencou Hornychem, tak bych to hodnotil jako ztracenej cas. Zlatej Sport Life … PS: Hodnotim to z pozice lezce a FR/DH bikera. Mozna XC to uvidi jinak :-)

      0 0
      • Darkson  

        neni náhodou Maroši ostříhanej? Jsem tam zahlíd ve stánku Spešlu týpka v kšiltovce a slunečních brýlích a přemejšlel, jestli je to on nebo ne…

        0 0
      • K2  

        Jak vypadá outdoor sekce, je tam něco?

        0 0
        • Manas  

          No ja spis sledoval primo lezeni, Boulder bar to tam fakt vychytal, je to pekny a navic ma zejtra exhibici Mraza, od 11:00 .. to by mohlo bejt dost dobry. Ja ho znam, je to magor :-))) No jinak tam je hodne funkcniho pradla a na muj vkus hodne lyzi :-)

          0 0
          • miki  

            Tak byl jsem tam třetí rok po sobě a je to čím dá horší ,tento rok mi to připadá jako výstava pražských prodejen +nic moc.

            0 0
      • Pá-dlista1  

        Na ceduli u vjezdu na parkoviste byla cena vyrazne napsana! To jen pro ty co si mysleli, ze si na rozbahneny louce za Prahou budou parkovat zadarmo :)

        0 0
        • Manas  

          V patek v poledne jsem ji tam nikde nevidel. A dival jsem se. :-)

          0 0
    •  

      Tak ja nevim jestli tam mam vubec jet, kdyz to tady a i jinde tak ctu, tak to stoji asi zaprd, ale zase sem se nato docela těšil, pač sem na ničem takovym nikdy nebyl :(, tak nevim, a taky je to celej den zabytej, stoji to za tu cestu pres pul republiky nebo ne

      0 0
      • Luky  

        nestoji…podle mě ne!

        0 0
      • Manas  

        Jeste rada, neparkuj u arealu. Pokud muzes, nech to jinde. Pokud ti nevadi nechat za stani na poli 100.- tak je to ok. Ale rekl bych ze tam nebude moc mista, uz ted to bylo dost plny … ale voni to osefujou. Jinak jestli jet nebo nejet … to je tezky. Pulka haly 2 je plna fitness nesmyslu a chodej tam vetsinou samy nabuseni chlapici. Zbytek haly je celkem zajimavy, pac jsou tam outdoor veci a pekne polezeni pro vsechny. Hala 3 jsou kola a v hale 1 je vicero zimnich nesmyslu a naky hadry. Sporttec snad nema cenu ani navstivit, snad pokud si chces vypalit oko vysocesvitivou ledkou pri obdivovani detskyho hriste za par milionu :-)

        0 0
    • McBlacky  

      mě to zas tak tragický neprišlo. Asi proto že mě zajímá i trekking, lezení a trochu i lyže, takže jsem si našel pár světlých míst. Z biků snad jen canyon. dobrá byla exhibice Krauzík, Valenta a jěště někdo, ikdyž tam nebylo místo na beko, a největší masakr tam bylo 360 a barspin :( slevy nic moc, snad jen 50% na hadry od spešlu a dobrý jsou i nabídky ponožek od senzoru (2 páry trekovek za 200kč).

      0 0
      • Manas  

        Souhlas, pokud bych se tam mel tahnout jen kvuli kolum, tak na to dlabu. Ostatni veci jsou taky slusny, jak pises.

        0 0
      • Darkson  

        mimochodem, hadry od spešlu jsou tak na max. na 60 kg vážící bikery, tudíž nic pro mne:(

        0 0
      • pos3k  

        k tem ponozkam od Senzoru: bylo to urcite za 200,– 2 pary trekovek? Ja tam byl dneska a chteli z ane 250,– (tak jsme je koupili s kamosem na pul :-( Jeste jsem tam poridil od Moiry spodky Duo s s kratkou nohavici a windfighterem (norm. cena ve sleve na Moire 399,– tam za 299,–)

        0 0
        • Meesha  

          Jo, meli je tam dvoje za 200. ja si koupil vesticku za 500

          0 0
          • pos3k  

            kurna takze zdrazili :-( a to jsem tam slecne rikal ze cena 250 za 2 pary neni moc velka sleva :-(

            0 0
            • Meesha  

              A kdys tam byl? Ja tam byl vcera asi ve ctyri a meli to za tyhle ceny…

              0 0
            • McBlacky  

              no 50% je dost… cenově jsou na krámě od 240 za pár, něco jako moira trek. pro upřesnění, modro-černé expediční (pouze 9–11 velikost) měli za 200 dva páry, modro-černé a šedo-černé trekové (all velikosti) za 250 dva páry. alespon takhle to měli ve čt

              0 0
              • pos3k  

                aha tak ty expedicni uz jsem tam nespatri. rad bych prave porovnal moiru trek co mam se Senzorem :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  mám oboje a u senzoru (těch trekovejch) mi povolila guma stahující vršek ponožky, takže už funkčně nic moc -co taky chtít po 3 letech- ale moira kterou mám a používám stejně dlouho drží. Senzorka je tlustší a malinko teplejší, při delším treku (8 a víc hodin) je noha méně otlačená. Moira zase rychleji schne. Při použití do treter na bika jsou obě v pohodě, vozím celoročně i v létě když je do 30 stupňů. Ze začátku se senzorka trochu třepí, ale to si sedne po pár vyprání, moira je zase napuštěná nějakým sajrajtem (sanitized) a docela to smrdí, po pár vyprání taky ok. Jsou to srovnatelný ponožky

                  0 0
                  • pos3k  

                    hezka recenze dvou produktu :-) (dej to do recenzi pls)

                    0 0
    • BB  

      Tak jsem se taky prave vratil z hradu a nejsem zas az tak zklamanej. Zajimvy fulliky – Marin, Giant Trance, novej Fuel EX. Neveril jsem svym ocim, kdyz jsem u stanku moravske firmy Twister narazil na fulla vlastni konstrukce s VPP systemem. Trochu mi pripominal Trance, ale jinak me ujistili, ze je to jejich vlastni konstrukce a varej to tady. Takze kdyz to shrnu, tak pro me zajimavejsi nez Sport Life v Brne.

      0 0
      • Manas  

        No jelikoz sleduju DH weby tak tohle sem uz videl. Twister je Vlasta Tlasek, takze zadna zmena :-)

        0 0
      • cabbage  

        jak sem koukal na uchyceni podkovy u toho twistru tak mu predpovidam stejnou krupavost jakou mel artur sovereign:-/

        0 0
    • zac  

      Tak sem ted od strejdy dostal 2 volnasky… takze se zejtra ukazu na srazu a jestli chce jit nekdo zadara tak at se ozve a pred vchodem mu muzu dat jeden listek.

      0 0
      • zac  

        Listek uz je pryc… Vitezem se stal Cabbage. :)

        0 0
    • senožrout  

      Nejlepší exponát byla podle mne v hale 1 vlevo od vchodu cca uprostřed nějaká kočka, která tam byla vystavená ve stánku s jinak kničemu hliníkovejma láhvema SIGG. Jinak jsem zvědavej na ten novej Giant (maestro)… :-)

      0 0
    • giant  

      Sportprague jsem také navštívil a byl jsem zvědav jaký bude rozdíl mezi Sport Lifem v Brně a tímto.Jedním slovem bída a lituji ty co se vydali do Prahy pouze za účelem návštěvy tohoto představení.Nechápa pro koho to tam vystavovali, když jejich expozice byly ve srovnání s Brnem poloviční ba dokonce čtvrtinová.

      Abych to shrnul svým názorem:Tak jak znám SP z dřívějška,tak celkem upadají,jak do zajímavostí,tak do prezentace.Pražští obchodníci vystavovali pro Pražáky. P.S.:nic proti Pražákům nemám

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.