• Wulfila

    ..takže se za kritiku se pořadatelům předem omlouvám, ale… Značení nebylo nic moc, ani teď pořádně nevím zda se jelo po turistických či cyklistických značkách, v lesích a na rozcestích bez rocestníků značení mnohdy chybělo. Dost nás prudilo, že co kousek musíme zastavovat a studovat mapu a to si myslím, že jsme jako místní, Beskyd znalí! Naštvanost vyvrcholila u Vysoké, kde jsme se chtěli vyhnout vrcholu a skončili jsme někde v Karlovicích a museli se namáhavě vracet zpět do kopce! Takže kdybychom jeli přes vrchol Vysoké, udělalli bychom lépe! To nás vcelku zprudilo…a navíc, jsme před Solání chytli ty kroupy a hodnovou bouřku. Nezajet si u Vysoké, přečkali bychom tu bouřku v suchu asi na Soláni. Tak jsme byli mokří a špinaví natolik, že jsme dojezd vzdali a nechali se vyzvednout autem. Šlo o zdraví, ten studený vítr nebyl pro nás, promočené, příjemný, když v pátek odjíždíme „turistikovat“ po Skandinávii. Pořadatelé počasí nevyberou, to je jasné…ale taky to, že příští rok si podobného „Drtiče“ naplánujem sami, vyberem si počasí a JASNOU tra? :-) a ještě ušetříme 100–150Kč. Stejně jsme ani medaili nedostali, 6 kontrol nestačilo a byli jsme málo „drtiví“ na to, abychom totálně zmrzlí a mokří dojeli ještě aspoň pro jednu…i tak by na nás možná nevyšlo. Takže upomínka žádná :-( Sportu zdar! PS A co se ještě organizace týče, zajeďte si v červnu na „Rampušáka“ – příští rok samo:-)! Tomu říkám 100% organizace! Občerstvovačky, na každé zatáčce člověk ukazující cestu, jídlo a pití zdarma po dojezdu do cíle. Startovné 100–300Kč! :-)))

    0 0
    • aku  

      aneb dalsi prispevek na tema drtic. Nestaci ty ctyri vcetne jednoho „oficialniho“ pro poradatele?

      0 0
    • stréc od piva  

      rozmazlená panička z města si vyjela na polo-oreintační závod, ale spletla si jej s Králem šumavy :-)))

      no comment :)))

      0 0
      • bajker  

        Naprostý souhlas!!! Za blbost se platí a když na to někdo nemá,tak a? sedí doma.

        0 0
    • wertigo  

      to vam snad muselo po 100 metrech dojit, kdyz cesta padala dolu, ze nejdete dobre, jelikoz cesta Trestik-Solan je hrebenovka, takze cekat sjezd do udoli, no nevim co rict, kdyz ty Beskydy tak dobre znate…

      0 0
      • Otto  

        hele, já jsem přesně tama jel v neděli, a taky mě to došlo až v Karlovicích. Hledal jsem červenou turistickou, našel jsem jen žlutočervenou, chvilku klesala, pak začla zase stoupat.Člověk měl dojem,že jede dobře…

        0 0
        • wertigo  

          z trestiku si jel po te sotoline ? jestli jo, tak je tam po cca 1km cesta do lesa, sotolina se obtaci kolem kopce, pak za zatackou (200m z kopce) je rozcestnik… taky jsem tam napoprve zakufroval, ale „zkusenym“ beskydakum jako je Wulfila by se to stat nemelo…

          0 0
      • MartinXC  

        Hele, to se jí musím zastat – já mám ty končiny mezi Třeštíkem a Solání docela sježděné před 3mi lety v zimě (na biku), ale stejně jsem potřeboval ujistit od jiného spoluzávodníka (kterého tímto zdravím), že jedeme asi dobře. Ten klíčový rozcestník je směrem od Třeštíku totiž až za odbočkou a je schovaný za stromem a v keři.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.