Poprvé na Strážovský maraton

18 nepřečtených
  • Vladim73

    pojedu dlouhou,tak budu rád za každou zkušenost.

    0 0
    • fíha  

      Podla toho profilu to bude pekne fiasko.

      0 0
      • Vladim73  

        Taky se toho bojím. Pojedu s kamarádem a dle jeho slov budeme „Jezdci bez ambic“

        0 0
        • Corbett  

          Jedu také poprvé a protože je to poprvé pojedu krátkou i když vžycky a všude jsem zatím jezdil dlouhou. Neznám to tam, tak si nemá cenu nic dokazovat. Nevím jaká bude organizace a jak to bude značené. Protože dlouhou zas tak moc lidiček nepojede, nerad bych tam někde bloudil.

          0 0
          • Bohus  

            Na dlhú je k dnešnému dňu prihlásených 107 ľudí, čo je na slovenské pomery viac než dos?. Ja pojdem tiež dlhú a najhlavnejšie pre mňa bude dos? do cieľa.

            0 0
            • mh  

              Včera jsem se přihlásil na dlouhou a ted toho začínám litovat.Jedu taky poprvé.

              0 0
              • Bohus  

                Nemáš, čo ľutova?. Podľa mňa sa ani neoplatí toľko cestova? len kvoli krátkej trati. V najhoršom, keby bolo extrémne zlé počasie (ako bolo minulý rok), tak sa dá prehlási? na krátku.

                0 0
          • LukasX  

            jedu take poprve, jeste jednou .. nechce tam nekdo svest z okoli vsetina? :o) Jedno misto volne. Jedu to turisticky na cumendu .. doufam, ze bude pekny pocasko.

            0 0
    • Vladim73  

      Jeden můj kamarád to jel už v loni a strašně si chválil organizaci a značení trasy. Navíc počasí má být super,tak si od toho ghodně slibuju. I když nebudu zapírat ambice jsou jasné… hlavně dojet do cíle.

      0 0
      • Corbett  

        Že by tedy dlouhá? Uvidíme … začínám o tom hodně uvažovat.

        0 0
      • Corbett  

        Tak tedy aby to stálo za to, už jsem se s kámošem domluvil a přehlásil na dlouhou. Doufám, že toho nebudu litovat.

        0 0
      • keksik  

        niekto si po minulom roku pochvaloval znacenie? heh :) pokial viem, vycinali tam nejaki domorodci a co-to zo znacenia zrusili. ale a priznavam, ze napriek tomu, ze mi na starte vsetci hned zdrhli a od 2-heho km som siel sam, vela som nebludil. len na jednej odbocke som si nebol isty a pre istotu som sa vracal asi 100m a presiel si ju znovu. tento rok to vsak naozaj vyzera s pocasim o 100% lepsie. stretneme sa na starte dlhej alebo mozno uz v piatok v krcme :)

        0 0
    • climber  

      Jo, jo pěkná tra?. Například výjezd na Roháčské sedlo, moc pěkný. Výjezd na Lietavksý hrad, taky moc pěkný. Tak GOOD LUCK BOYS

      0 0
    • keksik  

      tak ako sa vam darilo? prezili ste to v pohode?

      0 0
    • martt  

      Fotky co som nafotil na tomto maratone su na mtb2005.wz.cz

      0 0
    • martt  

      Fotky co som nafotil na tomto maratone su na http://mtb2005.wz.cz

      Teraz to uz dufam spravi skutocny link

      0 0
      • Corbett  

        Tak jsem jel nakonec tu dlouhohou. Brutální, ale moc krásné.

        0 0
      • LukasX  

        Dvakrat sem te tam zdravil ;o) Poznal jsem te podle fotky co mas tady a podle toho, ze jsi fotil vsechny! :o)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.