letošní DRTIČ se pojede 9.8.2008

51 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Ahoj, hodně lidí odtud jezdí Drtiče, tak to dám i sem. Po nějakém delším a táhlém jednání jsme se nakonec rozhodli udělat Drtiče v klasickém termínu, druhou sobotu v srpnu, 9.8.2008. Pokud si někdo plánujete dovolenou, tak ať víte.

    0 0
    • Sorossi  

      kua, v patek jsem v Praze na Meidnech, tak snad se mi to nejak podari zkloubit

      0 0
    • Bobesss  

      V mailu je chybka s tou sobotou v říjnu. Docela jsem chvíli koukal :-))))

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        noooo........­....... to jsem se tedy trapně sekl :-(

        no nic, pošlu opravu

        0 0
    • kámen úrazu1  

      Supr. udělali jste mně radost. :-) Přesunu termínu jem se obávala.

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        Tak to jsem rád :-) A doufám že s termínem bude spokojena většina účastníků.

        0 0
    • Luka  

      odkdy se muzeme prihlasovat ? (cti proste si nas rovnou zapis) :)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Mě taky tak. Klasika – pod přezdívkou, další změny nejsou, kolo stejný, bydliště a ročník narození taky. :-)

        0 0
        • ROMAN_BIKE  

          holky vydržte, já si vždycky přes zimu užívám že nemusím nic dělat ;-) I když ani to se nedaří, po Drtiči jsem na dvakrát dodělával trička snad až do prosince a teď v únoru a březnu jsme zas řešili to, jestli Drtiče neuděláme později… tak počítám že v květnu nebo v červnu začnu s přihlašováním, ť mám do té doby pohodu ;-)

          0 0
          • Luka  

            to by se ti libilo, a pak mi zase prvni cisla vyfoukne tink, vid?… to ani nahodou. ale ubytko uz musim zamluvit, predminule v dubnu bylo pozde :(

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Je to jasný. Máš jedničku, Habib dvojku a já šťastnou trojku. :-) Ubytko že bylo pozdě? Já volala dva týdny před Drtičem a stačilo to. Vždyť byl volnej ještě jeden pokoj.

              0 0
              • Luka  

                rok predtim nez jste jeli vy… bydleli jsme v kamrliku pod schodama a do posledni chvile to nebylo jisty. Bydlela tam banda slovenskych bratri, kteri nas povazovali za obtizne a bylo nam neprijemny jit i do kuchyne :(

                0 0
                • ROMAN_BIKE  

                  To právě zamrzí, že pokud se podaří už všechno možné (trasa, značení, počasí, medaile, ceny v tombole,…) tak nakonec to zkazí takové věci jako jídlo, obsluha nebo nějaké ubytovací zařízení v Kopřivnici :-/

                  0 0
                  • kovar  

                    no jo, ubytovací zařízení v kopřivnici jsou fakt holým neštěstím.

                    0 0
                    • cabbage  

                      ale až po občerstvovacích zařízeních..

                      0 0
                      • krtex  

                        Náhodou nová restaurace na koupališti se povedla ..

                        Mám s ní tak trochu něco dočinění ..

                        Tak ať chutná :)

                        KTX@

                        0 0
                  • l-e-t-o  

                    Čus, Kopr mám asi 13 km daleko. U nás ve Frenštátě máš perfektní nový kemp za dobré ceny pokud hledáš ubytování.

                    0 0
            • TinkTink  

              Ne, Tink na naky cisla kasle a veme co bude :-P

              0 0
            • ROMAN_BIKE  

              a opravdu ti tak záleží na tom čísle? ;-) no jestli chceš, tak bych ti to „první“ (myslím 31), když tak mohl „rezervovat“ :-)

              Jinak máš pravdu, měsíc předem není problém se na Drtiče přihlásit, ale je problém sehnat ubytování.

              0 0
    • cabbage  

      jaká bude trasa?

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        už roky střídáme dvě přibližně stejné trasy, s menšími obměnami (dva roky přes Lysou a další dva roky hřebenovku přes Soláň). Letos by jsme ale chtěli udělat trošku změnu… tedy to chceme už déle, ale chce to možná odvahu, asi více práce se značením a hlavně pořešit nějaké přejezdy, kde zatím nevím jak tam jet – aby tam takové množství lidí mohlo v pohodě a nenápadně projet.

        0 0
        • McBlacky  

          zní to zajímavě. kouknu na race list a pokud nebude nic tak přijedu. Drtit a zase Drtit. Klidně zařad z kopců dvě verze sjezdů jako byla/je z Javorníku. HC a civilní. Alespon tomu dej v hlavě šanci :)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            jo jo, dvě verze byl kdysi můj nápad, myslím že poprvé jsme to použili při sjezdu z Onřejníku od Solárky do Frýdlantu, po modré značce, kde se dříve i nějaký místní kluk zabil při sjezdu na kole… tak proto jsem tam nechtěl všechny hnát.

            0 0
        • kámen úrazu1  

          Já se na tu hřebenovku těšila. Všichni o ní básní. Do Drtiče jsem naskočila v 06 na trase Lysá, loni taky Lysá, tak jsem si říkala, že konečně bude hřebenovka. :-) Ale pokud se pojede něco tak pěkného jako hřebenovka tak vám změnu povoluju. :-)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            Pokud neplánuješ do 3 let s kolem skončit, tak neboj, určitě se té hřebenovky se Soláni dočkáš ;-) Ale ti co jezdí Drtiče už řadu let, tak si zaslouží nějakou větší změnu… aspoň si myslím.

            0 0
        • cabbage  

          to je nadějné:-) neplánuje se doufám nějaký „podstatný“ výjezd po asfaltu zakončený šotolinovým sjezdem? doufám že se práce se značením vyplatí a vznikne trasa který si označení Drtič zaslouží:-)

          0 0
          • ROMAN_BIKE  

            ne ne, z toho nového, pro účastníky Drtiče nepoznaného úseku, je myslím více než 90% mimo asfalt a z toho myslím že více než 50% hlína, jehličí a kořeny a zbytek lesní kamenitohlíněné cesty, nebo i ty šotoliny. Zatím to jsou ale jen odhady první verze… prostě nechte se překvapit ;-) (vlastně i pro nás to bude překvápko :-D

            0 0
            • SugaRace  

              Hele, Romane, takový malý nápad do příštích let třeba. :o) My, co dojíždíme do desátého místa :o))…včetně těch, co dojíždějí do čtyřicátého třeba…by možná uvítali nějaký opravdu HC DRTIČ, třeba o pár desítek kilometrů delší. Předloni tuším, kdy se jelo na Bumbálku a hřebenovkou do Rožnova to bylo výborné. Co třeba k téhle variantě přidat Lysou tak, aby pak přišlo napojení někde na trase klasiky i třeba podle vlastního uvážení a vlastní orientace. :o) Prostě takové slepé střívko od klasické trasy? :o) Samozřejmě pak nezáleží na nějakém vyzdvihování těchto účastníků, páč vítězy jsou všichni, co dojedou…ale jen pro ten osobní pocit, že se někdo vydá na něco ještě delšího. Ono je pak takový trapný pocit mrznout na tribuně a tři hodiny sledovat dojíždějící bajkery, pojídat kuřátko, popíjet pivko a čekat na tombolu. :o))) Proč ty hodiny nevyplnit něčím dalším, tak, aby plus mínus zdatnější masochisti dojížděli mezi ostatníma. :o) Jen nápad.

              0 0
              • cabbage  

                Třeba salcka se dřív jezdila tak, že největší machři jeli trať 2X, co ty na to? :-P

                0 0
                • SugaRace  

                  Nee, dvojnásobek kazí radost z bajkové extáze. Kdo jezdí drtiče podle mapy a kdo podle zkušeností, každý tenhle můj nápad ocení jiným způsobem. Můj „nápad“ spočívá v tom, že každý podle svých zkušeností i z minulých let drtiče se může rozhodnout, jestli pojede v klidu, staví se na poblívku, bude se kochat výhledem a dojede ve standardu v půl šesté a bude v pohodě nebo ze sebe udělá magora a během tratě z Pusteven na Martiňák směrem na Mezivodí si udělá odbočku vlevo a kolem Smrku zvládne třeba Lysou, sjede podle svých možností třeba na Bílou a vyšlápne si na Bumbálku kolevá praléska a dále. Pak potká spoustu ostatních a výdej sil ho s nimi ztotožní. :o) Jen taková vložka absolutně orientačního charakteru bez šipek a mapového základu. :o)

                  0 0
                  • JSt  

                    to si klidne muzes strihnout sam na vlastni pest, ne? loni neco takovyho absolvovala martula, ale nejsem si jist, jestli to uplne chtela :-)).

                    0 0
                    • pepek  

                      To je ta blondýna, co říkal Mastihuba? :-)

                      0 0
                    • SugaRace  

                      Však jasně můžu, ale mohlo by to být součástí pseudozávodu. Oficiální výběrová verze. Nejen třeba pro mě, ale pro pár dalších pomatenců. Rád si přečtu Romanův názor na věc. :o)

                      0 0
                      • zirecek  

                        Ok, před startem mi můžeš půjčit mapu, trochu ti ju upravím, aby jsi žil v domnění, že je to oficiální. Vem si raději na start sprej na medvědy a slovenský slovník přírodních slov, :o).

                        0 0
                      • zirecek  

                        A cepín s mačkama, :o).

                        Sranda, máš pravdu, nějaká vyložená smyčka by se mohla přiřadit – někdo by se přední rozhodl, jestli pofičí raději dál nebo jestli si dá nějakou smyčku někam a dál a pak se napojí zpět do hlavního proudu dění/trasy.

                        0 0
                        • SugaRace  

                          Noooo konečně! Tak prvně jsem myslel, že mluvíš z cesty, ale tohle je konečně řeč. Tak kde mám tu sekeru, tak já ty lyže naštípu a pak rozdělám oheň :o)

                          0 0
                  • foxhound  

                    Taky si myslím, že budeš sám :) tak hodně štěstí cukrátko :)

                    0 0
    • MaRtYs  

      Moc dobrá zpráva :o)) Ten druhý termín by mo vůbec neseděl… Pokud se nekdo sezene a pojede z Havirova urcite pojedu zas .o)

      0 0
      • ROMAN_BIKE  

        z Havířova to je kousek, to myslím stojí za to dojed autem sám (a nebo se mi zdá že někdo odtamtud přijížděl na Drtiče i vlakem…)

        0 0
    • endroo  

      Super! Vloni jsem to jel poprve a nemelo to chybu. Rad pojedu i letos.

      0 0
    • ROMAN_BIKE  

      tak přihlašování se už rozeběhlo

      viz anketa zde – http://www.bike-forum.cz/…9/forum.html#…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.