• gobike

    Taky je uvas tak hnusne? Tesil jsem se na proudlouzenej vikend, trasy uz byly naplanovany a ja misto toho sedim doma a nadavam. Navic reky zase stoupaji a zlepsit se to ma az ve stredu.. Achjo.

    0 0
    • CZiko  

      ty se asi hodně nudíš že? :-))))))))))

      0 0
    • james11  

      jj u nás taky ščije, zítra byla naplánovaná vyjížďka ho..o bude..

      0 0
    • Twisp  

      kdybys nebyl z cukru tak vyjedes ! ;)

      0 0
      • Biker jak Pes  

        A ty jsi snad vyjel? :))

        0 0
        • PePu  

          Snad se Twisp nebude zlobit, když odpovím za něj. Samozřejmě, že jsme byli, vždyť svítilo Slunce :) Později sice začlo krápat a byla kosa, ale v patřičném oblečení se dalo, viď Honzo :)

          0 0
          • Twisp  

            Pravdu díž, akorát „patřičný oblečení měl jen někdo“ :)

            0 0
    • Miky  

      taky jsem naštvaný, mám zítra naplánovaný celodenní švih a pokud se umoudří počasí alespoň trochu tak to stejně pojedu jen někam na chvíli po asfaltu.Mám od včerejška novou přilbu a ani ji nemůžu pořádně pokřtít. Ach jo…

      0 0
      • yoggi  

        aj u nas na svk v trencine od vcerajska prsi. to je ako naschval. v piatok idem do authora na garancku pekne svieti slniecko a je teplo. pridem tam typek mi povie ze mi ho vziat moze ale bude az v utorok lebo ma vela roboty. ze ak sa chcem vozit tak nech pridem v utorok a ja mu povedal jasne ze cez vikend idem jazdit tak v utorok. kupil som nove topanky a prisiel som domov a za 2 hodiny burka a odvtedy prsi a prsi. sakra.

        0 0
    • enjoy  

      tak ja ti taky sedim doma a ted tak ctvrt hodinky uz taky jenom nadavam! podivejte se jak to dopada,kdyz ma enjoy technickou chvilku. kdyby nekoho nenapadlo co to ma byt,tak to puvodne byla jedna soucastka a je to zaslepka z levy XT kliky. neco mi rika ze se sa smele jezdit bez ni..:-)

      0 0
      • enjoy  

        ps:ted jdu na druhy kolo..

        0 0
      • Vojtas  

        hehe, ja sem na tom este hur, sem si uklidil pokoj !!!, vsechno pekne roztridil, srovnal vsechny hadry ve skrini, no jako uz to je krize no, ale asi to pojedu prubnout, tedka zrovna neprsi, tak to snad este hodku vydrzi,

        0 0
      • Pekáček  

        Člověče jak jsi to dokázal?

        0 0
        • enjoy  

          nejak jsem tusil ze se ozves:-D. proste jsem utahoval utahoval a najednou pocit jako kdyz struhnu zavit.tak to vysroubuju,proh­lidnu a nic.tak sroubuju zpatky a uz mi to zustalo v ruce:-)).a nerekl bych ze jsem to mordoval moc.jenom si pamatuju,jak jsem rikal „hele kolik je asi tak 15Nm?“:-)))). ps:nemel bys pro me info,jestli se to da bez problemu sehnat?nebo me ceka nesmyslny popotahovani s langem?

          0 0
          • Pekáček  

            Kontaktuj toho kdo dal do obrázků rozřízlou kliku XT :o) No má se to utahovat jen rukou, tys to utáhl rukou a nebo si to prasil sikovkama? :o) Napiš nějakým e-shopům.

            0 0
            • enjoy  

              no tak sikovkama ne,to je jasny:-D. cili to fakt neni k nicemu dobry,super. ps:jsem zjistil jeste zajimavou vec.ze ten clovek,co mi montoval kliky,to nejspis pomotal nejvic jak to slo.pac podle navodu(pro domecek 73mm) ma byt jedna podlozka,na strane prevodniku.a ja mam jednu podlozku na strane levy kliky a navic mam obracene tu plastovou trubicku,kterou jsou spojeny loziska.fakt legracni,ale funguje to.

              0 0
    • Daf  

      Stacil jsem dokoncit trenink tesne nez prisel slejvak. Prijemny pocit :)

      0 0
    • ydaho  

      vyjet se dá..... ale to svlíkání, praní a čištění kola co mě teď čeká za to nestojí :)

      na druhou stranu sem nepotkal v lese nikoho z author klanu :))

      0 0
    • Radek Broz  

      www.holidayinfo.cz/kamera.php?… Snih se zase vraci:o(

      0 0
    • gobike  

      Uplne ale nejvic me stve, ze asi zitra padne Libava:-(

      0 0
    • MARIN  

      V 7 rano zacalo a kolem 3 odpoledne asi na hodinku se to zmenilo v snih a pak zase v dest. V 6 vecer prestalo v pul 8 bylo sucho a ted uz se pro jistotu blizi tma. Jsem zvedavej jak bude zitra

      0 0
    • Páník  

      tak me to dneska vubec nevadilo,spis naopak. jel jsem na chatu a zpatky,sice jen 30km,ale lesem hodne technickejma pasazema…solidni vyslapy a sjezdy s bahnem,kluzkejma kamenama a korenama – parada…presto doufam,ze to nebude takhle cely leto,porad by me to asi nebavilo:/

      0 0
    • UCHI  

      Taky mám už abstinenční příznaky, ale vzhledem k tomu že k té smůle že furt prší mi ještě zůstal bajk v servisu, poté co jsem si nechal namontovat nový LX hydry a druhej den jsem zjistil že obě tečou a spravený to bude až v ůterý tak si říkám furt lepší že prší než kdyby slunko svítilo a já se svíjel doma bez možnosti vyjet.

      0 0
    • rock  

      Fuj, to bylo dneska (včera) hnusně. V neděli vyrážím do lesa, i kdybych si sebou měl vzít ploutve a šnorchl …

      0 0
      • gobike  

        Hodne stesti, ja to radsi ozelim, by se mi nechtelo umyvat bajka, kdyz sem ho pred chvili docistil…

        0 0
        • enjoy  

          ja myslim,ze bude stejne lepsi,kdyz ho nekde trosku zaflakas,at neni ten napis merida videt.. ps:jaktoze jeste nespis,to te rodice nevychovavaj?

          0 0
      • rarášek1  

        Další adept na bahení zápasy :-)))

        0 0
    • zirecek  

      Pršíí, vždyť je to krásné, zahradní déšť, vlhko, svěží vzduch, mňam.

      0 0
    • CraObs  

      mna sere to ze prsi uz od stvrtka.. vtedy som zmokol na biku jak svina, vylial vodu z tretier a je to uplne naprd.. a zajtra ma byt orientacny pretek makado, ale fakt neviem… neviete niekto to zaklinadlo na pocasie z rumburaka ci kde to bolo?? :))

      0 0
    • yoggi  

      ty voe uz svieti slnko. konecne ale na bajk nejdem lebo idem hrat futbal.

      0 0
    • enrico  

      pri takomto blbom počasí je najvyšší čas nahodit moj new 17" ram

      0 0
      • enrico  

        a bolesti krížov sú preč, neviem prečo ale dnes po 30km na novom menšom rame ma bolelo zápestie, sundal som dole aj rohy no neviem ci ich tam aj nenahodim naspat, zmena uchopu je na nezaplatenie, alebo tam hodiť vlaštovky, no moja večná dilema …

        0 0
        • enrico  

          a po dobrej vyjížďke šup šup do vane, ženska ma za toto skoro prizabila :-) naštastie na umývanie všetkého už doma používam výhradne cyklostar

          0 0
          • OCG  

            To je normalne jak nejaka reality show! Zname tvoji zenskou i vime, jak vypada, vime, ze mas znak na zvonku, ted uz zname i tvoji koupelnu a zes byl skoro prizabitej! BOzi! Nemas nekde kameru? :o)

            0 0
      • enjoy  

        zbavil ses devatenactky?

        0 0
        • enrico  

          préééésne tak

          0 0
          • enjoy  

            a co si s nim udelal?

            0 0
          • enrico  

            poputuje do pivnice na kliniec, a ked splatim FZ30 tak na buduci rok poputuju na karkulku XT DC hydry a zbytok prehodim na stary ram a spravim z toho krčmový bicykel

            0 0
            • enjoy  

              skoda.bral bych ho:-)

              0 0
              • enrico  

                na čo by ti boli dva rovnake 19" ramy??? (čo človek všetko nerozobere pri prehadzovaní komponentov :-)

                0 0
                • enjoy  

                  mam totiz podezreni ze ten muj je praskly:-/.ale to se ukaze,az jestli budu jednou brousit zadni vidli o zem. proc si rozebiral razeni?:-).lanko snad jde vyndat i jinak:-)

                  0 0
                  • enrico  

                    mne je ten ram uplne na hovno, s tym zimakom som si robil tak trocha srandu, ak by si mal zaujem, tak posli mi na maila nejaku tu ponuku a ja ti to poslem na dobierku a to lanko z radenia som predtym nikdy nevytahoval, vždy som to zveril odbornikom do servisu ale ked teraz vidim, ake je to jednoduche, odteraz už za taky jednoduchý úkon určite nikomu zbytočne platit nebudem

                    0 0
                    • enjoy  

                      tak priste jenom odsroubuj plastovej sroubek „naproti“ stelovacimu kolecku:-),vykoukne na tebe valecek na konci lanka.

                      0 0
                      • enrico  

                        a ja som nad tym maturoval, že na čo tam ten plastový šroubek je ked mi to od tial pri rozoberaní vypadlo :-) dík za radu

                        0 0
                        • enjoy  

                          ps:ten ram si jeste necham lehce projit hlavou,pak se ozvu.uvazuju i nad timto,za 7 tisic. bikestore.cz/in­shop/skripty/vel­ky_obrazek.as­p?img=../img/1020012/10­200120312.jpg&na­zev=r%e1m%20E­GOIST%202003

                          pokud by byl tedy v bile barve skutecne.

                          0 0
                          • enrico  

                            poslal som ti maila no ten biely ram to je skutočná chuťovka, aj tá jeho cena :-) ešte som taky nevidel, kde sa to dá zohnať?

                            0 0
                            • enjoy  

                              www.bikestore.cz

                              ale jestli ho tam skutecne maji,to netusim.

                              0 0
                              • enrico  

                                už som to našiel, neni ten rám náhodou taký skor šedý? aspoň z tej druhej fotky mi to tak pripadá

                                0 0
                                • enjoy  

                                  no tak ten ram je normalne sedy:-).tusim ho mate doma taky:-).vlastne ty mas ten uz do modra,04 rocnik vid. ale jestli je na ty fotce seda tak asi hodne blbe vidim:-) ps:mas mail:-)

                                  0 0
                                  • enrico  

                                    ja som povodne zhanal introvertacky ram, no okoby sa po nich zlahla zem a tie nove modely no proste čistý grc, ešte som nevidel človeka, ktorému by sa páčili, snáď okrem toho, čo ich navrhoval www.author.cz/…ie/&cat_id=1 no poved sám či sa ti to páči, nie je nad staru klasiku

                                    0 0
                                    • enjoy  

                                      jj,ty novy designy jsou sileny!nechapal jsem nic,kdyz jsem to videl.

                                      0 0
                                      • yoggi  

                                        novy artur to je hroza. a ohladom tej farby sa podla monitora nikdy nedohodnete. lebo ho nikto z vas nema skalibrovany a to uz nehovorim ze pouzivanim teda rokmi sa vypaluje a uz sa ani neda poriadne nakalibrovat. som tomu neveril ale ked som videl tie iste obrazky na dvoch vedla seba tak to bol naozaj rozdiel. grafici vedia o com hovorim.

                                        0 0
                                      • zirecek  

                                        Pokukej i tady na rámy, –50%. www.sterba-kola.cz/…s_250106.php?…

                                        0 0
                                        • mdk  

                                          Sakra ten cesky dasd sa presunul na vych slovenska to neni mozne…ale jak tu us bolo spominane tak si ties bajk trochu zostelujem

                                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.