Super - venku prsi nemam blatnik

47 nepřečtených
  • Lance

    Super,venku chcije, jsem v praci na kole a bez blatniku. To jen tak,jak to resite,nechavate stroj v praci nebo to prubnete

    0 0
    • Pá-dlista1  

      No ja to neresim, protoze i kdyz mas blatniky, tak ti ty kola navlhnou odspodu.

      0 0
      • Lance  

        takze jestli tomu dobre rozumim,tak ty kola muzou navlhnout zdola,jako odspodu jo?tak si to myslel?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No jasne. Jak se rozjedes, tak to co ti chranil ten blatnik pred destem hned omocis v prvni kaluzi :(

          0 0
          • sfinga  

            když zmokneš, tak to umeješ a věci vypereš, tak co řešíš. Bud rád, že múžeš jezdit na kole :-)

            0 0
          • Lance  

            tak k cemu ty blatnajzy vlastne sou?:(

            0 0
            • Pida  

              na to ser, vim že nejsou vánoce, ale umejt by ses moh.

              0 0
            • BiSon  

              pro nas s brejlema :-) zvrchu to pobere stitek na helme, zespodu musi blatnik, protoze sterace nevozim :-)

              0 0
              • Lance  

                blatnik prave nemam,

                0 0
                • mastihuba  

                  jestli tě to uklidní tak jsem na tom stejně. No nejsem, mám tady i auto. :)))

                  0 0
                  • Lance  

                    mozna by me to uklidnilo kdyby jsi tam nedodal tu druhou vetu,autem muzu jet taky,ale nechci tady to kolo nechavat, ono nejradsi spi ve svem pokojicku pod svou perinkou a neni rado v cizim prostredi samo

                    0 0
                    • Mnemonic  

                      nic si z toho nedělaj, já to riknul i když ráno pršelo, pak přestalo, když jsem jel na oběd tak zase pršelo, uvidíme až pojedu domů

                      0 0
    • Luka  

      CO to je blatnik? To vozej jen baby na nakup ne? Covece, bud trochu chlap! (navic kdyz bude pekne lejt (jako napriklad v tuhle sobotu na jiznim meste) tak zmoknes tak perkektne, ze uz ti bude jedno, jestli voda strika zdola nebo shora… tak hura! Kazdy spravny biker ma byt zablaceny…

      0 0
    • -b-n-x-  

      me uz to loni taky docela stvalo jaxem furt jezdil domu mokry a spinavy, tak jsem to nakonec resil tim zpusobem, ze jsem se obalil do takove te natahovaci, obalovaci folie. Vypadalo to teda divne, ale jet se v tom docela dobre dalo. :-) Timto zpusobem rozhodne ziskas respekt okolnich lidi :-)

      0 0
    • lubos  

      Uz se to prehnalo taky v Bratislave.

      0 0
    • Pekáček  

      Na todle mám zimáka/bahňáka. Když je blbá předpověď a nebo je hnusně, jezdím na něm. Taky se tomu dá říkat tréningové kolo. Blatníky tam samozřejmě mám a jak napočítál p. Půlpán, je jich tam skoro pět :oD (přední, zadní, kryt na trojtác a skoro nemůsíš mazat).

      0 0
    • miťo  

      Takovy kolo do nepohody: www.bike-forum.cz/…23195738.jpg Blatniky na zimni trenink, i do sracek, mimo silnice. Tam je lepsi predni dlouhej se zasterkou.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak co se ti stalo? Ja jenom normalne zmoknul. Nic vic.

      0 0
      • Lance  

        no dest nastesti presel,jen byla trosku mokra cesta a kapkat zaclo az 2 km pred barakem,ale to byla tak jedna kapka na 10 m2 takze sem prijel relativne suchyale hnal sem to jako Lance:)

        0 0
      • Lance  

        no a dneska tu je pekneji jak vcera a to hlasili,ze ma chcat a ja jsem autem

        0 0
        • Lance  

          a to auto sem v pondeli skvelie umyl,takze pokud zacne chcat tak mi zmokne vuz a zase sem v haji

          0 0
    • honzarb  

      blatnik? takovou vec bych na kolo nedal snad ani v zlym snu…

      0 0
      • Lišák  

        Já už jsem starší, a tak jsem se pro něj ráno vrátil do 7.patra (i s kolem, výtahem :-) )

        0 0
    • jihra  

      Sedni na kolo a jeď – pokud možno přes co největší bláto. To nevíš, že čím si špinavější, tím si drsnější biker?

      0 0
      • Tomus  

        Teda ja nechapu proc se blatniku tak bojite, kdyz vim ze je venku mokro a blato tak je nasadim a vklidu si jedu, zadny zasrany hadry a kolo jen trochu. Parkrat jsem ted zmokl a bez blatniku je to fakt humus. Vsem co je nemaji je doporucuju a ze to podle nekoho nevypada dobre, no a co hlavne ze nevypadam jak prase po kazde vyjizdce v blate a desti.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.