• admxx

    Davate nekdo tuhle hustou spářku??? Co říkáte na jízdu na kole? Za sebe musim rict ze nejlepsi je MTB a hezky krosit v lese:-)))V druhem meste kdyz vyjedete na horu je husty bike zavod…tomu rikam downhill:-)))a pobliz je i trat kde jsou drsne dropy:-))) Vzhledem k tomu ze dnes venku prsi tak bajkuju alesplon virtualne:-)))

    0 0
    • ananas  

      …hmm, budu to muset konečně instalnout !

      0 0
    • Lister  

      Jsem zkoušle hrát GTA několikrát, ale prostě nějak nemůžu skousnout, jak je ta hra hnusná – když se mi něco designově nelíbí, tak se stašně musím přemlouvat, abych si to zapařil. Ale možná se přemluvím. Vždycky když se potřebuju pořádně odreagovat tak vezmu volant a dám si Richard Burns Rally nebo postřílím pár skopčáků – naposledy v Brothers in Arms.

      0 0
      • Raydowe  

        ja ked sa chcem odreagovat, tak sadam do nejakeho migu a idem zostrelit par racku, alebo usmazit par vesnicanu…:))) hned mi je potom lepsie. :)

        0 0
      • admxx  

        hnusna? jako jak? nelibi se ti grafika? moc kostrbate????? ale zase si vem jak obrovskou plochu mas k dispozici bez nejakeho zdrzovani loadem. a navic ucel splni,sranda to je a funguje i na archaickych strojich:-))))

        0 0
        • Lister  

          Jo jo nelíbí se mi grafika. Vím, že chtějí být stylový, ale to byla Mafie taky a přitom tom vypadalo mnohem líp.

          Neodsuzuju kvality hry. Mám v plánu to překousnout a zkusit to zahrát. Dám tomu prostě šanci :-)

          0 0
        • RomanP  

          Přesně tak. Slušnou grafiku a vychytanost jsem si užil na HL2, když to člověk osolí na max, je na co koukat, ale GTA je prostě takový…ale hratelnost a těch variací co skýtá, prostě dobrý.

          0 0
          •  

            je to proste portovany z PS2, takže to vypada tak hnusně, zda se mi že lepší grafiku mělo Vice City, jinak World Of Warcraft to je žrout času až to neni pěkny

            0 0
            • jaski  

              jestli ti de o grafiku a mas rad strategie tak se podivej na warhammer 40000 Dawn of war:)))

              0 0
              •  

                ja radsi warcrafta 3 ft:)

                0 0
                • jaski  

                  taky good ale dawn of war jw fakt lwpsi.ale ten zatah na grafiku.mam co delat aby to s tihala ati radeon 9800 pro…a to je co rict.

                  0 0
      • pegal  

        Ja kdyz se chci odreagovat, pustim si AutoCad a zkousim nakreslit hranatou kouli :)

        0 0
    • kubajs mtb  

      Jo je to fakt dobrá hra a dík za tip jak šlapat ve stoje na to sem nepřišel protože se pořád prohánim na Sanchezce. S tou sou to kotle

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.