• kurýr na bajku

    Paříte to ?

    0 0
    • sportovni_biker  

      Už jsem před půl rokem dopařil.

      0 0
    • gobike  

      Mrkni do myho profilu na bika, je tam foto z GTA San Andreas:-)

      0 0
    • wroum  

      uz dlouho se mi vali original DVD na stole a este sem to nenainstaloval. neni cas.

      0 0
    • black.horse  

      zapařeno, upařeno, dopařeno a odpařeno:-)

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Já sem se teď zasek na misi NR.101 kde přiletíš padákem na tu vilu, dál se tam prostřílís a nakonec honíš BIG PAPA v růžovým JAGUARU a to prostě nemůžu udělat. Jinak co mě taky moc neba je letadlo.

        0 0
        • black.horse  

          už sem to odinstaloval… mám jen 400GB v compu, tak musím šetřit místem:-) letadla mě bavili, hlavně vylítnout stíhačkou co nejvejš a pak vyskočit z kabiny a skočit šipku do jezera:-)

          0 0
    • funo  

      Slyšel jsem na tuto hru jen chválu a když jsem měl možnost se s ní seznámit (PS2), tak musím konstatovat, že je to hrozná hra, s ještě děsivější muzikou.Ovšem to je můj osobní názor.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        No u PS2 nemůžu sloužit, ale při tom množství ovládacích prvků si to nedovedu moc představit.

        0 0
      • kurýr na bajku  

        No to nevim, protože muzika je u GTA dycky dobová a styl si můžeš zvolit nebo pustit vlastní.

        0 0
    • Flais  

      Je to supr hra, občas si ji zapařím když není co dělat. Kritiku na grafiku určitě nelze mít když si člověk uvědomí ten rozsah (chce to určitě zapnout antialiasing…). Je tam spousta vychytávek, furt je co objevovat. A také několik druhů biků :-)

      0 0
    • Fucker  

      Já to nehraju,ale můj mladej(je mu 8) to jede na PS2 a v jednom levelu tam dává backflipy na silniční motorce.

      0 0
    • admxx  

      gde zijes? to tady bylo uz pred pul rokem (a byla tady o tom i diskuse)…ale parim to porad a porad;-))

      Ale ma vyjit dalsi dil – GTA London

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Taxem to právě dohrál (i když je tam furt co dělat). Je to fantastická hra, už se těšim na ten LONDON.

        0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.