něžné pohlazení pro moji zadnici

47 nepřečtených
  • Premik

    předem upozorňuji, že nejde o sexuálně motivovaný dotaz, ale vítám zde samozřejmě i jinak orientované spoluobčany. -) Můj dotaz je jednoduchý-potřebuji doporučit nějaké solidní a levné sedlo. Nemusí být ani moc kvalitní,moc km nenajezdím a tak nároky na životnost velké nemám, hlavně aby bylo pohodlné. Ale jen tak akorát, nechci sedět na houbě. Nejvíc ocením osobní zkušenosti s určitým modelem. To co mám přišroubované na sedlovce totiž není sedlo, ale středověký mučící nástroj. Rozpočet dejme tomu 5 stovek. Víc do toho dávat nebudu, mám jiné priority.

    0 0
    • venca1  

      být někdo jiný tak ti napíšu ať se podíváš do historie

      0 0
    • Premik  

      k věci hoši, povídat si můžete na icq :D

      0 0
      • venca1  

        tak rači přiznej že to neumíš, teďka ses přihlásil a neotravuj ,my teď jedem do stromovky v našem BMW XC 7 nebo tak nějak a máme sedla min. za 2000

        0 0
    • Phoebe  

      www.author.cz/…child_id=505

      Račte se vybrat pane. Na zimákovi mám Author ErgoGel, takže osobní zkušenosti na rozdávání.

      0 0
      • cabbage  

        hlavně ne to s okýnkem- se nejak odlepilo a ten gel je děsná sračka…

        0 0
        • Phoebe  

          Píše, že je rekreant, takže by to mohlo něco vydržet. To moje má najeto 2 roky (3000km) a zatím drží. Na zimák/bahňák a pro rekreanty ideální.

          0 0
      • Phoebe  

        Hele nováčku Premik, na BF jsme na sebe hodní, takže tituly si nech v Přešticích! A Venca1 si nemusí utahovat pedály, nejezdí nášlapy!

        0 0
      • Premik  

        díky moc, věděl jsem, že tu narazím na někoho ochotného s praktickými zkušenostmi. Něco takového jsem si představoval. smajlík se zvednutým palcem -))

        0 0
    • yetti  

      Levný sedlo můžu doporučit IKE. Alespoň mému zadku vyhovuje :-) Takže jsem si ho pořídil i na Artura.

      0 0
      • lubos  

        jj, ike celkem ujde. A taky to delaji tusim dle budto selle, nebo te druhe firmy .. san marco se tusim .

        0 0
    • dieegoo  

      Nejpohodlnější je bezdebat Hardware :D

      0 0
    • PIWNIK PONURY  

      no mam nejaky zkusenosti s author sedlama, nevim presne o jake modely jde, ale do 500 jsou urcite:-) a ujdou…

      0 0
    • BOREK  

      ma nekdo sedlo od ACORu?

      0 0
    • Tomcat_1  

      Ja jsem nejakej cas pouzival sedlo Velo Plush. I na MTBR ma dobry reference, penezma by ses mel v pohode vejit. Zkus ho…

      0 0
    • jihra  

      Se sedly je potíž. Každý má tu prd… jinou a tak každému pasuje jiné sedlo. Já jsem třeba na silničce vyzkoušel asi 4 sedla a nakonec jsem skončil u nějakého noname za velkoobchodní cenu 90 Kč (slovy devadesát korun českých) a jsem spokojen. Druhá věc je, že co jsem si před časem pořídil horáka, tak jsem na silničce ujel tak 100 km. Horáka jsem koupil staršího, sedlo jsem neměnil (ani přesně nevím, co tam je, nějak jsem to nezkoumal) a taky mi celkem sedlo na zadek. To na treku mám problémy furt, ale to bude spíše blbou geometrii rámu, prostě se mi na něm celkově nějak blbě sedí. Teď si stavím lehokolo a už mne problémy se sedlem zajímat nebudou.

      0 0
    • orca  

      Tak příteli otázka sedel se tu řešila mnohokráte a tak speciálně k vůli tobě se budu opakovat jako novému . Nejprve prozkoumej historii a pak podej konkrétní dotaz. A jinak co znamená „solidní sedlo“ ?? levné – kolik je cenovej limit ?? jak může bejt sedlo solidní a zároveň ani moc kvalitní ?? Nějak si to rozporuje .. Tak jinak kvalitu sedla většinou poznáš až po cca 1 hodině v sedle a pokud budeš jezdit každej den . Jinak se ti budou zdát fšechna sedla skoro stejná a pokaždé když po delší době sedneš do sedla tě bude bolet prdka… Tak asi takhle… Jo a na konec sedlo je tak individuální že každá rada nemusí bejt pro tebe nad čím se jinej rozplývý pro tebe nemusí být vůbec vhodné … SEDLO je jedniej komponent kterej ti solidní prodejce nikdy neporadí…

      0 0
    • Smazaný účet  

      přidej 90 korun… esli me pamet neklame, wtb speed v comp je za 590,– a doporučit ho s klidným svědomím mohu.

      0 0
    • Premik  

      děkuji všem co se se mnou podělili o své zkušenosti. Jinak až zas takový nováček na BF nejsem, mám tu cca 3 roky starou registraci, ale zapomněl jsem heslo. -)

      0 0
      • pos3k  

        a tro je takovy problem napsat adminovi? chjo :-/

        0 0
        • Premik  

          připadá mi jednodušší se znovu zaregistrovat, je to otázka pár vteřin -) kapišto? -)

          0 0
          • pos3k  

            otazka vterin?
            kliknout v pravo nahore na kontakt a napsat par pismenek a odeslat? cekat na odpoved?

            ci pouzit icq?

            chvilku pockat? nebo bylo nutne okamzite se registrovat kvuli zadani dotazu?

            delej jak chces… :-)

            0 0
            • Premik  

              nová registrace je přece jen podstatně rychlejší než tebou nastíněné varianty. -)) ale dík za tip

              0 0
              • pos3k  

                njn holt host je host a novy neodkladny prispevek nezalozi :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.