Tacháček + pulsmetr => dokupy - dotaz

4 nepřečtené
  • PetisV

    Zdar. Dotaz je jednoduchý – jaký ? Vybírám si nějaký takovýhle budík a chci se zeptat, zda má někdo z vás zkušenosti s touto kombinací a jak je spokojen. Mým favoritem je polarovská CS 200 CAD. – ten umí funkce tacháčku, pulsmetru, a kadenci šlapání vše za 5000 korunek. Chi se zeptat na zkušenosti, poruchovost apod. Nerad bych dopadl, jako kolega, který měnil a opravoval u prodejce HAC 4 třikrát, než dostal penízky zpět. Sezona pryč, nezměříno nic apod. Takže dík za jakékoli info a zkušenosti.

    0 0
    • mirek33  

      Polar CS200 CAD (se snímačem kadence) stojí na

      polar.inshop.cz/in­shop/shop.asp?kat=CS200

      dokonce o něco méně, a to 4650 Kč.

      Taky bych ho bral. Mám zatím stařičký ale stále fungující Polar Fitwatch ( koupě roku 1995) a stále funguje. V hodinkách jsem jednou měnil baterii ( cca 20 Kč v GES Electronic), ve vsílači je pevně zabudovaná a ta ještě stále funguje. Považuji Polar za velmi spolehlivou značku. M

      0 0
    • MlokCZ  

      Mám rok CS100 (na silničce dokoupený kadence kit). Zatím naprostá spokojenot. CS200 má lepší pás (mám ty pásy oba a ten Wearlinkový je pohodlnější, lépe sedne na tělo + vyměnitelná baterka, což ale není tak zásadní výhoda, když v tom pásu kde měnit nejde vydrží 2500+ hodin) a pak má oproti CS100 možnost přehrát záznam do inter. aplikace, což je ovšem nanic, protože stejně nemá záznam celého průběhu jízdy, ale jen celkové údaje za úsek (mám to na RS200). Pár detailu, které se mi na CS100 nelíbí (a na CS200 jsou stejný):

      • přepnutí mezi 1. a 2. kolem je zbytečně složité (cca 10 stisků klávesy), ale zase tak to nevadí (přeci jen párkrát do měsíce mě přepnutí nezabije), pokud budeš používat pouze na jednom kole, tak tě to nemusí vůbec zajímat.
      • během měření úseku není možné se podívat na maximální rychlost, což mě je skoro jedno (maximálku už nesleduju), ale někomu to může vadit
      • systém uchycení v objímce je dobrý a rychlý na vyndavání a zandavání, nehrozí ztráta přijímače, ale má to po aretaci nepatrnou vůli
      0 0
      • PetisV  

        Tak jo. Díky za názory pánové. Asi do něj půjdu a budu doufat, že se to nerozsype !!!!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.