• Lukino

    prosim o radu, chtel bych si koupit pulsmetr, staci mi nejaky zaklad, nevim zda si mam vybrat i s hrudnim pásem, nebo staci i bez nej-je funkcnost obou stejna?a co vymena baterie?zvladnu to sam, nebo musim vzdy zajit do spec. prodejny?diky moc za radu

    0 0
    • Daf  

      Bez hrudaku jsou podle me tepaky naprosto nepouzitelny a nepresny. 95% tepaku ma hrudak kterej snima tep neustale, kdezto na ty ostatni vetsinou musis prilozit prsty aby ti to ukazalo tep. U nekterejch tepaku si baterku muzes vymenit sam, ale treba u Polaru ne. Ale uvedom si ze v odbornem servisu se s vymenou baterky automaticky meni tesneni a dela tlakova zkouska. Jen tak mas jistotu ze ti ten drahej budik v desti neklekne. Jinak prakticky neni problem si ji vymenit jsou tam 4 sroubky.

      0 0
    • mosquito  

      z LIDLu .. uplne idealni, ma vse za 5 kil, baterky si vymenis sam (nema snad jen prenos do PC)

      0 0
      • Santus  

        taky mi slape dobre, ale uz asi nebudou…kamos ted koupil nejakej za 8set v Hervisu a nevypada spatne.

        0 0
        • Pijer  

          teď jsem na něj koukal. Je za 499,– a asi do něj půjdu. Máte s ním někdo zkušenost? www.hervis.cz

          0 0
          • mosquito  

            v tom letaku je vyfocenej hrudni pas kterej se dava ke vsem pulsmetrum v LIDLu apod, funkce sou taky stejny, takze pajsl bude nejspis taky stejnej .. za tenhle bych opravdu vic nez 5 kilo nedal a pro amatera urcite staci – mam doma ten LIDLackej a je v poho

            PS: koukal sem na ten letak poradne a vsude sou slevy jak krava ale kdyz se podivas ke konkurenci tak je to obcas jeste drahy a „puvodni cena“ je tak doporucena katalogova cena vyrobce v dobe zahajeni prodeje, ktera v obchode nikdy nebyla

            0 0
    • Ruprecht  

      Sigmu, páč je levná a vydrží. O pulsmetru bez hrudního pásu ani neuvažuj…

      0 0
    • davidak  

      Mám Sigmu Fitwatch, použvám jí teda spíš jako hodinky, ale všechno funguje bez problémů, je levná a vypadá slušně. A baterky si můžeš vyměnit sám.

      0 0
    • Lister  

      jsem ani nevěděl, že existují i nějaké bez hrudního pásu???

      Takže můj tip je asi jasný :o) Jinak jak psali víš, pokud nepotřebuješ nic extra, tak taky doporučuju Lidl případně Tchibo – plně funčkní a za pohodový peníze. Osobně bych si asi tepák za víc než litr nekoupil a tak mi tyhle akce přišly vhod.....

      0 0
    • james11  

      ber tento: www.kupkolo.cz/…uct_info.php?…

      je vynikající

      0 0
    •  

      Baník pyčo!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.