• BikerM

    Jeli jste už někdy nějaký zahraniční mtb závod (myslím tím Maraton nebo XC)?Znáte nějaké zahraniční mtb závody (myslím tím v Něměcku, Slovensku, Polsku nebo Rakousku).Kdyžtak přihoďte prosím nějaký odkaz na něj.Jedete letos na nějaký??

    Já osobně bych určitě na nějaký časem chtěl jet.Nebo když mi dáte informace o nějakém zajímavém tak třeba letos…

    Anketa: Jedete letos nějaký zahraniční mtb závod?

    0 0
    • Meesha  

      Jel sem Bockstensturen ve Svedsku( www.bockstensturen.nu ) a byl sem z toho nejvic nadsenej fakt paradni. Pak este nejaky local XC a taky moc fajn. Letos se chystam na Salzkammergut Trophy.

      0 0
    • martt  

      pre slovenske maratony sa kukni na www.bikemagazin.sk a v menu na akcie.

      0 0
      • zirecek  

        Máte krásnou přírodu, nádherné kopce, trochu horší zabezpečení (není zhýčkanost). Dubnice, Horal, :o).

        0 0
    • os  

      Letos to bude Bikechallenge www.bikechallenge.cz … už se těšim.

      0 0
    • Eila  

      btw kdyz se ti neco stane tak porad tvrd ze jsi nebyl na zavode ale venoval se turistice, jinak se nedoplatis.. stalo se to znamemu

      0 0
      • Jogador  

        Ale člověk se snad může pojistit i na závod, jen ho to bude stát trošku víc, to pojistné:) Já jsem teda taky na pojištovně neřikal, že lezu na Mont Blank, ale jen jdu courat po údolí:)

        0 0
        • Eila  

          no prave:-D nebudu platit priplatek jako krava za zavod:-D

          0 0
      • martt  

        myslim, ze ak mas licenciu si poistena aj na zahranicne preteky. Aspon na tie co organizuje UCI a jej deti.

        0 0
    • Hanes  

      při brouzdání netem jsem narazil na tyhle stránky www.kopalniazlota.pl/…imprezy.html .Maraton co se částečně jede v bývalých zlatých dolech, navíc kousek od hranic. Kdyby se jel letos, možná budu přemýšlet.

      0 0
    • Beeda  

      POLSKO www.bikemaraton.pl

      0 0
    • Martinkaa  

      Doporucuju Dubnici :-) Uz jsem ji jela 2× a stoji to zato :-) Clovek v sobe najde aji to, co v nem neni :-) Jinak letos se chystam i na Horala. Slovenske zavody se mi libi :-)

      0 0
      • Stax  

        Spravne ohladom toho Horala ;) este vyskusaj aj Strazovsky a Stiavnicky maraton :) to su asi 4 naj (vratane Dubnice) na Slovenku (moj skromny a nezaujaty nazor)…

        0 0
        • Martinkaa  

          Strazovsky jsem chtela uz vloni, ale nejak to nevyslo… Tak si je necham treba na pristi rok :-). Jinak diky za doporuceni ;-)

          0 0
        • Martinkaa  

          Strazovsky jsem chtela uz vloni, ale nejak to nevyslo… Tak si je necham treba na pristi rok :-). Jinak diky za doporuceni ;-)

          0 0
      • martt  

        kukam, ze mas v profile fotku odo mna. To potesi. Tu mas este jednu. V pozadi vlavo je moj zberac mrtvol – to kombi. Na Dubnicaku isla moja manzelka s cerstvo zlomenym rebrom a dcera s vyvrtnutym kotnikom a prave tu som ju odchytil a stiahol z preteku.

        0 0
    • Stax  

      www.salzkammergut-trophy.at/ stoji za to aspon raz prejst

      0 0
    • Lookas  

      bajky v zahranici ne… ale na silnici je vetsinou sranda :-) :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.