• Mofo

    Zdravím, chci si koupit pumpičku na vidlice Marzocchi, tedy nějakou na nízký tlak. Procházel sem si na toto téma bohatou historii, která mě však vůbec nepotěšila… Vyplývá z ní, že na nízkotlaké vidlice nejde koupit jiná než originální za nějakých 1500,–. I mé pátrání v obchodech bylo zatím bez úspěchu, de se sehnat nějaká jiná za rozumnou cenu???

    0 0
    • VencaV1  

      Ja jsem ji kamaradovi foukal pumpickou manitou a nezaznamenal jsem zadny problem, takze by to melo jit jakoukoli na vidlice a tlumice.

      0 0
      • Mofo  

        jasně, foukat to půjde skoro jakoukoli, de mi ale o přesnost, pokud má manometr rozsah 300 psi nebo 100 psi, tak to musí jít poznat na přesnosti

        0 0
        • VencaV1  

          Ja mam Manitou na SPV vidlice a tlumice a ta je do 150 psi, takze presnost je dobra a stoji asi 1000 kc. S tema do 300 psi zkusenosti nemam.

          0 0
          • Sparky  

            Mam tu na 300 psiku(jinou tady nemeli) a je to uplne jedno.Podle tabulek stejne foukat nemuzes,takze je lepsi si pumpu vzit na vyjizdku a trochu laborovat.

            0 0
            • Mofo  

              nevím, jasně že to nejde striktně dodržovat předpsané tlaky, ale jako základ to není špatné, myslím, že ± jeden bar to odpovídá…

              0 0
              • fousek  

                no nevim u me se ta odchylka pohybuje kolem –50% od tabulkovy hodnoty, ale mozna je to tim zue pouzivam pumpicku do 300 psi

                0 0
    • Mofo  

      takže kromě originál pumpiček Marzocci a Manitou, které by byly v pohodě, nic jiného na trhu není?

      0 0
    • Mofo  

      Takže mi asi nezbývá, než procházet obchod po obchodu a hledat. Zitra jedu do práce, takže jsou na řadě olomoucké šopíky…

      0 0
    • Habib  

      nedavno jsem v jednom shopu mel pujcenou pumpu od BBB a byla fakt paradni…za cca 800…casem ji poridim…

      0 0
      • Mofo  

        a jaký měla rozsah stupnice na manometru?

        0 0
        • PePu  

          Jestli to byla BMP-19 AirShock (viz www.bbbparts.com/ ), asi to nebude to pravé ořechové pro tebe. Nicméně mi s ní v shopu nafoukali Foxe (cca 65 psi a 95 psi). Lepší variantou k BBB by mohla být Fuji, která nemá plastové tlakové části (cena kolem 700Kč). Bohužel jsem ji na webu nenašel.

          0 0
          • Mofo  

            ten Airshock nepřichází v úvahu, ale ty velké jsou „jenom“ do 160 PSI, což vypadá nadějně, škoda že neznám ceny…

            0 0
    • Mofo  

      že by konečně ta pravá??? www.progresscycle.cz/zamereni.asp?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.